ADV TOP
ADV LEFT

Očkování v zahraničí

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Frosti » úterý 14. duben 2015, 10:00
Vcera jsem nahodou narazila na dva clanky o ockovani v zahranici. Dovolim si tu k vam odlozit odkazy. Treba to bude nekoho zajimat. (Jak jsem nakoupila, tak prodavam, tak me moc nebijte pokud budu psat nejake blbosti. ;-) ) Neni ta trava vsude za hranicemi "zelenejsi".

Austrálie nevyplatí dávky rodičům, kteří nenechají očkovat děti
http://zpravy.idnes.cz/australie-bojuje ... anicni_neh

Finsko (odkazy jsou anglicky)
Finsky "Národní institut pro zdraví a dobré životní podmínky" (THL) bude muset propoustet kvuli omezeni financi od vlady.

V pondeli byl clanek o klesajici mire proockovani ve Finsku (ockovani je tu nepovinne). Z deti narozenych v roce 2012 jich bylo jen 90% plne ockovano. Pry je to limit pro moznost, ze se mnohe nemoci mohou vyvinout v epidemii. V predchozich letech byl prumer 95%. A ve Finsku se znovu objevili spalničky.

V utery jsem si pocetla o tom propousteni. Mimojine uz museli propustit mnoho vyzkumniku vysoke urovne, museli ukoncit nektere vyzkumy nemoci. Museli ukoncit telefonickou poradenskou linku o ockovani pro rodice.

Pripominaji, ze nedavno pomohli odhalit spojitost ockovani proti praseci chripce a vedlejsimi ucinky narkolepsie u deti (narcolepsy side-effects in children).

Zda se, ze THC nebude propoustet bez boje, tak jsem zvedava, co se jeste doctu.
Frosti
Treperenda
Treperenda

1407 příspěvků
17. prosinec 2012
Finsko
Příspěvekod Blanci » úterý 14. duben 2015, 19:59
Frosti,

díky za info ;-)
Prosím, nedává mi smysl tvrzení, že snížení proočkovanosti na 90% vede k propouštění výzkumníků, kteří nedávno pomohli odhalit spojitost očkovaní proti praseči chřipce s vedlejšími účinky narkolepsie u dětí.
To jako za trest? Vy idioti jste to odhalili, tak máte padáka, Vy rozvraceči vakcifarmaprůmyslu?!?!? Angl. nevládnu, nebyla bys tak hodná a nepřiblížila mi ty angl. psané odkazy?

Dikec
Bl.
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006