ADV TOP
ADV LEFT

syn kradl - nevím, jak se k tomu postavit

Teď teprv jde do tuhého ... :)

Moderátor: Gedren

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Barci » úterý 14. červen 2016, 09:59
Tak já to vidím úplně jasně. Je venku, jde ze školy, nebo tak něco, chtěl by si udělat ohýnek, vždyť se už tolik všude griluje a tak podobně. Ví, že mu to mamka nedovolí, samostatně si někde zapalovat klacíky, je v obchodě a najednou tam na něj kouká ten zapalovač, nejspíš v úrovni jeho očí...
Přesně z těchto důvodů já svým dětem toho hodně dovoluji, ale pod mým dozorem a na správném místě. Například táborák na upraveném ohništi podpalují sami, stejně tak kamna v domě je nechávám často rozdělávat, ano spotřeba sirek je pak opravdu velká ;-)

Otci bych to neříkala. Taky proč, teď ho máš na starosti ty, ty jsi si to sním vyřešila a hotovo, řešila bych to jen kdyby to byl nějaký dlouhodobý problém nebo velký průšvih.
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3651 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Inkognito » úterý 14. červen 2016, 10:22
Ratto, asi nejsem ta, co myslíš, moc se tu neprojevuji... :)
Inko P. To je mi líto. O to víc, že to co píšeš, je jako přes kopírák naše situace. S tím, že já s partnerem stále jsem, vnitřně to cítím, že "na dobu určitou, než naše dítě odroste". Nemůžu se přes jeho chování přenést. Ztráta důvěry nenapravitelná.
Ratto, ano, kdybych věděla, co patchwork přináší, utíkala bych velice rychle. Bohužel už máme i vlastní dítě.
Inko macecha
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » úterý 14. červen 2016, 10:32
Linka píše:Pokud psycholog mluvil i s holčinou a zhodnotil to takto, pak ví, co dělá.

Nikoliv, psycholog mluvil pouze se mnou. Poté, co mi sdělil, že kradení "je noumáuní, Uďo" si řekl o svou hodinovou taxu (věděla jsem, že bude výrazně vyšší než jinde) a ani se nenamáhal předstírat, že mi dá i doklad.
Věřím, že tu částku rozhodně nezdanil. Není nedanění taky tak trochu krádež?

No nic, to jen takové moje traumítko, omlouvám se za výkřiky a OT.
Inko macecha
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » úterý 14. červen 2016, 11:37
Inko macecha, ano ta ztráta důvěry je strašlivá...že on vědět, co holčina dělala, jak daleko to došlo a mi do očí tvrdil, že to není možné, že to si musím vymýšlet...fuj :xx:
Ano já blbá netušila jak moc může být patchwork komplikovaný, říkala jsem si děti partnera takřka dospělé a bingo problém jak blázen...a to je jen jeden z mnoha střípků..
Snad to zvládnete...
Inko P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Mirabilis » úterý 14. červen 2016, 12:37
Inkognito píše:
Mirabilis píše:Já nevím jestli nejsem úplně mimo, ale dala bych si bacha na to domluvili jsme se se synem, že otci to neřekneme, je to nepříjemná situace a měla bych strach, že mu ukazuju, že zatlouct to pod tíhou následků je vlastně v pohodě a měla bych obavu, aby mi to příště taky nezatloukl

Pokud bychom bydleli spolu, tak mu to řekne syn sám.
Bydlíme cca 14 dní od sebe. Už více jak rok máme problémy.
Přijde mi zbytečné mu to říkat,nehledě na to, že by se to celé nejspíš obrátilo proti mě a nařkl by mě ze špatné výchovy a potažmo možná ze špatného vlivu mé rodiny.
Nemyslím, že mám extra špatnou výchovu a moje rodina rozhodně nemá špatný vliv ani na jedno mé dítě. I když bych to asi přežila - po tom všem, co jsem si od něj už vyslechla....

Každopádně by to by to byla voda na jeho mlýn. Proto to nechci říkat. Rozhodně to není navádění syna ke lži. Taky se mi to už nechce rozmazávat a vzhledem k tomu, že se syn s otcem uvidí až v sobotu, tak by se to znovu otevřelo a syn by dostal další "nálož" od otce a asi i od prarodičů. Myslím, že já jsem mu včera nandala až dost. Byla jsem z toho dost rozhozená, ale je to určitě i současnou situací - chtělo se mi z toho skoro brečet :palma:

Lhát snad nebude, ví, že lež bytostně nesnáším a ví, že se to vždycky provalí. To do něj hustím už od malička. Že je lepší se vždycky raději hned přiznat a vše řešit, než to nechat někde zakopané a pak se to stejně dostane na povrch a všechno je o hodně horší.

Inko K

pokud spolu nebydlíte tak je to jasný :-) to bych s otcem taky neřešila :-)
Mirabilis
Kecka
Kecka

1800 příspěvků
12. březen 2010