ADV TOP
ADV LEFT

Sexuální výchova v Čechách - dokument

Teď teprv jde do tuhého ... :)

Moderátor: Gedren

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Rudi007 » sobota 11. červen 2016, 09:05
AHoj,
kopíruji sem co mi přišlo poštou, třeba se někdo bude chtít podívat.

Milí přátelé!

Ráda bych Vás upozornila, že na ČT2 v neděli 12. 6. ve 23 30 vysílají film Sexuální výchova v Čechách, který jsme jako VORP již před několika lety iniciovali. Formou dokumentární černé komedie je zde natočeno, jakým způsobem probíhá školení pedagogů sexuální výchovy. Školitelem je v tomto případě ředitel základní školy Paedr. Pavel Petrnoušek, mimo jiné autor hry "kompot". Film je určen pro širokou veřenost, aby probudil diskusi o vhodnosti předvedených metod. Určitě ho doporučte svým známým. Po odvysílání premiéry bude možné shlédnout ho na tomto odkazu:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1114 ... v-cechach/

Stále také pracujeme na organizaci Dne pro rodinu, jehož nové stránky si můžete prohlédnout zde:

http://denprorodinu.eu/

a facebookový profil zde:

https://www.facebook.com/Den-pro-rodinu ... 052608420/
Rudi007
Howgh
Howgh

5313 příspěvků
02. červenec 2007
Příspěvekod Zuziky » pondělí 13. červen 2016, 05:11
Tak nejak marne premyslim, co na tom melo prvky cerne komedie... Pani reditelka jako diblik, bezzuby matikar se sdelenim, ze on uz zazil kdejake vychovy, mel obrovskou pravdu, verici ucitelka mi byla sympaticka do okamziku, nez rekla, ze ona sve deti o kondomech poucovat nebude, neb u nich az po svatbe a driv proste ne.... Scena se starostou a jeho malickou dcerou uplne zbytecna....a tak nejak mam pocit, ze ucitele si z celeho skoleni vzali max to, ze uff, mame carku do statistiky za ucast, hlavne, abychom to pak neucili....jsem z toho mirne receno vydesena....

Odesláno z mého HUAWEI Y360-U61 pomocí Tapatalk
Zuziky
Klevetnice
Klevetnice

3047 příspěvků
21. září 2006
severní Morava
Příspěvekod Nurita » pondělí 13. červen 2016, 11:11
No, velmi zajímavý dokument. Nějak nepobírám, proč školí i učitele fyziky, matiky, tělocviku... Copak tito budou vyučovat sexuální výchovu? Jaký to mělo smysl?
A představa, že mé dítě nutí hrát hru "Kdo masturboval, ať si vymění místo.", mě upřímně děsí. Co je komu do sexuálního života druhých? :? Nemluvě o tom, že prezentované otázky jsou ideální vodou na mlýn pro šikanu a posměch spolužáků.
Jestli by se moje dítě mělo účastnit takové sexuální výchovy, tak bych byla asi proti. U nás na základce nám třídní pouštěla natočené přednášky nějakého pána, bylo to vtipné, odlehčené, přitom vše podstatné bylo řečeno a nikdo nebyl nucen před spolužáky odkrývat své soukromí. Přijde mi to jako rozhodně lepší forma než to, co bylo zachyceno ve videu paní Smržové.
Nurita
Treperenda
Treperenda

1080 příspěvků
10. září 2014