ADV TOP
ADV LEFT

PAYPAL - založení účtu

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » úterý 04. březen 2014, 19:53
Prosím o radu jak si jako podnikatel založit účet na Pay pallu? Mám zahraničního zákazníka, který by chtěl tímto způsobem zaplatit ... nějak si s tím nevím rady :-(
Případně info jak to pak funguje s platbami

Poradíte ?
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Novajda » úterý 04. březen 2014, 21:29
Ahoj,
je k tomu potřeba emailová adresa a kreditní karta, myslím si, že by měla být embosovaná (s vytlačenými písmeny a cvv kódem z rubu karty).
Jestliže to máš k podnikání, tak by karta měla být k podnikatelskému účtu (myslím tím k účtu, který pro podnikání používáš).
Jakmile si to založíš, tak pak když ti přes Paypal chodí platby, tak asi do dvou dnů se ti převedou právě na ten účet, ke kterému je karta vystavena. Nic nikde nenastavuješ, je to automaticky přednastaveno. Tedy, alespoň já to tak měla kdysi, když jsem si účet zakládala (sice soukromý, ale princip je stejný).
Pokud by ti nebylo něco jasné, tak když budu vědět, pomůžu. ;-)
Přeji ti mnoho úspěchů.
Novajda
Kecka
Kecka

1909 příspěvků
15. červen 2009
Příspěvekod Inkognito » úterý 04. březen 2014, 21:42
Děkuji :-)
Inkognito Inkognito