ADV TOP
ADV LEFT

homeopatie po očkování

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Levandule » úterý 10. září 2013, 20:46
Ahoj ,můžete mi poradit,jak se připravit homeopaticky na očkování,popř.jak ošetřit po očkování? díky
Levandule
Žvatlalka
Žvatlalka

296 příspěvků
02. březen 2009
Příspěvekod Jankap » úterý 10. září 2013, 21:13
Teď jsme to zrovna probírali v diskusi o očku (jak odolat doktorce, já najdu odkaz).

Já jsem zastánce individuálního přístupu, tedy každému dítěti lék na míru. Každý má totiž na očkování jinou reakci (někdo je bez reakce, někdo má jen místní reakci, případně horečku, někdo začne být často nemocný, u někoho se objeví neurologické problémy, opoždění vývoje a tak podobně), proto každý musí dostat jiný lék.
Konstruktivní se mi zdá přístup jedné mé kamarádky: Vzala dítě k homeopatovi, aby se vyřešily problémy, které dítě mělo. Tahle léčba zlepšila dítěti imunitu. Zároveň už homeopat její dítě zná, takže pokud by byly po očkování nějaké problémy vyžadující zásah homeopata, bude moci reagovat rychleji než u neznámého pacienta.

Jinak na toto téma existuje diskuse zde: http://www.emimino.cz/diskuse/homeopati ... ni-115053/
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Jankap » úterý 10. září 2013, 21:14
Tady zhruba od prostředka stránky:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... 0&start=30
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Levandule » úterý 10. září 2013, 21:18
Díky pročtu,šlo mi o to,jestli stojí za to,vzít si lahvičku po vakcině a zhomeopatizovat ji
Levandule
Žvatlalka
Žvatlalka

296 příspěvků
02. březen 2009
Příspěvekod Jankap » úterý 10. září 2013, 21:39
Levandule píše:Díky pročtu,šlo mi o to,jestli stojí za to,vzít si lahvičku po vakcině a zhomeopatizovat ji

Záleží na tom, jakého homeopata se zeptáš :D . Homeopatické školy na to mají rozdílné názory.

Já dělám homeopatii podle George Vithoulkase. Podle mého to smysl nemá, právě proto, že každý reaguje na vakcínu jinak. Když někoho píchne včela, tak se někdy objeví příznaky léku Apis vyrobeného ze včely (především otok, růžový, měkký, absence žízně, píchavé bolesti), někdy má pacient příznaky Belladonny (velmi horké místo jak kamínka atd.), někdy se nestane vůbec nic. Takže je potřeba počkat nějakou dobu na reakci a PODLE REAKCE vybrat lék. Nedávat nic automaticky, bez přemýšlení.
Jen v případě, že by měl pacient velmi špatnou imunitu, jeho organismus produkoval velmi zmatené příznaky, které by nevedly k opravdu žádnému homeo léku, tak bych vzala v úvahu vyvolávající příčinu, tedy že k poškození došlo naočkováním třeba Hexy a podala bych potencovanou vakcínu.
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Levandule » úterý 10. září 2013, 21:43
díky,už jsem se to dočetla z tvého odkazu,tak uvidíme :D
Levandule
Žvatlalka
Žvatlalka

296 příspěvků
02. březen 2009
Příspěvekod Naja » středa 11. září 2013, 03:50
Neco jako osvedceny postup bohuzel neexistuje. Vzdy je dobre resit to s homeopatem na zaklade aktualniho stavu. Ampuli brat netreba, kdyz by bylo potreba, tak leky z vakcin jsou k dispozici a sehnatelne.
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha