ADV TOP
ADV LEFT

Rozumný pediatr Ostrava

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sharki » úterý 26. březen 2013, 16:06
Potřebuju nutně změnit pediatra. Nevíte o nějakém v Ostravě (nejlépe Poruba a okolí), co by toleroval oddalování očkování horní hranici a hexu ve schématu 2+1?
Moje současná doktorka je téměř posedlá očkováním, nežádoucí účinky prý neexistují, to co jsem se dočetla jsou fámy :roll: Navíc všechno mi to vykládá s milým úsměvem a láskyplně mi podsouvá, že když nenaočkuju teď, tak si pak budu vyčítat, až malý dostane černý kašel :grr: Takže jí to v ordinaci všechno odkývu a pak se děsím na čem jsme se to domluvili :palma:
A to nechci vidět jak to bude vypadat, kdybych tam chtěla přijít se starším na 5ti letou prohlídku a odmítla přeočkování.. (nenechá na sebe šáhnout a jestli ho naočkuje, tak už ho tam nedotáhnu ani heverem)

kod startrek - no doufám, že má představa o vhodném pediatrovi není sci-fi
Sharki
Drbna
Drbna

4226 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Sharki » úterý 26. březen 2013, 16:32
Jo a jak často se může pediatr měnit? co 3 měsíce?
Sharki
Drbna
Drbna

4226 příspěvků
16. červenec 2007
severni morava
Příspěvekod Davinka » úterý 26. březen 2013, 21:12
Jsme spokojení i Mudr. Špatinové v Porubě. Je pečlivá a je s ní domluva. S Hexou tedy nevím, to jsem tehdy neřešila ale můj návrh na oddálení Priorixu mi dokonce sama pochválila :? Také nepovinná očkování "nenutí".
Davinka
Klábosilka
Klábosilka

355 příspěvků
01. říjen 2009