ADV TOP
ADV LEFT

Bulvár slouží alternativě :)

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ratta » úterý 06. srpen 2013, 07:59
Petraska píše:Ratto dik, posledni dobou ma oblibena autorka. Je mi tou absolutni politickou nekorektnosti sympaticka. Jen se bojim, aby ji pro tu jeji vyhranenost nakonec neoznacili za "carodejnici" a "neupalili". Zase jsem si vzpomnela na p. Prymulu v rozhovoru s p. Sedlackem, jak si liboval, jak je s p. Sedlackem pekna domluva, ze on neni jako ty "damy"....

Mimochodem Blanci, jestli se tu jeste mihnes - neni uz to video z duelu Elekova-Prymula v Breclavi?

Já mám ráda politicky nekorektní lidi, už mně ta politická korektnost kolem ubíjí :). Eleková je navíc suchar, který sype fakta, takové "dámy" já mám radši, než ty emotivní prvosenky s koulemi :roll:. Připomíná mi tím jinou podobnou čarodejnici z oblasti porodnictví, kterou už nedávno upálili.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Topazio » úterý 06. srpen 2013, 09:06
Llevelyn píše:
Topazio píše:Nechci zakladat dalsi diskuzi, Matyska ceka ockovani v peti letech.
Muzete mi napsat jak ho deti snaseji? Hrozí mu po nem nejake negativni reakce?
A co by nas cekalo kdybychom ho odmitli? Dekuji za rady.

Já syna očkovat nedala :D stačí mi pouze tetanus a to po 10 letech, ostatek považuju za zbytný
pokud očkovat chceš, žádej vakcínu Adacel nebo A. polio nebo Boostrix, běžně se přeočkovává Hexou ( Infanrix Hexa) a jsou na to velmi často reakce, vakcína je pro starší zbytečně silná.

A ty vakciny ma k dispozici detska lekarka? Nebo musime do ockovaciho centra?
Topazio
Kecka
Kecka

1503 příspěvků
27. červen 2008
Příspěvekod Janika3 » úterý 06. srpen 2013, 09:09
Blanci píše:
Petraska píše:
Mimochodem Blanci, jestli se tu jeste mihnes - neni uz to video z duelu Elekova-Prymula v Breclavi?

... hm, néééni. Režisérka byla prý na dovolené a nějak to prý nestihla ...

Ale mám zvukový záznam, heč. Zatím jej nemůžu zveřejnit a pořád čekám na oficiální verzi.

Blanci a pak se podělíš? prosím :)
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Topazio » úterý 06. srpen 2013, 11:46
Kdysi jsem cetla clanek, ze ockovani zpusobuje roztrousenou sklerozu. RS je nejvice mezi lidmi, kteri ziji ve vyspele spolecnosti a nejmene je v chudych zemich zejmena v rovnikovych statech.
Topazio
Kecka
Kecka

1503 příspěvků
27. červen 2008
Příspěvekod Llevelyn » úterý 06. srpen 2013, 12:00
Topazio píše:
A ty vakciny ma k dispozici detska lekarka? Nebo musime do ockovaciho centra?

nech si je napsat a následně žádej proplacení na pojišťovně ( nebo se na prioplacení informuj) měli by ti to uhradit.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Topazio » úterý 06. srpen 2013, 13:05
Dekuji za rady, az budu doma na PC, tak jeste prostuduji vse kolem toho ockovani.
Topazio
Kecka
Kecka

1503 příspěvků
27. červen 2008
Příspěvekod Ratta » čtvrtek 15. srpen 2013, 06:54
A máme tady odvetu :palma:. Myslím, že každý rozumný imunolog se musí nad některými kecy chytat za hlavu :palma: (jako neříkám, že z Elekové se nechytal víc)

http://ona.idnes.cz/povinne-ockovani-an ... zdravi_jup

EDIT: Už jsem pochopila, proč ten pán říká věci, které by Petráš v životě z pusy nevypustil. Jsem se podívala na to, čím je: vedoucí katedry epidemiologie Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany. Takže bulvár nám funguje hezky, vybere dva největší extrémy a pak udělá z toho "Kotel".
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Trixl » čtvrtek 15. srpen 2013, 13:38
Vyjadřuje se k tomu "ten pravej"
"K obsahu hliníku ve vakcínách je také nutné dodat, že skutečně neexistují žádné relevantní vědecké důkazy, ze kterých by vyplývalo, že by hliník ve vakcínách oslaboval Th1 imunitní odpověď. Obdobně nejsou ve vědecké komunitě důkazy o tom, že by způsoboval astma, alergie či autismus."
Mgr. Jakub Dvořáček, výkonný ředitel Asociace inovativního farmaceutického průmyslu

Zdroj: http://ona.idnes.cz/povinne-ockovani-an ... zdravi_jup

Holky kolik se rvalo vakcín a na co v 80.letech? Nějak to nemůžu dohledat. A mají dnešní rodiče snad tolik problémů jako jejich děti? Nemají, neměly, mít nebudou :grr:
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Llevelyn » čtvrtek 15. srpen 2013, 13:59
Trix, můžu ti dohledat čím a jak se očkovalo.. no problem. Očkovalo se mnohem méně ( ale teoreticky většíma srágorama, takže for bude v tom často a moc najednou, zdá se, navíc spousta lidí anší generace má autoimunní potíže.. po letech, může a nemusí to souviset).
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Amazonka01 » čtvrtek 15. srpen 2013, 14:06
Jsem rozena 71, mam klasiku DiTePe, TBC, a jeste prave nestovice. Pak obrna lzicka, a v puberte pak zardenky - zacinalo se.
Takze extra vyhra to nebyla. Kdyz prictu pracovni hepB, tak se to lisi jen malinko.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Blanci » čtvrtek 15. srpen 2013, 22:25
Llevelyn píše:Trix, můžu ti dohledat čím a jak se očkovalo.. no problem. Očkovalo se mnohem méně ( ale teoreticky většíma srágorama, takže for bude v tom často a moc najednou, zdá se, navíc spousta lidí anší generace má autoimunní potíže.. po letech, může a nemusí to souviset).

... můžu ještě poprosit i o věk, ve kterém se to (kdysi) očkovalo?

Díky
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006