ADV TOP
ADV LEFT

Vylévá...

vše od roku do tří? let
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Oveczka » úterý 12. květen 2015, 12:09
Ahoj, jdu si pro radu ;-)
Dítě (2 a čtvrt) vylévá. V podstatě cokoliv se mu dostane do ruky, nejčastěji pití. A tady nastává problém: z lahvičky už moc pít nechce (navíc jich většina teče taky), takže vyžaduje skleničku. A vždycky ji dřív nebo později obrátí vzhůru nohama (podle toho, jakou má žízeň, někdy vypije celou a vylije až tu druhou, někdy se napije jednou a pak to celé vylije). Zkoušela jsem mu dávat fakt jen pár loků, aby to vypil celé, ale on se radši nenapije, než by se připravil o tu radost z vylitého pití. Evidentně ho to baví a evidentně chápe, že to dělat nemá, ale to je tak všechno. A já fakt nevím, jak to řešit. Když to dělal tak před rokem, myslela jsem, že z toho vyroste, ale zatím to nevypadá. A bez pití ho taky nechat nemůžu, i když bych už občas fakt ráda :D
Co s ním? Vyroste z toho? Nebo se mám smířit s tím, že bude věčně mokrý? :)
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2060 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Knofletka » úterý 12. květen 2015, 12:16
Nestraš. Já jsem teď ve fázi, že čekám kdy z toho vyroste. Je mu 1,5 roku. :D
Knofletka
Krafařka
Krafařka

869 příspěvků
20. listopad 2007
Suomi :)
Příspěvekod Ratta » úterý 12. květen 2015, 12:35
Chcete vědět, kolik je mému? "Naštěstí" chce lahvicku, takže pitny režim ok, ale vypadá to divně, je vidět, jak si všichni myslí něco o dementnim decku a neschopne matce.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Elee » úterý 12. květen 2015, 12:41
Po cca půl roce se to pomaličku zlepšuje... Už nevytírám vylité pití denně.
Elee
Klábosilka
Klábosilka

306 příspěvků
28. září 2012
Příspěvekod Oveczka » úterý 12. květen 2015, 12:41
Pardon :D
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2060 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Katest » úterý 12. květen 2015, 13:00
Ratto, .. Jsem úplně stejná. Kluk všechno vyleje, naleje do jídla, různě přeleje... Už jste viděly plavat hranolky v pomerančovým džusu??? (aby je vzápětí zkusil sníst :palma: )
Katest
Treperenda
Treperenda

1052 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Laguska » úterý 12. květen 2015, 13:06
Sup do vane. S dostatocnou zasobou nerozbitnych poharikov. Inak fakt neviem. Mozno pomoze poskynut nieco neskodneho na. presypavanie
Laguska
Diskutérka
Diskutérka

2516 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Ratta » úterý 12. květen 2015, 13:08
Jenže ti hajzlici to dělají záměrně, ze studijních důvodů.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Oveczka » úterý 12. květen 2015, 13:10
No nepotěšily jste mě ;-)

Katest, hranolky v džusu ne, ale o víkendu jsme byli u kamaráda a naházel muži slané brambůrky do vína (a chtěl po něm, aby to vypil...).
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2060 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Oveczka » úterý 12. květen 2015, 13:12
Ratta píše:Jenže ti hajzlici to dělají záměrně, ze studijních důvodů.

Jo, tohle přesně si myslím taky. On fakt ví, že nemá, ale podle mě si prostě nemůže pomoct :palma:
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2060 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Katest » úterý 12. květen 2015, 13:18
ano, studijní důvody! Naštvu matku stejně jako minule? Co to udělá, když naleju vodu z vázy do polívky a sním to? Cože, ona mi nedovolí to sníst? A dovolí mi sníst sirup s bramborovou kaší? Dovolí, no to je divný...
Katest
Treperenda
Treperenda

1052 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Frantishka » úterý 12. květen 2015, 13:19
Ratta píše:Chcete vědět, kolik je mému? "Naštěstí" chce lahvicku, takže pitny režim ok, ale vypadá to divně, je vidět, jak si všichni myslí něco o dementnim decku a neschopne matce.

Základ je s.át na to, co si lidi myslí a co říkají, ale to tobě nemusím říkat :)

Já se to naučila, když bylo naší nejstarší 5 let a měla těžký průběh mononukleózy. Měla přísný klidový režim, nesměla ani chodit, tak jsem ji vozila na sporťáku. A jak byla ten těžký pacient, tak dostala od doktorky "falešný" mobil, takový ten model, co se dává do výlohy, ale nefunguje. No a jak jsem ji tak vozila, všichni blbě koukali, a jedna paní to komentovala "No to už je strašný dneska s těma dětma. Takovou velikou pořád vozí v kočárku, ale už má vlastní mobil!!!" :D

K tématu nic nemám, jen že jsem si jistá že to přejde... :)
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2345 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Katest » úterý 12. květen 2015, 13:24
Frantishko, to je tak těžký... Minimálně pětkrát týdně si vyslechnu nějakou účastnou větu o svém synovi nebo nějakou odsuzující o sobě... Nebo kombinaci obojího a podobně...
I když vím, že si to nemám brát, tak mě to prostě sere.
Katest
Treperenda
Treperenda

1052 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Frantishka » úterý 12. květen 2015, 13:32
Katest píše:Frantishko, to je tak těžký... Minimálně pětkrát týdně si vyslechnu nějakou účastnou větu o svém synovi nebo nějakou odsuzující o sobě... Nebo kombinaci obojího a podobně...
I když vím, že si to nemám brát, tak mě to prostě sere.

Chápu, fakt chápu, Katest... Nezapomeň, že já za a píšu historii 5 let starou, takže už se mi tomu dobře směje, a za b šlo o přechodný stav, to se pak debilní řeči nesou výrazně lépe.
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2345 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Gondwana » úterý 12. květen 2015, 13:41
Co tak vylévání nahradit něčím míň destruktivním? Třeba se domluvit, že zbytek pití může vysosnout papírovým kapesníčkem? Nebo kusem látky?
Též jsem názoru, že to dělá ze studijních důvodů.
Gondwana
Howgh
Howgh

6509 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě