ADV TOP
ADV LEFT

BC půjčovna - Vítejte v půjčovně

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivendi » čtvrtek 01. prosinec 2011, 14:17
Milé BC,
Clariciin článek mně připomněl, že jsme před časem podobně uvažovaly o půjčovně věcí. Nuže – pravidla jsou hotová – ta stručná, i ta podrobná – pro hnidopichy jako jsem já. Možná máte doma věci, které už nevyužíváte, ale chcete si je nechat třeba pro svoji budoucí neteř nebo pro děti kamarádek. Možná sami plánujete druhé, třetí, páté (a víceré) miminko, ale zatím vám doma odpočívá a překáží cestovní postýlka, fusak, starý šátek, kombinéza, gumáky a dalších milion a jedna nezbytnost.

A současně tu je hodně rodičů, kteří by jejich půjčení uvítali. Ať už proto, že něco potřebují jen na letní dovolenou nebo proto, že v jejich rozpočtu zrovna není peněz nazbyt. Ptejte se, nabízejte, směle do toho!

Vaše Ivendi

P.S.: první kód diskuse "spock" je osudový :D
Naposledy upravil Ivendi dne 01. prosinec 2011, 20:56, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka
 
375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod Ivendi » čtvrtek 01. prosinec 2011, 20:31
Třeba se rozjede i pro klokánky půjčovna na BC.
Uživatelský avatar
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka
 
375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod Suri » čtvrtek 01. prosinec 2011, 21:19
Já jsem si říkala, že by byla třeba potřeba nějak zaštítit a zorganizovat půjčovnu pro RPP. S plánovaným rušením kojeneckých ústavů snad i vůbec celkově pro dočasnou pěstounskou péči. Pokud je někdo v registru sociálky jako schválený pěstoun, tak to potom funguje tak, že vám zavolají a za pár hodin máte doma dítě třeba 0 - 3 roky a dopředu samozřejmě nevíte, na jak dlouho. Tak jsem si říkala, že bylo fajn mít možnost půjčit si balík věcí třeba pro miminko nebo batole. Sbírka věcí je v podstatě stále, ale nějak už nefunguje asi ta další recyklace. Ono by to bylo taky samozřejmě náročné na organizaci i skladování, ale je to takový tip, kdyby náhodou někdo měla možnost do budoucna třeba s půjčovnou expandovat. ;) Já se třeba věcí pro miminka všech zbavila, teď bude následovat asi druhá vlna po batoleti, ale tak nějak si pořád říkám, že za nějaký ten rok bychom naší rodinu takto rozšířili. Nevím, třeba i něco takového je nebo je to zbytečné, protože zase vypomohou lidé z okolí.

http://www.rpp.cz/
Uživatelský avatar
Suri
Kecka
Kecka
 
1833 příspěvků
24. září 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy