ADV TOP
ADV LEFT

Sankcie za neočkovanie v ČR

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jankap » čtvrtek 14. březen 2013, 00:02
Omlouvám se za obr obrázek, já ho neumím zmenšit. Kdyby někdo věděl jak, ráda se to naučím.
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Meluz » čtvrtek 14. březen 2013, 16:08
Pani HPNP vedúca: Potkana v Manduce???A je vôbec očkovaný? :hura:

Jankap: Samozrelme trochu nadsádzka-to už by bol osud jak sviňa a keby to nebožiatko prežilo,iste by ho zrazilo auto po ceste z očkovania,ale čo som chcela tým povedať že mi nikto nezaručí že nedostane nežiadúcu reakciu ani že nedostane tú chorobu,čo je pre mňa smerodatné.Zaujímavý obrázok,z čoho to vychádza? problém je v tom že u 4-mesačného mimina nikto dokonca ani ja nevie posúdiť ako je na tom jeho imunita,ani iná rovina,je to proste príliš krátko na to aby som to vypozorovala...tak to nebudem riskovať.
druhá vec je čo s tým urobia úrady,ja vidím rodinu ako celok a nechcem aby niekto sa trápil na úkor druhého,ale možno to len moc prežívam a nebude to tak dramatické :D
Meluz
Pískle

13 příspěvků
03. březen 2013
Valašské Království
Příspěvekod Ratta » čtvrtek 14. březen 2013, 16:50
Myslím, že to kdysi zrovna Gehenna řekla, že proto očkují tak malé děti, aby nebylo vidět, co to s nimi dělá, páč už se nikdy nedozvíš, kde by mohly být po stránce fyzické, citové a mentální, kdyby zaočkované nebyly. Jako je to docela nadsázka, ale stejně mi to vrtá hlavou, protože největší průsery jsou z MMR, kdy už jsou ty děti větší a nějaký ten vývin už mají za sebou.

Geh, mám šátek, ale Viktor ho nikdy moc nemusel, a proto jsem manducu už nekupovala - další krám do domu a další vyhozené prachy. A taky už se mi programově nechce tahat skoro desetikilové děcko, i když kdoví, nějak si na to teď zvykl a řve mi tu pod stolem a mlátí do nohou, že chce nosit :-Z. tak ted ho mám na klíně a je spokojený, darebák malý, ale za chvíli mi začne mlátit do klávesnice.

tady vybírám některá data z německé tabulky (rok a výskyt spalniček)
2011 - 1'607
2007 - 567
2006 - 2'307
2005 - 778
2001 - 6'024
1988 - 17
1984 - 11'759
1980 - 28'745

Takže z toho vyplývá, že ty kecy ohledně zvýšeného výskytu spalniček byly pěkná propaganda.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Jankap » čtvrtek 14. březen 2013, 16:58
Meluz,
nadsázce rozumím a ocenila jsem jí. Právě díky té nadsázce mi na tvrdo došlo, že některé děti nejsou chráněné očkováním, ale tím autismem.
Obrázek je z knihy Homeopatická věda od George Vithoulkase, GV je také autorem teorie rovin v organismu. Tato teorie pomáhá homeopatů posoudit, jaký efekt měl lék - zda vyvolal léčebný efekt (tj. lék pomáhá vytlačit nemoc zevnitř ven, směrem k povrchu) nebo jiný.

Ratto,
ty jo, ta čísla mě poněkud překvapila. Tak vysoký výskyt jsem nečekala. Tahle data ještě využiju. Můžeš hodit zdroj?
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Zazik » pátek 15. březen 2013, 04:25
Ratta píše:Myslím, že to kdysi zrovna Gehenna řekla, že proto očkují tak malé děti, aby nebylo vidět, co to s nimi dělá, páč už se nikdy nedozvíš, kde by mohly být po stránce fyzické, citové a mentální, kdyby zaočkované nebyly. Jako je to docela nadsázka, ale stejně mi to vrtá hlavou, protože největší průsery jsou z MMR, kdy už jsou ty děti větší a nějaký ten vývin už mají za sebou.

Taky myslím....a pak to zlehčování pláče, otoků, podivné spavosti...neříkám uvšech, že, ale mimino ti neřekne motá se mi hlava je mi na zvracení, vidím rozmazaně,mám křeče, hrozivě mne bolí noha, necítím prsty atp. mimino může jen plakat, křičet nebo odpadnout takže "žádné" viditelné účinky.
:xx: :xx:
Zazik
Klábosilka
Klábosilka

550 příspěvků
17. říjen 2012
Příspěvekod Ratta » pátek 15. březen 2013, 11:03
Janko, odkaz na celou tabulku mám na předchozí straně. Je to z webových stránek WHO, takže žádná partyzánština :grr:. Jako fakt mně ty lži vytáčí. A lidé jsou tak blbí, že jim věří, nejhorší na tom je, že na prvním místě doktoři :-Z. Přitom stačí si přečíst satistiky a použít selský rozum. Naše doktorka nečetla ani ten blbý příbalový leták, jak jsem zjistila.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Meluz » pátek 15. březen 2013, 13:15
Keď choroby vymyznú v priebehu 50 rokov po zavedení očkovania,je to VŽDY očkovaním.Keď sa objaví reakcia pár dní po očkovaní,nie je to NIKDY očkovaním!!! :grr: :grr: :grr:
Meluz
Pískle

13 příspěvků
03. březen 2013
Valašské Království
Příspěvekod Ratta » pátek 15. březen 2013, 13:19
Meluz píše:Keď choroby vymyznú v priebehu 50 rokov po zavedení očkovania,je to VŽDY očkovaním.Keď sa objaví reakcia pár dní po očkovaní,nie je to NIKDY očkovaním!!! :grr: :grr: :grr:

A o tom, že tie choroby začali miznúť už pred očkovaním, sa taktne mlčí :grr:
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Jankap » pátek 15. březen 2013, 18:06
Ratta píše:Janko, odkaz na celou tabulku mám na předchozí straně. Je to z webových stránek WHO, takže žádná partyzánština :grr:. Jako fakt mně ty lži vytáčí. A lidé jsou tak blbí, že jim věří, nejhorší na tom je, že na prvním místě doktoři :-Z. Přitom stačí si přečíst satistiky a použít selský rozum. Naše doktorka nečetla ani ten blbý příbalový leták, jak jsem zjistila.

Díky!
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Meluz » pátek 22. březen 2013, 16:25
Ďakujem všetkým kto sa pozastavil nad mojím problémom.

Odloženie očkovania som odložila,na budúci týždeň,Teraz čo mi vŕta hlavou sú 2 prístupy,ktoré som vyčítala z diskusií tu aj inde.

1.že požiadam o odloženie(po 2.roku,čiže už po zákonnom termíne) a keby Dr.pindala,tak jej poviem že sa pojdem na sociálku,príp.hygienu udať sama,aby nemala problém ona,ale ja.

2.Oznámim jej že nahlásenie údajov zo zdrav.karty hygiene je protizákonné-lekárske tajomstvo,príp.jej ocitujem pár zákonov,mám vytlačený manuál pre pediatrov ''Jak úspěšně zvládnout pposkytování péče nezletilému-zásady komunikace a práva pro praktické dětské lékaře''(od Z.Candigliota a R.Honzák),možem ju obšťastniť 1 výtlačkom. ...Aby som nemala problém ja ale ona :D

Prostou úvahou ženského mozgu som prišla na to že tieto 2 prístupy si vzájomne odporujú :D
Tož babo raď!
Meluz
Pískle

13 příspěvků
03. březen 2013
Valašské Království
Příspěvekod Ratta » pátek 22. březen 2013, 16:32
Ty na to prídeš, čo je správne ;-)

Reagovala som podobne, tiež som servilne doktorke hovorila, že aby ma nahlásila, kam potrebuje. To je dokaz, aké sme zmanipulované a priposraté. Oni už nemajú povinnosť na nás bonzovať, naopak, je to nezákonné. Ale to ti vysvetlia povolanejšie dámy na BC.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Meluz » pátek 22. březen 2013, 17:52
hej,ja som to pochopila tak že na hygienu ma nemá právo hlásiť,len im musí na požiadanie ukázať záznam zo zdrav.karty,ale bohvie či by nemala problém ak by jej tam našli nenahlásené neočkované dieťa?
Na sociálku by mala hlásiť len ak je podozrenie na zanedbávanie alebo týranie,čo može byť ale subjektívne,takže ak ona má pocit že týram dieťa tým že mu upieram hexavakcínu,nahlásiť ma právoplatne smie.To je právny výklad myslím z férovánemocnice.cz.
Chcela by som rebelovať a súdiť sa až do štrasburgu,a keby som žila trochu štandardnejšie a bola trochu zabezpečenejšia,idem do toho! :D
Realita je ale taká že žijeme na lazoch,barák furt v stave pred,po alebo v rekonštrukcii,čo je v lete sranda,v zime menšia sranda a pre tety sociálne pracovníčky by to nemusela byť sranda vobec,prinajmenšom by sa dosť čudovali :D
Preto som sa pýtala na najmierovejší prístup.Uvidím ešte ako zareaguje Dr.
Meluz
Pískle

13 příspěvků
03. březen 2013
Valašské Království
Příspěvekod Ratta » pátek 22. březen 2013, 19:16
tá naša doktorka nič nehovorila, dúfam, že mi nepríde pozdrav z hygieny.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012