ADV TOP
ADV LEFT

ZŠ Klíček, Praha JM - máte zkušenosti?

Teď teprv jde do tuhého ... :)

Moderátor: Gedren

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod sicinka » úterý 04. listopad 2014, 21:11
Dobrý den, mohu poprosit o jakékoliv aktuální informace o škole? Chystám se ve čtvrtek na den otevřených dveří, ale není nad informace přímo u zdroje :-) Na školu jsem našla poměrně dost negativních reakcí na druhou stranu tady 2 velmi pozitivní, pro mě by byla z pohledu dojezdu i rozumného školného ideální, jen mě ty negativní komentáře překvapily. Syna bych asi zařadila do kategorie průměr jen moc nerespektuje autority a má tendence s nimi diskutovat. Jde mi hlavně o menší kolektiv, kvalitní komunikaci s rodiči a respektování toho že každý jsme trochu jiný. Děkuji za pomoc.
sicinka
Pískle

1 příspěvků
04. listopad 2014
Příspěvekod Peggy » pátek 17. únor 2017, 10:22
Zkusím obnovit. Potřebovala bych nějaké aktuální informace. Mám dceru s dysfázií a hledám pro ní vhodnou školu. Je chytrá a šikovná, ale dost bojujeme s pozorností. Takže menší kolektiv by pro ní byl nejlepší.
Peggy
Drbna
Drbna

4373 příspěvků
13. únor 2008
Praha