ADV TOP
ADV LEFT

Pneumokoky

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod .Makytka » úterý 25. říjen 2016, 09:04
pneumokoky jsem neočkovala - a to přes to, že moje děti na pneumokokové infekce trpěly (horní a dolní cesty dýchací, opakovaně). Nedoporučila to ani pediatra, že by jim to stejně nijak nepomohlo (tím mě dost uklidnila - tehdy jsem už byla nervozní, že jim třeba očkováním snad odpírám něco, co by jim mohlo ulevit... tak ne :-D )

Očkuji jenom základ, první hexu v roce, až je jasné, že není nějaký neurologický deficit.
.Makytka
Pískle

55 příspěvků
12. prosinec 2015
Příspěvekod Nikdo » úterý 25. říjen 2016, 11:02
dekuji za nazory,
tak to jste me uklidnily.
mmch ja se opravdu bojim, protoze kdyz si prectu (uznavam, z reklam na ockovaci latky) co muzou pneumokokove infekce zpusobit, tak je mi spatne.

My jsme dvojcata ockovali, proste proto, ze mi to doktorka nabidla a ja se ji ptala: nechala byste to vy ockovat? pry jo, no tak ja se tenkrat jeste tak neorientovala, takze jsme to nechali.
musim rict, ze syn mel fakt hrozny anginy a streptokoky a fut antibiotika z kterych jsme se vyhrabali az cilenou dlouhodobou homeopatickou lecbou.
Nikdo
Diskutérka
Diskutérka

2888 příspěvků
21. září 2006
Nemecko