ADV TOP
ADV LEFT

Nabídka jeslí/hlídání UL

vše od roku do tří? let
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 17. březen 2016, 22:13
Ahoj,

nečekaně se objevila možnost práce na plný úvazek. Velmi o tom uvažuji, ale samozřejmě je tam pár ale... Jedno z toho je 2leté dítě.

Netušíte některá, jestli v Ústí n.L. existují jesle? Připadně nějaké zkušenosti s paní na hlídání? A kolik tak asi tahle sranda stojí?

Děkuji za případné odpovědi,

inko C. (není to ještě jisté, tak nechci stresovat potencionální šmíráky :) )
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Luciiaasekk » pátek 18. březen 2016, 08:46
Ahoj, jestle jsou dvoje - Terasa a Nestemice´, mela jsem tam deti prihlasene, ale nakonec nedala.. prestehovali jsme se na Klise a tady je uzasna domaci skolka Rybicka, kam chodily d 2,5 let, pani na hlidani mame, ale jen na nemoce a když sichceme vyrazit, jedna vodi dceru na balet, jedne davame 80, staci ji to a hlida spis delší useky, druhé 100, rekla si o to a hlida jen kratsi useky, cely den by me zruinoval..
Obrázek
Luciiaasekk
Treperenda
Treperenda

1064 příspěvků
16. říjen 2006
Ústí nad Labem
Příspěvekod Inkognito » sobota 19. březen 2016, 00:45
Ahoj Luci,

diky za info. Koukala jsem na ty jesle a tam zrejme nebudu vyhovovat ze 2 duvodu. Nemam trv. pobyt v Usti a pobiram RD a chtela bych celodenni peci.

Mohla bys mi, prosim, dat kontakt na tu domaci skolicku? Na netu jsem nasla akorat tridu Rybicek v MS Zdravicko. Ale to s tim asi nesouvisi, co?

No a kdyz jsem si spocitala, kolik bych dala za celodenni kazdodenni hlidani, pokud bych platila 80,-/h., tak me malem omyli. :(

Diky za odpoved, inko C.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod E-liska » sobota 19. březen 2016, 06:55
Ahoj, v Ústí neporadím,
ale při celodenním soukromém hlídání bych nabídla prostě fixní měsíční částku, tak, aby sis to mohla dovolit a zároveň to bylo přijatelné pro hlídací osobu. Nezapomínej, že ti k platu v případě soukr. hlídání zůstane i RP ;-) Vezmi si, že to hlídání je v podstatě taky plnej úvazek, tudíž si to srovnej, kolik bys za takovou práci chtěla asi měsíčně ty.
Prvně bych dala inzerát sem na BC, třeba má někdo známou, nebo babičku v důchodu, pro které je tohle ideální. Samozřejmě může hlídat i někdo, kdo je sám na RD, ale tam je dost nevýhoda, že nelze při nemoci jednoho z dětí :-?
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Inkognito » sobota 19. březen 2016, 16:32
Právě proto, že bych měla i RP, tak o tom uvažuji. Tz. že bych to hlídání měla z čeho zaplatit. ;-)

Mohla bych tak maximálně dát minimální mzdu. :oops:

Zatím jen hledám možnosti, ptž mi oficiálně žádná nabídka předložena nebyla.

Ale díky za nápad, zkusit sem dát inzerát...

Inko C.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Luciiaasekk » neděle 20. březen 2016, 15:10
Ahoj, nevim presne ten kontakt, ale zajdi tam, je to na Klisi, myslim ze je to ulice na Spalence, jezdi tam autobusy a na prave strane od Hvezdy v soukromem dome, je tam velky plakat Rybicka a zvonem.. porad funguje, pani Moniku vidame občas s dětmi na procházce nebo na hristi.. doporučuju, spatne se nam tam loucilo a brala si myslim tehdy 5 tis. za mesic?
Obrázek
Luciiaasekk
Treperenda
Treperenda

1064 příspěvků
16. říjen 2006
Ústí nad Labem
Příspěvekod Luciiaasekk » neděle 20. březen 2016, 15:10
ještě v Chrchillovce je hlidani.. myslim hlidaci teta Evicka?
Obrázek
Luciiaasekk
Treperenda
Treperenda

1064 příspěvků
16. říjen 2006
Ústí nad Labem
Příspěvekod Inkognito » neděle 20. březen 2016, 20:31
Luci, diky moc za tipy. Když to vyjde, urcite vyzkousim.

Inko C.
Inkognito Inkognito