ADV TOP
ADV LEFT

Očkování proti Pneumkok.infekci

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Hanka1 » pátek 16. listopad 2007, 11:54
Suri píše:Ahoj,

t

Informace o očkování proti žloutence typu A (tzv. nemoc špinavých rukou) by mě moc zajímaly. Stejně tak jako zkušenosti s různými vakcínami i v kombinaci s B. Kdy je vhodné očkovat atd.. Ani ne tak že bych se bála toho, že si strká do pusy špinavé ruce, jako generace dětí před ní a nemám pocit, že by se žloutenka tak šíleně šířila a ohrožovala nás, ale spíš právě kvůli cestování a pozdějšímu věku.

Suri

Tak prave taky tohle nechapu, ze B ockuje plosne - je asi fajn ho mit v dospelosti a "telecim" veku, ale neslo by naockovat deti pred pubertou. Ale nejsem odbornik, tak mozna varim z vody...
Ja prave A chci kvuli duvodu casteho cestovani v prazske MHD. Ja obcas co zazila v tramvaji c.9 by vydalo na roman (bezdomovci jsou to posledni)
a ted jsem tedy "klidnejsi" diky rukavicim a vrstavm obleceni a priznam se, ze mne nahlodala i reklama, ze staci malinkata zadera a kontakt. Reklama byla prave v MHD a na mne dost ucinna...
Hanka1
Treperenda
Treperenda

1364 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Kala » pondělí 26. listopad 2007, 12:53
Přidávám reakci druhé mojí slečny na očkování vakcínou PREVENAR - bez rekce, pouze červená tečka v místě vpichu.... kala
kala
Obrázek
Kala
Treperenda
Treperenda

1282 příspěvků
30. leden 2007
Praha