ADV TOP
ADV LEFT

obálky

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Deniskaa01 » středa 06. únor 2013, 00:26
Holky, ráda bych se zeptala o pomoc. Potřebuji dát vytisknou asi 1000 obálek tvaru DL (ty podlhovasté). Na hledání tiskárny používám i googla :kafe: ale chtěla bych se možná zeptat jestli některá máte dobré zkušenosti s nějakou tiskárnou. Ale také aby byla cenově výhodná. Jsem vděčná za každou informaci.
Deniskaa01
Pískle

8 příspěvků
04. únor 2013
Příspěvekod Matonka91 » středa 06. únor 2013, 16:36
Milá Denisko, být tebou koupím si multifunkcni tiskárnu Canon Pixma MP280 - stojí kolem tisícovky. Já ji mám doma a jsem úplně spokojená. Myslím že i tvé obálky dokáže vytisknout. Dej vědet jak ses rozhodla
Matonka91
Pískle

1 příspěvků
06. únor 2013
Příspěvekod Deniskaa01 » středa 06. únor 2013, 17:26
Ách jó :-?, drahá Matonko91 moc si cením Tvé rady, ale tohle by bylo asi moc drahé :?.

Tiskárna má sice cenu 1000 KČ ale než bych potiskla tolik obálek asi bych ji zničila nebo tak něco. Nic méně podařilo se mi před chvíli najít přes google jednu tiskárnu a v sekci dopisní obálky mají celkem dobře popsáno co a jak objednat. Jenom design stránek se mi trochu nezdá :roll:, ale doufám, že to dobře dopadne. Ještě jednou Ti děkuji za snahu.
Deniskaa01
Pískle

8 příspěvků
04. únor 2013
Příspěvekod Jana » středa 06. únor 2013, 20:32
:-Z :-Z

Placená reklama se dá objednat na reklama@baby-cafe.cz, více zde:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... age&pid=30
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod J.a.n.i » středa 06. únor 2013, 20:44
Mám zkušenost s libovolnou laserovou tiskárnou a seznamem adres exportnutým z excelu. Nenapadlo by mě si tohle někde objednávat.
J.a.n.i
Krafařka
Krafařka

681 příspěvků
20. březen 2009
Příspěvekod Gondwana » středa 06. únor 2013, 20:53
Jestli máš strach, že tiskem tisícovky obálek zničíš tiskárnu za litr, pak máš ještě možnost exkluzivního tisku na tomto přístroji:

Obrázek
Dají se sehnat i pod tři stovky. Jeden mám doma a nedám na něho dopustit.
Gondwana
Howgh
Howgh

6516 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Deniskaa01 » čtvrtek 07. únor 2013, 12:13
holky. Děkuji moc za rady, ale jde o to, že potřebuji potisknout obálky a vytisknout adresy konkrétních adresátů. Potisk mým logem a adresou a barevně. Vytisknou adresy pak už zvládnu. Jak si asi myslíte, že by logo v barvě vytištěno na inkoustové tiskárně vypadalo když se už dostane k adresátovi (asi hodně zle) :(
Deniskaa01
Pískle

8 příspěvků
04. únor 2013
Příspěvekod Llevelyn » čtvrtek 07. únor 2013, 12:39
Vytiskni to na lepící štítky.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Katchen » čtvrtek 07. únor 2013, 12:43
Denis, my jsme v práci tiskli tady: http://www.tisklevne.cz/produkty/obalky. Netiskli jsme u nich obálky, ale spoustu jiných věcí a byli milí, vstřícní a rychlí. Občas jsme měli dost zvláštní podmínky účtování (granty) a nebyl problém. Nakolik jsou levní nebo si tak jenom říkaj, nevím. Ale zkus poptat kalkulaci.

Myslím, že od určitého počtu kusů už se to na domácí tiskárně ani nevyplatí.
Katchen
Howgh
Howgh

5248 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 07. únor 2013, 12:50
Nebylo by pak už lepší pořídit si okénkové a adresu tisknout tak, aby byla vidět, a v případě nutnosti loga obálky orazítkovat?
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Josefka » čtvrtek 07. únor 2013, 12:54
aha :-( já myslela, že se někde rozdávají nějaké ty tlusté obálky...tak jsem šla do front, trochu na přilepšenou by se mi hodiloy. Omlouvám se.
Josefka
Howgh
Howgh

6172 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod J.a.n.i » čtvrtek 07. únor 2013, 14:38
Deniskaa01 píše:holky. Děkuji moc za rady, ale jde o to, že potřebuji potisknout obálky a vytisknout adresy konkrétních adresátů. Potisk mým logem a adresou a barevně. Vytisknou adresy pak už zvládnu. Jak si asi myslíte, že by logo v barvě vytištěno na inkoustové tiskárně vypadalo když se už dostane k adresátovi (asi hodně zle) :(

Hlavně se potisk na inkoustovce finančně rozhodně nevyplatí... a zas kupovat jen kvůli tomu barevný laser taky ne... ale s tiskárnou neporadím, my máme v práci i ten barevný laser :-)
J.a.n.i
Krafařka
Krafařka

681 příspěvků
20. březen 2009
Příspěvekod Deniskaa01 » čtvrtek 07. únor 2013, 20:48
Děkuji moc holky :erik:. Jste absolutní špičky. Katchen, hned ráno si požádám o kalkulaci a porovnám si všechny možnosti, které prozatím mám.

:kafe:
Deniskaa01
Pískle

8 příspěvků
04. únor 2013