ADV TOP
ADV LEFT

Výpadek Pediacelu

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jankap » čtvrtek 21. leden 2016, 12:20
RNDr. Petráš uvádí na vakciny.net, že Pediacel bude dostupný v polovině roku 2016.

Poslední dávka základního přeočkování, ta posilovací dávka +1 by se měla dát do věku 18m (věk stanoven ve vyhlášce, i když pro hexavalentní očkovací látku), ale může se dát i později, pokud je k tomu vážný důvod. Jen se musí počítat s tím, že dítě je méně chráněné.
Posílala jsem kdysi dotaz Petrášovi s naší konkrétní situací, toto mi napsal.
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Evusha » čtvrtek 21. leden 2016, 16:11
Jankap píše:RNDr. Petráš uvádí na vakciny.net, že Pediacel bude dostupný v polovině roku 2016.

Poslední dávka základního přeočkování, ta posilovací dávka +1 by se měla dát do věku 18m (věk stanoven ve vyhlášce, i když pro hexavalentní očkovací látku), ale může se dát i později, pokud je k tomu vážný důvod. Jen se musí počítat s tím, že dítě je méně chráněné.
Posílala jsem kdysi dotaz Petrášovi s naší konkrétní situací, toto mi napsal.

hmm, hmm, tak to musím promyslet. Přeci jen v polovině roku už jí budou dva, tak nevím jak se na to bude pediatr tvářit...

A pokud bych se rozhodla očkovat poslední dávku jinou vakcínou, která se vám jeví jako nejvhodnější ze všech těch Infanrixů?
Evusha
Žvatlalka
Žvatlalka

295 příspěvků
26. říjen 2006