ADV TOP
ADV LEFT

Dárky pro děti

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Alík » úterý 31. říjen 2017, 11:54
Ahoj,
Nejstarší 10,5 mi přijde nejjednodušší
-je šťastná za hadříky, dostane metronom (hraje na příčku a druhá si bude půjčovat na housle), strašně ji teď baví vařit a péct tak dostane asi Kuchařku pro dceru a touží po paměťovce do telefonu :-? a asi nové lyže
7 letá (má v prosinci i narozky)
Smart hru asi Motýli, kabelku (do divadla), tvoření bambulek apod.
Bude mít radost ze všeho, tu kabelku si přeje a využije, ale potřebovala bych (a chtěla) něco většího :)
4 letá - má vše po sestrách a bude mít svátek -což dávám jen pidi maličkost, ale tím mi čelenka nezbyde pod stromeček :D - dostane magnetickou stavebnici a čelenku do vlasů (ty miluje) a uvažuju o divadýlku...
1rok- bude mít i narozeniny :-Z dostane auto a tím končim - nic nepotřebuje a já nechci kupovat blbiny, takže asi aby holky neměly pocit, že nic tak novou síť na trampošku atp :D
Knížku pod stromem najde u nás každý + mám snahu 2 dárky a nevim nevim (když nechci blbiny od babiček musím vymyslet každému 4 dárky pod strom plus k 7. a 1. narozeninám 3 dárky :oops: )
Budu ráda za inspiraci!
Alík
Žvatlalka
Žvatlalka

194 příspěvků
27. leden 2007
České Budějovice
Příspěvekod Adrianab » úterý 31. říjen 2017, 12:06
Lajla píše:Já bych docela ráda nějaké společenské hry, nemáte někdo tip na něco hratelného, ideálně, co mohou hrát rodiče s dětma dohromady. Klukům je 10,13, s hračkama už si nehrajou, měkké dárky nesnáší, tak ty společenské hry mi přijdou jako dobré řešení :-)
Ale jakou, prosím o tipy...

Koukala jsem např.na TEP faktor, znáte?

děkujuuuu. L.

Tak pokud něco rychlého, postřehového, tak mně se velmi líbí Jungle speed, pokud něco delšího, středně strategické, tak u nás teď frčí Dominion, pokud něco hodně náročného na taktiku, plánování, tak pak je dokonalá hra Agricola či Le Havre.
Krycí jména jsou super, ale více zábavy je s rostoucím počtem lidí, jen my čtyři ji doma nevytahujeme, na dovolené byla hitem. A teď se rozjeli různé "domácí únikovky", takže jestli tohle je baví, tak taky je to možnost. Port royal mám taky moc ráda.
Adrianab
Klábosilka
Klábosilka

596 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Jasmin » úterý 31. říjen 2017, 12:08
Port Royal máme oblíbený taky. Dcera (11) taky ráda hraje Ticket to Ride, Carcassone a velmi oblíbený je u nás taky Dixit.

Pro starší děti: loni jsem rodině bratra nadělila hru Agricola + první rozšíření a mělo to tak velký úspěch, že když hráli na Silvestra málem zmeškali Nový rok. :)

Před pořízením nějaké hry doporučuji si o hře něco přečíst na http://www.hrajeme.cz (není to reklama) - je tam spousta recenzí, hodnocení a žebříčků.

Dcera touží po nějakém chytrém mobilu (má tlačítkový), ale ten ještě zřejmě nedostane. Ale taky si přeje povlečení (jedno konkrétní) a pak dostane jako vždy oblečení, knihu - zatím nevím, jakou - něco jako ilustrovaný Harry Potter (už má) by bylo super.

Co by jí určitě udělalo radost je něco na kreativní tvoření, ale pořád nevím, co. Já pletu, šiju i vyšívám, ale to ji zatím moc nebere. Spíš ji baví vyrábět z papíru.

Alík - díky, přivedla jsi mě na nápad - dcera sice nepotřebuje kabelku do divadla, ale taška na tréninky plavání by se jí hodila.
Jasmin
Krafařka
Krafařka

764 příspěvků
21. leden 2016
Příspěvekod Zuza77 » úterý 31. říjen 2017, 12:18
Jasmin, někde je tu diskuse o papírovém tvoření založená Ame. Tam je odkaz na skvělou multišablonu na papírové tvoření.

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12279 příspěvků
29. listopad 2009