ADV TOP
ADV LEFT

Jak se chovat s neočkovaným prckem

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pon » středa 19. červen 2013, 07:02
Starsi byl ockovany az po roce. Chodil pravidelne plavat, mezi deti, o obchodu, na pisek, do mhd.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Zuza77 » středa 19. červen 2013, 07:24
Náš nedonošenec (31TT) chodil s námi skoro všude. Je fakt, že jsem se s ním nervala do prskajícího supermarketu, a na plavání do roka nebyl čas... Ale moc jsem to neřešila.

Ale musím říct, že když jsme byli v necelém roce odesláni na neurologii v Praze, tak tam místní kapacita upozorňovala, že bez očkování NIKAM. Brala jsem to s rezervou a fungovali jsme dál - jen abys měla názor i z druhé strany.

S černým kašlem jsme se před pár týdny setkali, není to až tak vzácný jev.

Na dovolenou do zahraničí bych nejela, protože bych si to sama neužila. Po ČR bez problémů.
Zuza77
Howgh
Howgh

12752 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Ratta » středa 19. červen 2013, 07:34
Zuza77 píše:Náš nedonošenec (31TT) chodil s námi skoro všude. Je fakt, že jsem se s ním nervala do prskajícího supermarketu, a na plavání do roka nebyl čas... Ale moc jsem to neřešila.

Ale musím říct, že když jsme byli v necelém roce odesláni na neurologii v Praze, tak tam místní kapacita upozorňovala, že bez očkování NIKAM. Brala jsem to s rezervou a fungovali jsme dál - jen abys měla názor i z druhé strany.

S černým kašlem jsme se před pár týdny setkali, není to až tak vzácný jev.

Na dovolenou do zahraničí bych nejela, protože bych si to sama neužila. Po ČR bez problémů.

Můžeš, prosím, napsat víc? Díky.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Bubu » středa 19. červen 2013, 09:48
Zkus se na to podívat pohledem lidí, kteří se očkování záměrně a na základě jen svého rozhodnutí vyhýbají. Např. www.rozalio.cz
Chtějí žít normálně a nezatěžovat děti očkováním, protože mají opačný názor než většinová společnost. Nebo je spíš společnost nesemlela. Já mít neočkované dítě, skáču dnes do vzduchu.
Dřív jsem si myslela, že jsou to podivíni, co mají potřebu se odlišovat, ale dnes, kdy mi třetí dítě od posledního (odkládaného) očkování prostě nemluví a je "zaseklé", vrátila bych se na začátek a KAŽDÉ očkování si hodně promyslela.
Bubu
Bubu
Klábosilka
Klábosilka

538 příspěvků
21. září 2006