ADV TOP
ADV LEFT

Očkování je povinné

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mirabelka » čtvrtek 13. únor 2014, 10:54
evidentne chodim na blbe party…

uz jsme mohli mit spalnicky

http://www.abc.net.au/news/2014-01-03/a ... ey/5183160

zardenky evidentne puci v hippie komunite v queenslandu (ze bychom ten festival v Byron Bay o velikonocich spojili s uzitecnou veci):

http://www.abc.net.au/news/2013-08-02/r ... ak/4861186

Ale spis potrebujem ty priusnice pro kluky, ze :palma:

jak vidno, tak jsme prosvihli o rok…
http://www.essentialbaby.com.au/life-st ... 2o6mo.html

V realu ovsem nemuzu sehnat ani ty blbe nestovice :-Z :-Z
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Jankap » čtvrtek 13. únor 2014, 11:08
Mirabelko,
ono se zadaří, neboj! Já tomu věřím ;-)
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Janika3 » čtvrtek 13. únor 2014, 11:41
Tyjo, před porodem né, chvilinku vydržte, ale pak počebujem (teda po poradě s nějakým rozumným lékařem) To bych snad dala i republikovou párty :D To vyjádření ke článkům z Rozalia už tu asi bylo, že? Znechucení je u mě velmi vysoké.
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Blanci » pátek 14. únor 2014, 22:08
Elsa píše:
Blanci píše:Nemůžu si pomoci, soudci asi čerpali informace zde - viz příloha. Prý to kolovalo emailem a na FB :palma:

Záměrně sem nedávám odkaz na propagandistické stránky, na kterých se tento překlad nachází, kdo tam chce kliknout, najde si

To bude nějaký blábol, ne? Nedávno jsem někde četla, že např. matky, které překonaly černý kašel, mají protilátky, které předávají při kojení dítěti, to mi dávalo větší smysl :palma:

Elso, no to je hrozný blábol, ale pro laiky jsou tam zcela neviditelné či přehlédnutelné výmysly - např. že prodělávalala každoročně neštovice :palma: Každý ví, že neštovice máš jednou za život /jen zcela výjimečně 2x/. Propaganda má poukázat na skutečnost, že "zdravý životní styl" je zcela nezdravý, dokonce až BIO zelený. Poukaz je na prospěšnost očkování a ATB, zároveň na kontraproduktivitu hopeopatie a jiných léčebných - a povšimněme si v zápětí uvedených - i okultních praktik...
Autorka sice nepopisuje, jak se na její prekarcinózu cca v roce 1989 přišlo (neb HPV v té době asi ani nebylo objeveno, natož plošně zkoumáno v souvislosti s rakovinou děložního čipku), ale z textu laikovi vyplyne, že kdyby jí byli dali ti její debilní "zelení" rodiče zaočkovat proti HPV, nebyla by musela dětem (mladších 7-mi let :palma: ) oznamovat, že má předrakovinné změny na děložním čípku = umírá :-Z
... no, je tam toho ještě víc, ale já teď nějak nemám čas se k tomu tady podrobně vyjadřovat ...
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod E-liska » úterý 14. duben 2015, 11:04
wice píše:mě nepřijde, že by očkování bylo zlo. Pokud někdo nechce, ať nechce. Ale podle mě vetší rizika nesou neočkování jak očkování.

No, ale o tom to právě je. Pokud někdo nechce, ať nemusí. Navíc to není tak, že "odpůrci očkování" nechtějí nikdy žádné očkování, ono je tam totiž vynechané důležité slovíčko, to jsou "odpůrci POVINNÉHO očkování"...
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld