ADV TOP
ADV LEFT

Látkovky.cz (Makytka)

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gábinka » pátek 01. červenec 2011, 06:26
Látkovky.cz (Makytka)

www.latkovky.cz

Zaměření: látkové pleny, ekodrogerie, ergnomocká nosítka, půjčovna nosítek a šátků na vyzkoušení, zavinovačky, deky, osušky, kyblíky na koupání, kosmetika Weleda, Saloos, Earth Friendly Baby, potřeby pro maminky - těhotné, kojící i menstruující, knížky tašky a láhve
Envirosax a mnoho dalšího

Kontakty: SZ Makytka
tel. 777 870 898
marketa@latkovky.cz

Lokalita: eshop
showroom Praha 4 - Spořilov, každé úterý 14-19 (ČERVENEC, SRPEN POUZE PO DOHODĚ)

Reference v diskusi
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16435 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Cifka » pátek 01. červenec 2011, 14:36
Látkovky rozhodně z látkovek.cz :-) , tedy hlavně svrchňáky a další "nezbytnosti", olejíčky a ekodrogérii.

Vždycky spokojenost, doporučuji.

Cífka
Cifka
Howgh
Howgh

6225 příspěvků
21. září 2006
New Bubu
Příspěvekod Sarah3 » pátek 01. červenec 2011, 18:11
Jojo, plenky, svrchňáky, ekopraní a taky Manduca, kterou jsem potřebovala v šibeničním termínu téměř do druhého dne... Všechno vždycky k mojí velké spokojenosti.

Dík. :erik:
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4208 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Maggiemae » sobota 02. červenec 2011, 11:31
Objednávala jsem několikrát, vždycky s výbornou komunikací a rychlým dodejem, případně osobním vyzvednutím u maminky (to už je dáááávno!) Totéž i pro Makytčin vedlejší obchod modernipleny.cz.
Maggiemae
Howgh
Howgh

5117 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Fleur » středa 14. září 2011, 19:25
Do druhého dne jsem potřebovala merino kuklu, odjížděli jsme na dovolenou. Super komunikace a večer týž den jsem ji měla v ruce. Díky!
Fleur
Krafařka
Krafařka

798 příspěvků
28. červen 2009
Příspěvekod Sambesi » neděle 23. prosinec 2012, 00:32
Přidávám se ke spokojeným zákaznicím. Výborná a rychlá komunikace, všechno objednané zboží mi bylo okamžitě odesláno, a to i teď v předvánočním šrumci. Moc díky a ráda doporučuju.
Z.
Sambesi
Krafařka
Krafařka

935 příspěvků
31. prosinec 2011