ADV TOP
ADV LEFT

Pediatr tolerantní k odkladu očkování - Pha a okolí

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Meroe » středa 30. červenec 2014, 19:45
Ahoj všichni,
delší dobu sem občas nahlížím a všimla jsem si, že poměrně často přispívají i alternativní holky. Píšu, protože jsem se dostala do situace, kdy nás pediatr vyřadil - podle mně neoprávněně a neeticky - ze své praxe. Kámenem úrazu bylo očkování. Naše 5 měs. dcera není zatím očkována. Důvodem byla její viróza ( tehdy byla pediatrem vyšetřena) a dlouho trvající rýma, a pak postupně viróza celé rodiny ( máme ještě 2 starší děti), kvůli čemu jsem očkování telefonicky 2x odkládala. V době, kdy už jsme byli relativně zdraví, byl náš pediatr na dovolené, poté jsme odjeli na 2 týdny na dovolenou my ( což jsem mu předem telef. oznámila i s datem, kdy se vracíme). Nicméně v průběhu naší dovolené mi přišla od pediatra sms, kde mi bez pozdravu, bez oslovení, oznámil, že nás kvůli tomu, že dcera není očkována vyřazuje ze své evidence, protože odmítá za ní, když není očkována, mít odpovědnost. To mně teda jednak překvapilo, vůbec jsem s něčím takovým nepočítala, a pak mně to dost naštvalo. Ta forma i obsah sdělení. Fakt děs, ale dál to komentovat nebudu. Na mou obsáhlou sms-ku se zdůvodněním a připomenutím celé anabáze a našich telefonátů neodpověděl. No nic.Teď jsem ale ráda, protože mám šanci najít si pediatra, se kt. budeme víc na stejné vlně. Náš původní pediatr je totiž silně proočkovací. Já mám k očkování zdrženlivý postoj i když starší děti jsou očkované řádně dle zákona, nicméně všechno navíc, co nám dr. nabízel, jsem pokaždé odmítla. Dceru chci očkovat tentokrát co nejšetrněji a nejpozději ( já i 1 ze starších dětí jsme atopici). Takže hledám pediatra optimálně rozumného, pohodového, tolerujícího odklad očkování. Praha a blízké okolí ( ideálně Pha 4, okruh Jesenice, Dolní Břežany, ale i jinde, lokalita je podružná, pokud by byl pediatr osvícený :-). Díky za tipy ( jestli tedy nějaké budou - nevím, zda nejsem naivní).
Meroe
Pískle

4 příspěvků
30. červenec 2014
Příspěvekod Naja » středa 30. červenec 2014, 20:30
Meroe píše:Ahoj všichni,
delší dobu sem občas nahlížím a všimla jsem si, že poměrně často přispívají i alternativní holky. Píšu, protože jsem se dostala do situace, kdy nás pediatr vyřadil - podle mně neoprávněně a neeticky - ze své praxe. Kámenem úrazu bylo očkování. Naše 5 měs. dcera není zatím očkována. Důvodem byla její viróza ( tehdy byla pediatrem vyšetřena) a dlouho trvající rýma, a pak postupně viróza celé rodiny ( máme ještě 2 starší děti), kvůli čemu jsem očkování telefonicky 2x odkládala. V době, kdy už jsme byli relativně zdraví, byl náš pediatr na dovolené, poté jsme odjeli na 2 týdny na dovolenou my ( což jsem mu předem telef. oznámila i s datem, kdy se vracíme). Nicméně v průběhu naší dovolené mi přišla od pediatra sms, kde mi bez pozdravu, bez oslovení, oznámil, že nás kvůli tomu, že dcera není očkována vyřazuje ze své evidence, protože odmítá za ní, když není očkována, mít odpovědnost. To mně teda jednak překvapilo, vůbec jsem s něčím takovým nepočítala, a pak mně to dost naštvalo. Ta forma i obsah sdělení. Fakt děs, ale dál to komentovat nebudu. Na mou obsáhlou sms-ku se zdůvodněním a připomenutím celé anabáze a našich telefonátů neodpověděl. No nic.Teď jsem ale ráda, protože mám šanci najít si pediatra, se kt. budeme víc na stejné vlně. Náš původní pediatr je totiž silně proočkovací. Já mám k očkování zdrženlivý postoj i když starší děti jsou očkované řádně dle zákona, nicméně všechno navíc, co nám dr. nabízel, jsem pokaždé odmítla. Dceru chci očkovat tentokrát co nejšetrněji a nejpozději ( já i 1 ze starších dětí jsme atopici). Takže hledám pediatra optimálně rozumného, pohodového, tolerujícího odklad očkování. Praha a blízké okolí ( ideálně Pha 4, okruh Jesenice, Dolní Břežany, ale i jinde, lokalita je podružná, pokud by byl pediatr osvícený :-). Díky za tipy ( jestli tedy nějaké budou - nevím, zda nejsem naivní).

Mám, na P4. ;-) Podrobnosti když tak do SZ.
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Neffy » středa 30. červenec 2014, 21:28
P3.
Neffy
Diskutérka
Diskutérka

2268 příspěvků
12. říjen 2006
Příspěvekod Ratta » středa 30. červenec 2014, 21:33
Neffy píše:P3.

Máš? Bych měla zájem...
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Meroe » čtvrtek 31. červenec 2014, 07:39
Najo, Neffy,
mela bych zajem o oba kontakty ( kdyby jeden dr. napr. nove deti uz neprijimal).
Diky moc.
Meroe
Pískle

4 příspěvků
30. červenec 2014
Příspěvekod Bbn » čtvrtek 31. červenec 2014, 10:14
Máme P9 - Prosek
Bbn
Žvatlalka
Žvatlalka

176 příspěvků
15. červenec 2008
Mělník
Příspěvekod Naja » čtvrtek 31. červenec 2014, 10:58
Meroe píše:Najo, Neffy,
mela bych zajem o oba kontakty ( kdyby jeden dr. napr. nove deti uz neprijimal).
Diky moc.

Máš sz. :-)
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Meroe » pátek 01. srpen 2014, 18:34
Najo dekuji moc.
Dam vedet jak to dopadlo ( jestli nas vzal).
Meroe
Pískle

4 příspěvků
30. červenec 2014
Příspěvekod Meroe » pondělí 04. srpen 2014, 10:10
Tak to dopadlo super, pan dr. jeste registruje nove deti, takze nas vzal do pece. Nasla jsem si na neho i reference na netu, kt. jsou vyborne, tak jsem rada. Takze Najo jeste jednou dekuji moc.
M
Meroe
Pískle

4 příspěvků
30. červenec 2014
Příspěvekod Louisa » čtvrtek 17. srpen 2017, 00:05
Zdravím,
prosím, máte někdo doporučení na pediatra, který tu byl už hledaný?
Nejlépe Praha 4 nabo okolí Dolní Břežany, Zvole?
Děkuji mockrát!
Louisa
Pískle

1 příspěvků
16. srpen 2017
Příspěvekod karotka1 » čtvrtek 28. září 2017, 13:39
Meroe píše:Tak to dopadlo super, pan dr. jeste registruje nove deti, takze nas vzal do pece. Nasla jsem si na neho i reference na netu, kt. jsou vyborne, tak jsem rada. Takze Najo jeste jednou dekuji moc.
M

Ahoj, mohu poprosit o kontakt do sz na oba pediatry v Praze, ktere jsi kdysi dostala?
Potrebovala bych take zjistit, zda stale registruji nove pacienty.

Dekuji, Katerina
katerinka@seznam.cz
karotka1
Pískle

1 příspěvků
28. září 2017