ADV TOP
ADV LEFT

Diskuse o očkování Eleková X Prymula POZVÁNKA

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inaina » středa 17. červenec 2013, 09:35
Video ještě asi hotové není, že? Hledám, hledám a zatím marně :(
Inaina
Pískle

25 příspěvků
31. květen 2011
Příspěvekod Blanci » pondělí 22. červenec 2013, 06:55
Ahoj,

o videu zatím nic nového nevím, víc než před týdnem jsem vznesla dotaz a zatím ani žádná odpověď nepřišla ... :-Z
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Trixl » pondělí 22. červenec 2013, 08:12
To je divný že. Třeba jenom dovolená.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Blanci » pondělí 22. červenec 2013, 13:20
Trixl,

je to divný ... co na tom můžou tolik zpracovávat? Jestli je byli ptát soudruha Prymuly, jestli si stojí za svými výroky a ten teď dělá korekturu???? :roll: Mrzí mne, že jsem poslechla příkaz nepořizovat záznamy - měla jsem s sebou diktafony :-Z
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Janika3 » pondělí 22. červenec 2013, 20:59
ej čekam tu na to... (já už jim tak nevěřim, že bych se o černej záznam pokusila :oops: ) ale nebyla jsem, se mi to kecá. Stalo se, no. Děkuji za průběžné zprávy velmi.
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Blanci » úterý 30. červenec 2013, 20:10
Ahoj holky,

sdílím nejnovější informace:

... jsem dnes telefonicky zjišťovala, jak se věci mají a dostalo se mi odpovědi, že paní režisérka byla na dovolené a nestihla to prý zpracovat. Dělá to prý zadarmo, takže moc tlačit se prý nedá ... ale dobrá zpráva je ta, že se má jednat o nesestříhaný záznam - s tím aktéři již předem souhlasili (jinak by sestříhaný záznam musel Prymula odsouhlasit).

Takže čekáme dál :-Z
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Naja » neděle 11. srpen 2013, 17:09
Čekám... číhám... přešlapuju nedočkavostí. 8-)
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 15. srpen 2013, 10:16
zatím nic
jen článek od očkovače, ani nevím jestli má smysl se tím zabývat
http://ona.idnes.cz/povinne-ockovani-an ... zdravi_jup
zrovna zas probíhá šetření našeho autisty a mně je ze všeho akorát tak do breku ... mohli jsme mít krásného zdravého kluka, jediný syn, a tak vůbec ... asi to někteří znáte, ale je v rámci možností zdravý a s minimem problémů tak co si stěžuju ...
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Llevelyn » čtvrtek 15. srpen 2013, 11:22
čím dál víc si myslím, že to nebude :(
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Zazik » čtvrtek 15. srpen 2013, 11:29
Llevelyn píše:čím dál víc si myslím, že to nebude :(

začínám si myslet to samé.
Já osobně si za to i něco zaplatím kdyby to byl ten problém, ehm...
Zazik
Klábosilka
Klábosilka

550 příspěvků
17. říjen 2012
Příspěvekod Janika3 » čtvrtek 15. srpen 2013, 14:59
" Za třetí může posílit zdravotní stav oslabených, chronicky nemocných dětí, nejenom nyní,....." mám se rozčilovat? :(
Trixl, promiň, prosím jak to máte s očkováním dalších dítek? Projde kvuli jednomu neočkovat i zbytek? (máme jinej neuro problém)
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 15. srpen 2013, 15:06
Neprojde, asi jak u kterého pediatra, ale mudra byť neuznává, že kluk to má po očkování, mě nechala natahovat u nejmladší očko co jsem chtěla. Ještě tedy nepoučena po očko tbc hexu v 8 měsících (trochu pomohly i nemoce třeba neštovice) a mmr jsem chtěla oddálit leč měla poslední vakcínu poslední kus nechávala pro nás, protože na novou by Lea měla reakci (po poradě s Petrášem), dostala před druhým rokem. Prostřední jsme neřešili, protože než se došlo k diagnoze u kluka už byla naočkovaná a hexa naštěstí ještě nebyla v hrazených. Zase ale ona by ráda abych holky naočkovala proti hpv a jakmile to bude v očkováku nastane ještě větší masírka než dosud.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 15. srpen 2013, 15:08
Všude jsem hlásila mmr jako podezřelé očkování, ale nebral to nikdo ani neurolog ani imunolog a alergoložka mi to nedá písemně byť to připouští, že to je možné.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Janika3 » čtvrtek 15. srpen 2013, 15:24
Achjo. díky (tak kam bychom měli emigrovat? :roll: humor, ale kamínek ke kamínku mě to tíží více)
Tak snad ta přednáška vypluje...
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Helča » čtvrtek 15. srpen 2013, 15:51
Já jsem chtěla dceři oddálit očko, volala jsem do očkocentra, že je po operaci, má stomii, čeká ji do zimy druhá operace - to neviděla paní v telefonu jako problém, že se očko odkládat nemusí. Ale když jsem přidala, že všichni tři starší sourozenci mají kartu u neurologa, nejstarší SPU+ADHD, prostřední autista a nejmladší minimálně OVŘ .... tak že mám poslat neuro zprávy a dceru doporučí očkovat nejdříve ve 4m a ne hexou. .... ovšem dcera už 4m má a z očkocentra furt nic, asi tam taky přes prázdniny nejsou jako na proktologii. Zkouším se tam dovolat a nedaří se, mail jsem posílala před 1,5měsícem a naše dr. chce na kontrole za dva týdny už mít to doporučení od nich v ruce :-?
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006
Slovácko