ADV TOP
ADV LEFT

Porucha příjmu potravy

vše o strastech i radostech tohoto období
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pondělí 11. červen 2018, 05:39
Ahoj, je tu, prosím, někdo, kdo řešil tuhle situaci se svým dítětem? Máme dceru 11,5 roku, problémy s jídlem a váhou řešil už dřív náš PL a poslal nás k psychologovi. Protože jsem ve stejné době chodila k psycholožce i já, obrátila jsem se na ni, ale ona to několikrát smetla ze stolu s tím, že její stejně stará dvojčata jedí/nejedí/ stejně a že by dceru netahala po psycholozích. Letos dcera dostala ve škole neuvěřitelně fajn učitelku, má ty děti v malíčku a opravdu hodně jim rozumí, je vnímavá a empatická. Na rodičáku nám řekla, že dcera svou postavu a to, jak vypadá, řeší nadmíru často ve škole, a protože se to k nám dostalo ještě i z jiné strany, rozhodli jsme se to řešit a jsme na 26. objednaní k psychologovi.
Není to ale jen o stravě, je to o jejím celkovém přístupu. Celé dny je na nás naštvaná, skoro bych řekla, že nás vyloženě nesnáší, na druhou stranu je ale na nás strašně fixovaná, špatně se seznamuje a navazuje vztahy s ostatními dětmi (naproti tomu ve třídě je ona kápo a všichni s ní chtějí být), všechno musíme my s ní, chodit s ní všude, být pořád s ní, ale je to právě strašně vysilující o to, že se k nám staví jako k těm nejhorším. Pořád se doma hádáme, už jsme tak daleko, že oběma stranám stačí málo a vylítnou.

Máte s tím někdo zkušenosti, řešili jste to? Díky,

Inko kvůli dceři
Inkognito Inkognito
 
Příspěvekod Inkognito » pondělí 11. červen 2018, 08:42
Ahoj, nenapíšu nic povzbuzujícího, snad se někdo přidá s nějakou radou. Také jsme řešili před pár lety u nyní již dospělé dcery, ale žel se to ani časem nijak nezměnilo. Ona také málo jedla, ale nejevila známky anorexie nebo bulimie (neřešila svoji váhu, byla spokojená s tím, jak vypadá, jídlo jí chutnalo, akorát ho snědla málo), takže jsme se rozhodli neřešit její (pod)váhu, ale psychiku. Byla vždycky labilnější, sklon k bolestem žaludku, hlavy, častá nemocnost. To co měla společné s tvojí dcerou, je přesně jak píšeš, na jednu stranu nás nesnášela a současně se bez nás v ničem neobešla (to i mé mladší děti byly samostatnější). Ale nic jaksi nezafungovalo (ani psycholožka si časem nevěděla rady), nic se nezměnilo.
Inkognito Inkognito
 
Příspěvekod Zuza77 » pondělí 11. červen 2018, 16:51
Napsala bych sz, pokud by ses chtěla ozvat.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Zuza77
Howgh
Howgh
 
12502 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Inkognito » pondělí 11. červen 2018, 20:00
Inko s dospělou dcerou, změnilo se to třeba potom s věkem? Nebo si mám jít rovnou pro Neurol?
Inkognito Inkognito
 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy