ADV TOP
ADV LEFT

Kvalitní autosedačky (Janina_2)

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janina_2 » pátek 05. říjen 2012, 09:33
Všem spokojeným zákazníkům děkuji :holka: a zároveň upozorňuji na totální výprodej skladu Römer 2012, ceny jsou sníženy o 1000-2200 Kč! Platí pouze do konce října nebo vyprodání zásob. Na tento výprodej bohužel nelze poskytnout dopravné zdarma, ale ceny jsou fakt nízké.
Naposledy upravil Janina_2 dne 08. říjen 2012, 07:27, celkově upraveno 1
M 7/2003 & Š 7/2005 & V 6/2013 a G 6/2013

http://www.kvalitniautosedacky.cz

Sleva 100,- Kč pro BC závislačky při objednávce nad 3000,-, do poznámky uveďte BabyCafe -100Kč (mimo výprodej a akční nabídky)

recenze z BC zde
Janina_2
Kecka
Kecka

1931 příspěvků
22. září 2006
Ydykseb
Příspěvekod Amynka » pátek 05. říjen 2012, 20:52
Nedávno jsem se Jany ptala, jestli nebudou nějaké výprodeje sedaček, dnes mi napsala a hned jsem objednala 2 Römerky za super cenu pro moje :holka: :holka:, jsem nadšenáááá, nejen, že budou mít špičkový sedačky, ale ještě jsme oproti původně vybraným ušetřili spoustu peněz. S Janou je výborná komunikace, poradila mi, a děkuju za podržení objednávky. Budu moc ráda doporučovat dál.
Obrázek
Obrázek
Amynka
Krafařka
Krafařka

639 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Lulu » čtvrtek 11. říjen 2012, 06:41
Áno, áno, áno!!!!! Som Blesk, až teraz som objavila diskusiu, tak sa len pridávam k megachválam, nakúpili sme toho pre náš babinec už požehnane (4 kúsky detí a dve autá), aj pre kamaráta sme kupovali, takže dávam sto bodov a veeeľmi si cením perfektné rady, ochotu a neuveriteľnú rýchlosť. Díky, díky!!!
Lulu
Kecka
Kecka

1687 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Littlemouse » čtvrtek 11. říjen 2012, 07:12
Taky se přidávám s chválou. Neuvěřitelně rychlé a vstřícné jednání! Určitě se pro nákup další sedačky vrátíme opět k Janě.
Littlemouse
Howgh
Howgh

7878 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Andruša » čtvrtek 11. říjen 2012, 07:16
I já jsem stihla ukořistit na poslední chvíli sedačku za super cenu, už se nemůžu dočkat až dorazí :-)
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2034 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Dadady » čtvrtek 11. říjen 2012, 09:44
Ja jsem si taky stihla koupit sedacku za snizenou cenu s nadhernym kravim vzorem. Jeden jsem ji objednala a druhy den uz byla doma. Alespon uz vim, kde budu kupovat sedacky. Lucka ji hned otestovala a zatim ji mame v obyvaku na hrani.
Dadady
Pískle

2 příspěvků
19. prosinec 2011
Modřice
Příspěvekod Margott » pátek 12. říjen 2012, 19:18
Přidávám se ke spokojeným zákazníkům. :hura:

Dnes dorazila hluboká korba na Britax. Jen škoda že jsme si nemohli počkat na červenou z nové kolekce. :oops:

Díky moc. :)
Margott
Diskutérka
Diskutérka

2598 příspěvků
02. listopad 2007
Příspěvekod Bosorka » pátek 12. říjen 2012, 19:22
Tak mi dneska už taky dorazila. Sice to vypadá, že už bude poslední - ale nikdy neříkej nikdy. :)
Ještě jednou děkuji moc.
Bosorka
Klábosilka
Klábosilka

308 příspěvků
28. září 2006
Mladá Boleslav