ADV TOP
ADV LEFT

Potvrzení přihlášky do školky jiným lékařem než pediatrem

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bunny » pondělí 04. duben 2016, 22:04
Xamotar - ano, určitě budu. Nejvíc mně vlastně naštvala ta její touha mi to znepříjemnit. Pořád opakovala, že dítě nemůže být přijato. Když to řekla asi potřetí, tak jsem jí řekla, že o tom rozhoduje paní ředitelka a ne pediatr, ona má jen vyplnit papíry. Ty už měla stejně vyplněné, takže jsem přestala být asertivní. Byla to nepříjemná situace, k vyloženě otevřenému konfliktu nedošlo, bylo to bez řevu, ale obě jsme vystrčily růžky. Kromě toho mám i jiný důvod jít o dům dál - má nějaké osobní problémy, zdraví taky a je nepozorná, zbrklá a nevěnuje péči takovou pozornost, jakou bych si představovala. Je školená jen farma firmama, neumí žádný jazyk, její vzdělání je jednostranné. Takhle se mi snažila např. dát pro dítě jistý druh atb, které nejsou dle doporučení lékem první volby. I o tomhle byla diskuse a pak mi napsala jiné. A jak to mají ty ostatní chudinky matky vědět, že?!
Bunny
Pískle

33 příspěvků
19. duben 2014
Příspěvekod Bunny » čtvrtek 07. duben 2016, 18:49
Odpověď z Férové nemocnice:

"Na základě § 42 odst. 2 zákona č. 373/2011 Sb., jsou lékařské posudky vydávány registrujícím poskytovatelem v oboru praktické lékařství pro děti a dorost. Z tohoto důvodu je nutné, aby pro účely vydání potvrzení pro návštěvu mateřské školky bylo Vaše dítě registrováno u praktického lékaře, který bude mít přehled o komplexním zdravotním stavu Vašeho dítěte, následně potvrzení vydá."
Bunny
Pískle

33 příspěvků
19. duben 2014
Příspěvekod E-liska » čtvrtek 07. duben 2016, 19:34
Díky!
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld