ADV TOP
ADV LEFT

Očkování - tentokrát kočičí

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jindriska » úterý 02. červenec 2013, 18:45
Holky, prošvihla jsem termín s kočkama na očkování. Před dovolenou už to na 99% nestihnu, až se vrátím bude to cca 2 měsíce po termínu. Kočky chodí ven okolo baráku, na chalupě ne. Hrozí něco bezprotředního nebo v podstatě nic (s ohledem na to zdržení)? Díky,
Jindra
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Amazonka01 » úterý 02. červenec 2013, 18:56
v podstate nic, je to jako s tetanem, ochrana ockovanim trva o dost dele, nez je lhuta pro preockovani.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Jindriska » úterý 02. červenec 2013, 18:57
Amaz, dík, tak budu v klidu.
J.
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Borovice » úterý 02. červenec 2013, 19:01
Podle mě nehrozí. Výrobci většinou uvádí dobu revakcinace kratší než je ve skutečnosti potřeba. Takže 2 měsíce jsou v pohodě a kočky by měly být stále chráněné.
Borovice
Žvatlalka
Žvatlalka

157 příspěvků
12. srpen 2012
Brno
Příspěvekod Jindriska » středa 03. červenec 2013, 07:46
Díky oběma, tak nějak jsem si to myslela, ale potřebovala jsem to slyšet :-). Pojedu v klidu. Dík.
J.
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Jana » středa 03. červenec 2013, 08:44
Jen pro případ, že bys měla v úmyslu cestovat i s kočkama - to by prošlý očkování (vzteklina) mohlo být problém, pokud bys je chtěla vézt přes hranice. Ale co se jich samých týče, tak tam je rezerva, jak psaly holky - i veterinářka i původní chovatelka to braly dost lážo-plážo, když jsem se jich před časem ptala na to přesné dodržování termínu...
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Jindriska » středa 03. červenec 2013, 09:07
Jana píše:Jen pro případ, že bys měla v úmyslu cestovat i s kočkama - to by prošlý očkování (vzteklina) mohlo být problém, pokud bys je chtěla vézt přes hranice. Ale co se jich samých týče, tak tam je rezerva, jak psaly holky - i veterinářka i původní chovatelka to braly dost lážo-plážo, když jsem se jich před časem ptala na to přesné dodržování termínu...

Ne, ne, kočky i pes zůstávají v Čechách. Sice je miluju, ale na pláži je nechci :D
J.
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Ame » středa 03. červenec 2013, 11:42
naše veterinářka považuje 3 měsíční prodlení ještě za ok
Ame
Howgh
Howgh

6226 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Jindriska » středa 03. červenec 2013, 12:37
Ame píše:naše veterinářka považuje 3 měsíční prodlení ještě za ok

Dík. Už jsem se domluvila na začátek srpna, hned jak se vrátíme. Na veterině to taky nijak nekomentovali, takže už jsem v klidu.
J.
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006