ADV TOP
ADV LEFT

Negativní následky očkování - máte zkušenost?

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Cebinka » sobota 25. leden 2014, 12:39
U nejstaršího syna se objevily poruchy spánku, noční děsy, exém a alergie. Po přeočkování v 5 letech několikaměsíční kašel, který jsme nakonec vyléčili homeopatiky. V 7,5 letech stále trpí dyslálií (4 roky chodíme na logopedii) a dyslexií. A bohužel autismus - Aspergerův syndrom.
U dcery se objevil exém a alergie na některé potraviny, noční děsy, MMR již nedostala.
U nejmladšího syna se po prvním očkování v 16,5 měsících na Tetavax objevily poruchy spánku. Bezprostřední reakce po očkování byla zatvrdlá hrudka v místě vpichu, horečka, apatie, poté několikahodinový pláč, agresivita (chvílemi se choval až sebedestruktivně), další dávku jsme zatím nedali.
V 18,5 měsících nemluví. A to se nás doktor na prohlídce ptal, jestli už skádá věty.
Cebinka
Diskutérka
Diskutérka

2520 příspěvků
19. září 2007
Příspěvekod Erzi.Post » čtvrtek 13. březen 2014, 07:43
Zdravím Všechny maminky, dívky a ženy a žádám Vás tímto o chvilku pozornosti.

Před několika dny jsem měla tu čest se na vlastní kůži setkat s tragickými následky po očkování.
Takže začínáme...

Mám skoro čtyř měsíčního synka. Před týdnem jsme byli podruhé na očkování. Dětská lékařka si byla plně vědoma, že můj syn je o měsíc dříve narozený. V ten den mu naočkovala dvě vakcíny. Přišlo mi to divné už jen z důvodu, že je předčasně narozen, ale bylo mi řečeno, že je to klasický postup a očkování je stejně povinné.

Tak jsem tedy přikývla a v domnění, že mi to vlastně sdělil člověk se vzděláním, tedy odborník jsem poté šla ze synem domů.

Doma probíhalo vše v normálu.. První den po očkování normální.. Dokonce bez teploty.

Jenže třetí den po očkování jsem přišla se synem z procházky, dala ho do postýlky a šla mu chystat mléko. Když jsem se vracela s mlékem k postýlce tak jsem si všimla toho, jak syn začal v obličeji blednout. Věděla jsem, že se něco děje a tak jsem položila flašku a naklonila se k synovi.

Během pěti vteřin se syn celý prohnul od hlavičky k patičkám jako luk. Dostal jakousi křeč do celého tělíčka a ne a ne povolit. Tak jsem ho tedy vzala do rukou a zkoušela jsem, zda-li povolí, či ne.. Nepovoloval.. Jen sýpal a jakoby zadržoval dech. Položila jsem ho tedy na postel a zkoušela jsem, zda-li na mě reaguje. Do dvou vteřin protočil oči vzhůru a vůbec nereagoval na doteky ani hlas a dostával se do ještě silnější svalové křeče. Okamžitě jsem zavolala rychlou. Křeč trvala zhruba 15 až 20 minut. Chvíli před příjezdem záchranky synovi křeč částečně povolila.

Doktor ze záchranky měl asi hodně času. Přijeli docela za delší dobu a chovali se jakoby se nic nedělo. Když jsem doktorovi ze záchranky popsala co se stalo, tak mi řekl, že jsem akorát hysterická mladá matka, která nepozná prdíky.

To mě dovedlo k nepříčetnosti a vyhrkla jsem na něj to, že pokud mě tam se synem nezaveze, tak si ho tam donesu sama, ale ať se poté nediví stížnosti na jeho osobu.

Nakonec Nás naložil do sanitky a jeli jsme do nemocnice. V nemocnici prošel několika vyšetření a z počátku jsem s ním měla být přes noc na oddělení. Na konec mi bylo řečeno, že musí na další vyšetření a že já musím jet domů, protože ho přesunují na oddělení JIP.

Tak jsem odjela domů a vůbec jsem neměla ani páru o tom, co mu vlastně je.
Na druhý den jsem jela do nemocnice pro informace a na návštěvu syna. Na oddělení z večera už nebyl a poslali mě na neurologické oddělení a traumatologií s lůžkovou částí JIRP.
Primář mi sdělil, že malý prodělal krvácení do mozku způsobené právě tou dvojí vakcinací.
Prvotní problém prý nastal již v porodnici, kdy nezjistili synovi lehké krvácení do mozku, která zanechala na mozečku sraženinu.

Nic by se nestalo, kdyby dětská lékařka mu neaplikovala dvě špatně nakombinované vakcíny. Kdyby ty vakcíny nedostal, tak se ta sraženina neaktivovala.. Ale tím, že je dostal, tak tím vyvolali aktivitu sraženiny, která vyvolala další krvácení do mozku.

Syna drželi v umělém spánku a po 48 hodinách ho začali pomaličku budit. Bohužel měl syn v hlavičce stále silný tlak a opět prodělal další slabší krvácení do mozku..
Další den ráno ho odvezli na sál a prodělal tedy operaci při které mu zavedli kanylku do hlavičky, která "odsávala" krev z toho krvácení a upouštěla tlak v hlavičce.

Momentálně je stále v umělém spánku a dnes se uvidí, zda-li ho budou opět pomaličku budit, nebo ne. Mohu se jenom modlit, aby další probouzení nevyvolalo další krvácení do mozku.

Tady tohle všechno může na mém synovi zanechat trvalé následky.. V podobně například autismu, mentálního postižení, epilepsie či poruchy vývojové či růstové.

Kdybych mohla ten čas vrátit, tak se postavím k očkování zády..

Prosím všechny, kteří mi věnovali ten čas a přečetli si můj příběh, aby příště pečlivě zvážily očkování a také aby si dávali pozor na postupy lékařů při vakcinaci.

Děkuji všem za Vaši pozornost a držte mému synovi palce.. Ani z poloviny nemá zatím vyhráno..
Erzi.Post
Pískle

1 příspěvků
13. březen 2014
Praha 10
Příspěvekod Blanci » čtvrtek 13. březen 2014, 22:39
Erzi.Post, moc mne mrzí, co zažívá Tvůj chlapeček ... , i to, co zažíváš Ty. Budu na vás myslet a držet palce, aby vše dobře dopadlo :erik: Snad má teď tu nejlepší péči a jeho tělíčko se vzpamatuje :erik:

Nedávej si za vinu, že ses neotočila očkování zády dřív - nemohlas to vědět. Asi většina odpůrců očkování vyvstala ze skupin rodičů, kteří si nežádoucí účinky vakcín "prožili" AŽ na vlastních dětech. Patřím k nim i já :-Z

Pokud bys chtěla znát i právní hledisko, můžu Ti napsat kontakt na Ligu lidských práv - pomůžou Ti - podpoří Tě v administrativních záležitostech, chápou podstatu (i závažnost) situace

:erik:
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Andula. » úterý 17. červen 2014, 15:38
Erzi.Post, moc moc držím palce, aby bylo synkovi lépe a dostal se z toho bez následků. :sunny: :sunny:

V září se mi narodí syn a už teď přemýšlím, jak to tentokrát udělám s očkováním. Dcerka byla očkována, ale v tom opožděném a zkráceném režimu a naštěstí se žádné negatitivní reakce neobjevily, jenže u druhého může být všechno jinak....Takže jdu studovat co a jak...
Andula.
Pískle

43 příspěvků
23. duben 2014
Příspěvekod Kulliferdaa » úterý 17. červen 2014, 21:12
Moc držím palce. Ať se rychle zotavuje.

Jen jednomu nerozumím, píšeš, že byl podruhé na očkování? To byla druhá dávka? Při první nic? Pokud jsem to špatně pochopila, omlouvám se.
Kulliferdaa
Krafařka
Krafařka

610 příspěvků
03. červen 2012
Příspěvekod Llevelyn » úterý 17. červen 2014, 22:27
Kuliferdo, mohla to být druhá dávka, tělo reaguje " hůře" pokud si už vakcínu pamatuje, reakce těla je větší. A nebo to mohlo být v pořadí druhé očkování, ale první tou vakcínou. Čistě teoreticky mohlo jít o kombinaci hexa+ prevenar :palma:
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Jankap » středa 18. červen 2014, 00:21
Moc držím palce!

(Kecy o hysterických matkách mě už vytáčejí. :-Z )
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Trixl » středa 18. červen 2014, 05:44
Erzi moc malýmu držím palce, ať je ok.
Stížnost na toho doktora by asi byla na místě. Nějaké blbé kecy to si snad ani nesmí dovolovat. Moje zkušenost s podzimka je dobrá, i když taky mohli rychlíci prskat, že vezou babičku s nějakými střevními potížemi, ona se z toho do večera vyklubala dost velká polízanice a to byl jen toho na první pohled nevinný začátek.

Holky tak Lea by měla mít už poslední návštěvu na logo už jí naskakuje i R a Ř, ji naštěstí baví doma cvičit, krize byla na jen jaře. Jako odměnu si poslední dobou nechává pouštět od Nohavici Metro pro krtka a už to slušně i zpívá. Do školy se těší. Ještě že jsme ta očkování aspoň pozdrželi jak dlouho se jen dalo.
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Kulliferdaa » středa 18. červen 2014, 14:15
Llevelyn píše:Kuliferdo, mohla to být druhá dávka, tělo reaguje " hůře" pokud si už vakcínu pamatuje, reakce těla je větší. A nebo to mohlo být v pořadí druhé očkování, ale první tou vakcínou. Čistě teoreticky mohlo jít o kombinaci hexa+ prevenar :palma:

No jasně, ale i tak je zvláštní, že čerstvější hematom poprvé nereagoval a po delší době (tj. resorbovaný více) se rozkrvácel. Ale na tyto hypotetické úvahy toho víme o případu málo.

A jak na tom malý je teď????
Kulliferdaa
Krafařka
Krafařka

610 příspěvků
03. červen 2012
Příspěvekod Ame » středa 18. červen 2014, 14:28
Erzi.Post :erik: :sunny:
Ame
Howgh
Howgh

6226 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ratta » středa 18. červen 2014, 14:29
Kulliferdaa píše:
Llevelyn píše:Kuliferdo, mohla to být druhá dávka, tělo reaguje " hůře" pokud si už vakcínu pamatuje, reakce těla je větší. A nebo to mohlo být v pořadí druhé očkování, ale první tou vakcínou. Čistě teoreticky mohlo jít o kombinaci hexa+ prevenar :palma:

No jasně, ale i tak je zvláštní, že čerstvější hematom poprvé nereagoval a po delší době (tj. resorbovaný více) se rozkrvácel. Ale na tyto hypotetické úvahy toho víme o případu málo.

A jak na tom malý je teď????

Odpovím ti na to slovy naší pediatry, když jsem jí řikala o jednom (zdejším) případě poškození dítěte očkováním: Kdoví, jakto vlastně bylo! :grr:
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Ratta » středa 18. červen 2014, 14:31
Ame píše:Erzi.Post :erik: :sunny:

Jestlipak se, Erzi, objevíš? Napiš, prosím! Tvůj příběh tady zasáhl snad každého. Držte se!
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Blanci » čtvrtek 19. červen 2014, 23:31
Ahoj holky,

dovolím si poukázat na nová videa (staršího data) s titulkama (slovensky) :D

http://www.slobodavockovani.sk/news/ame ... ood-2011-/

... ano, jsou dlouhá, ale všem doporučuji!

B.
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Sandra_90 » úterý 31. březen 2015, 12:54
Očkování jako prvotní příčina se nikdy s žádnou nemocí neprokázalo. Ale jako spouštěč samozřejmě ano, ale takovým může být i chřipka, angína, stres, cokoliv.. Očkování je samozřejmě určitá forma invaze do organismu, ale není to žádná zabijácká věc. Nejhorší, co se může projevit opravdu jako jasný následek je akutní alergická reakce na očko, ta by se měla projevit do půl hodiny po očku. Očkování má také spoustu vedlejších účinků jako horečka, křeče atd., ale to není smrtelné a dá se s tím účinně bojovat i doma ;) Info z vakciny.net a emimino.cz + vlastní průzkum po různých stránkách a komentářích :) :sunny:
Sandra_90
Pískle

2 příspěvků
27. leden 2015
Příspěvekod Ratta » úterý 31. březen 2015, 13:16
Řekni to rodičům dětí, které na očkování zemřely. Za loňský rok ti můžu sehnat dva kontakty. A ten přenos hepatitidy b jehlou na pískovišti si fakt dostuduj, když jsi nám ukázala, že internety už číst umíš.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012