ADV TOP
ADV LEFT

Půjčovna na BC

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivendi » pátek 07. říjen 2011, 20:04
Už nad pravidly přemýšlím, fotky jsou výborný nápad - u držaších ěvcí bych tedy navrhla třeba fotodokumentaci a dva typy smluv - úplatnou a bezúplatnou (ano, jsem právnička :D . Podle gusta pujčovatelky. Za další tipy a návrhy pravidel budu ráda.

Navrhla bych toto téma dát pod sekci Veškeré potřebnosti, třeba přímo název Půjčovna. A tam by pak byla jednotlivá témata: třeba Postýlky, Oblečení, Elektronika, atp., podle potřeby.
Obrázek

Obrázek

Hezký je, kdo hezky jedná.
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka

375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod Ivendi » pátek 07. říjen 2011, 20:07
Arannka píše:Mě napadla jiná věc v souvislosti se sbírkou věcí pro paní z azylového domu, která tu nedávno proběhla.
Mám spostu věci, které bych si netroufla nabízet k půjčění, protože bych se styděla (například fleky od mrkve nemůžu dostat dolů). Vyhodit mi to přijde škoda, protože flek na funkci nemá vliv a jsem si jistá, že je spousta maminek, které jsou na tom finančně hodně zle a užily by i to. Jak je ale najít? Na internetu nebudou, přemýšlela jsem o farních komunitách, ty mají přehled o potřebách svých oveček.

Omlouvám se za OT.

Různé charity určitě fungují, ačkoli jsem se po podrobnostech fungování nepídila.

Za sebe ale můžu říct, že si ráda půjčuju a pujčila bych i flekaté věci. Naše jsou často flekaté po jednom užití.
Obrázek

Obrázek

Hezký je, kdo hezky jedná.
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka

375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod Abia » pátek 07. říjen 2011, 23:43
Za mě - je to skvělý nápad, já myslím, že čekám poslední miminko a už se mi prostě některé věci nechce kupovat. Hacku už jsem do porodu zapůjčila a třeba manduca by se mi hodila pro půlročáka moc. A docela se těším, až se těch věcí, které mám budu zbavovat nebo se rozhodnu, že si něco nechám a pak bych to mohla třeba půjčovat.
Abia
Diskutérka
Diskutérka

2085 příspěvků
02. říjen 2008
Krásnolipsko
Příspěvekod Kocacko » sobota 08. říjen 2011, 22:33
Výbordelnej nápad :)

Kdo chtěl tu chůvičku?

Přičemž mě napadá, jelikož jsou BC krafařky rozstrkané po celé republice, jak by se to řešilo na delší vzdálenosti? Pro jednou mě poštovné nezabije, ale když tu krosnu půjčím během léta pětkrát, už to poleze do rozpočtu. To jen tak na okraj.

Takže za Kocackovi je k dispozici krosna (hm, teď na zimu, co?) - Deuterka nezničitelná a sedačka na kolo Hamax (to samý v bleděmodrým :D) . Ale snahu jsem měla :)
Kocacko
Vždycky je kam dál

7661 příspěvků
20. květen 2007
Kladno
Příspěvekod Diny » neděle 09. říjen 2011, 08:04
Kocacko, mě přijde logické, že poštovné hradí ten, kdo si věc půjčí - zvlášť u větších (a dražších) věcí hodně ušetří a je to jeho jediný náklad s používáním té věci ...
Diny
Howgh
Howgh

6825 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Gehenna » pátek 14. říjen 2011, 16:11
Než využiju mmb, zeptám se tu - nezavazí vám někomu doma koupací kyblík? Při kontrole vaničky jsem zjistila, že je prasklá (a stejně nevím, kam bych ji dávala).
Gehenna
B-C Kašpar

26887 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Maggiemae » pátek 14. říjen 2011, 16:39
Gehenna píše:Než využiju mmb, zeptám se tu - nezavazí vám někomu doma koupací kyblík? Při kontrole vaničky jsem zjistila, že je prasklá (a stejně nevím, kam bych ji dávala).

Tak to se přidávám k dotazu :) Geh, na MMB jinak jsou za cca 350.
Maggiemae
Howgh
Howgh

5713 příspěvků
10. leden 2007
Praha
Příspěvekod Zizalka » pátek 14. říjen 2011, 16:46
Mně prozměnu překáží vanička, kdyby někdo chtěl... Praha a okolí...

Zpět ji už nechci.
Zizalka
Klábosilka
Klábosilka

553 příspěvků
10. říjen 2006
Příspěvekod Gehenna » pátek 14. říjen 2011, 16:58
Maggiemae píše:
Gehenna píše:Než využiju mmb, zeptám se tu - nezavazí vám někomu doma koupací kyblík? Při kontrole vaničky jsem zjistila, že je prasklá (a stejně nevím, kam bych ji dávala).

Tak to se přidávám k dotazu :) Geh, na MMB jinak jsou za cca 350.

Aj za 200, když se zadaří :) (Ale to by dneska někdo nesměl objednat ušatou mikinu a čepičku, ehm... :D)
Gehenna
B-C Kašpar

26887 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.