ADV TOP
ADV LEFT

Neočko pediatr Třebíč, Jihlava a ČB

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Marca46 » středa 15. květen 2013, 19:26
Ahojky,
prosím o pomoc při hledání pediatra, který bude ochotný respektovat naše přání neočkovat. Okolí Třebíč, Jihlava, J. Hradec, České Budějovice.
Děkuji
Marca46
Pískle

2 příspěvků
15. leden 2013
Příspěvekod Llevelyn » středa 15. květen 2013, 19:58
Za dítě jsou zodpovědní rodiče. Pokud nenajdete peditra, který vaše přání respektuje, musíte si své právo " vymoct" i přes jeho nesouhlas, násilím vám dítě nikdo nenaočkuje. Stačí sepsat revers, podat peditrovi a čekat, že vás nahlásí na hygienu a na sociálku ( ač nesmí).
Další možnost je lékaře obejít /obvolat a rovnou se optat.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Franzisca » středa 15. květen 2013, 21:18
napište mi SZ :-)
Naposledy upravil Franzisca dne 16. květen 2013, 21:26, celkově upraveno 1
Franzisca
Žvatlalka
Žvatlalka

278 příspěvků
31. květen 2010
Příspěvekod Marca46 » čtvrtek 16. květen 2013, 05:56
Llevelyn píše:Za dítě jsou zodpovědní rodiče. Pokud nenajdete peditra, který vaše přání respektuje, musíte si své právo " vymoct" i přes jeho nesouhlas, násilím vám dítě nikdo nenaočkuje. Stačí sepsat revers, podat peditrovi a čekat, že vás nahlásí na hygienu a na sociálku ( ač nesmí).
Další možnost je lékaře obejít /obvolat a rovnou se optat.

S naší Dr. jsme se docela dost zhádali, vyhrožuje soudama. Vůbec se s ní nedá mluvit. Obvolala jsem už mraky pediatrů, všichni mě odmítli. Né, vlastně jedna mi slíbila, že nás vezme , opsala si údaje dětí a pozvala mě za měsíc, že se domluvíme na kontrole u ní. Když jsem tam včera byla, řekla, že nás nevezme. Tohle už je poslední, co můžu udělat. Jsem z toho půlročního dohadování docela na dně. Tady bych chtěla od holek nějakou naději, protože ta moje se už pomalu vytrácí. A já nemám tolik sil. Revers od nás nechce vzít. :-Z
Marca46
Pískle

2 příspěvků
15. leden 2013
Příspěvekod Dráček » čtvrtek 16. květen 2013, 08:00
Marci,ahoj, chápu,je to úmorný boj, a a je tragické,že v naší"demokratické"zemi chceš n azákladě svých znalostí, aktívního získávání informací " odsouzena" k boji a prorážení zdi hlavou..velmi dobř eznám....ale vydrž,nepodléhej...naši dr. jsem si tak nějak "vychovali"..a teď při řetím mi řekla: "a chci s es Vámi DOMLUVIT, jak budete chtít rozložit to očko..:)" takže pokrok..ty boje přdtím byly hrozný,nespala jsem z toho několik dní před i po...ale vyloženě neočko není..kontak mohu napsat do SZ, a vydrž,jde přece o to nejcennější co máme, o naš eděti...
Dráček
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
06. srpen 2008
Příspěvekod Jankap » čtvrtek 16. květen 2013, 10:01
Holky, smažte ty jména, raději posílat SZ, ať z toho ty doktoři ještě nemají problémy!
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006