ADV TOP
ADV LEFT

Vadná šarže Hexy

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Llevelyn » úterý 09. říjen 2012, 11:33
Kebuso, díky. Už to tu bylo http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... ic&t=43848

spíš mě zajímá, jak zpětně zhodnotí čím očkovali a jestli uvědomí potencionálně poškozené pacienty. Nálepka z šarží jde z ampule sloupnout a vlepit do očkováku ( jak to dělají třeba veterináři) ale u " lidského" dr jsem se s tím jakživ nesetkala a ani nemáme v očkovacím průkazu číslo šarže vakcíny. :-Z
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Gehenna » úterý 09. říjen 2012, 11:39
Llevelyn píše:Kebuso, díky. Už to tu bylo http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... ic&t=43848

spíš mě zajímá, jak zpětně zhodnotí čím očkovali a jestli uvědomí potencionálně poškozené pacienty. Nálepka z šarží jde z ampule sloupnout a vlepit do očkováku ( jak to dělají třeba veterináři) ale u " lidského" dr jsem se s tím jakživ nesetkala a ani nemáme v očkovacím průkazu číslo šarže vakcíny. :-Z

Náš to dělá :oops:
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Baboo » úterý 09. říjen 2012, 11:40
Llevelyn píše:Kebuso, díky. Už to tu bylo http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... ic&t=43848

Robia to tak v očkovacom centre Motol. Ale je pravda, že je to rarita a keď som to raz ukazovala jednej pediatre, ohromne sa divila, že o tom nevedela. Tak neviem, či nevedela, alebo nechcela vedieť. :grr:
Pokiaľ viem, sú tam tie nálepky dve a jedna sa lepí aj do karty, nie?

B:
Baboo
Kecka
Kecka

1885 příspěvků
21. září 2006
Minor Outlying Islands
Příspěvekod Zdenicek » úterý 09. říjen 2012, 11:47
nase dr. ty sarze taky do ockovaku lepi a dela to minimalne 5 let
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kulihrášek » úterý 09. říjen 2012, 11:48
U nás se taky lepí
Kulihrášek
Klábosilka
Klábosilka

557 příspěvků
24. duben 2012
Příspěvekod Kacenka1 » úterý 09. říjen 2012, 11:48
Jedna dr. přepisovala ručně, druhá lepí, takže čísla vím...
Kacenka1
Drbna
Drbna

4518 příspěvků
15. červenec 2007
Příspěvekod Maugli » úterý 09. říjen 2012, 12:19
Taky máme nalepeno číslo šarže v očkováku, dnes ráno jsem to kontrolovala, jestli dcera nedostala tu vadnou.
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Culinka » úterý 09. říjen 2012, 12:23

Naše dr to též dělá, vlepuje do očkováku, včera jsem si to kontrolovala, máme dostat čtvrtou várku, tak jsem na to mrkla, naštěstí dobrý.
Culinka
Krafařka
Krafařka

902 příspěvků
19. září 2008
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Maty » úterý 09. říjen 2012, 12:30
Koukám do toho a máme šarže napsané rukou, docela ve mě hrklo, neb se část šarže shoduje, číslo naštěstí jiné... uf.
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10396 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kristule » úterý 09. říjen 2012, 12:30
jj u nás taky lepí a díky tomu vim,že ji mladá dostala :-Z
Kristule
Kecka
Kecka

1960 příspěvků
27. listopad 2010
Příspěvekod Vlcice76 » úterý 09. říjen 2012, 12:39
Jj presne jako Kris :kafe: :-?
Obrázek
Obrázek
Vlcice76
Klevetnice
Klevetnice

3282 příspěvků
21. září 2006
pod Spolanou
Příspěvekod Ratta » úterý 09. říjen 2012, 12:54
Super, další důvod, proč neočkovat, poměr rizika z očkování oproti riziku z neočkování se zase trochu upravil, jde hezky použít jako argument pro paní doktorku - podle mně má stejnou váhu, jako iracionální strašení černým kašlem. Asi jako když jsem si nechtěla dát mimino po porodu z ruky - řekla jsem, že co když mi ho vymění, oni na to, že to se u nich nestává, já jim na to, že to v Třebíči určitě taky říkali. Pokud se stane jeden nezpochybnitelný průser, který proletí mainstreamovými médii, je to skvělý iracionální argument - stejně iracionální, jako je argument pro očkování.

Samozřejmě, super to není pro ty, kdo tu vakcínu dostali :grr: :grr: :grr:
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Llevelyn » úterý 09. říjen 2012, 12:56
Hm.. kde to žiju? :?
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Kallpe » úterý 09. říjen 2012, 13:06
Naše malá taky jednu vadnou dávku dostala. Dnes jsem byla u Dr. s malou na kontrolu, tak jsem si to zkontrolovala u sestřičky (v očkováku to nemáme), ta mě ujišťovala, že určitě vadnou šarži nemáme, že se to týká šarže, které se teprve budou očkovat - tak jim to sdělila vrchni sestra - že se nemá očkovat nově dovezená šarže - takže naprostá neinformovanost.

Ptala jsem se samozřejmě i Dr. (velkého zastánce očkování), co mi je k tomu schopen bližšího říci. Samozřejmě nic - neví, že se něco stahuje, neví proč atd.. Ale ujistil mě, že se určitě o nic nejedná - neboť byl až do soboty na čtyřdenní slezině doktorů právě ohledně očkování (pochopila jsem, že pořádané přímo firmou GSK) a že se tam o tom vůbec nemluvilo, takže to určitě není důležité :roll: . Tak to jsem fakt klidná. Ještě jsem ho svými dotazy naštvala, tak že když jsem odcházela z ordinace, tak vletěl do sesterny a křičel: ZAVŘETE ORDINACI, JEDU NA SUKL, JEDU NA SUKL!!!ZJISTIT, JAK JE to S HEXOU!!! No samozřejmě nikam nejel. Ale mě teda ještě více rozhodilo, že firma i před doktory mlčí! Já to chci vědět, proč to firma stáhla. A chci, a chci! A chci vysvětlit, jak přišla firma na kontaminaci výrobních prostor po 1,5 roce? A co to konkrétně může znamenat pro dítě. A...? Kdo mi to zodpoví? Já jsem tak naštvaná z tohodle přístupu...
Kallpe
Žvatlalka
Žvatlalka

216 příspěvků
01. říjen 2007
Příspěvekod Llevelyn » úterý 09. říjen 2012, 13:08
Petik, tvůj lékař lže nebo záměrně mlží a chová se velmi neprofesionálně. K vadné serii tu

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-6-10-2012
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..