ADV TOP
ADV LEFT

BC půjčovna - k půjčení za menší (i o něco větší) obnos

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivendi » čtvrtek 01. prosinec 2011, 14:53
A tady je místo pro věci, které byste půjčili za menší úplatek
Naposledy upravil Ivendi dne 01. prosinec 2011, 20:56, celkově upraveno 1
Ivendi
Klábosilka
Klábosilka

375 příspěvků
25. srpen 2009
Ta jižní Morava, to je tak krásná zem
Příspěvekod Wiwi » čtvrtek 01. prosinec 2011, 17:24
Na tuhle avizovanou diskusi se už dlouho těším, díky.

Zakopáváme tady o jednu korbu Navettu ke kočárkům Peg Perego.

Je červená, za půjčení bych si představovala 100-200 Kč (dle dohody s případným zájemcem).
ObrázekObrázek
Obrázek
Wiwi
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
13. září 2009
Příspěvekod Aaala » pátek 02. prosinec 2011, 09:32
Nabízím kočárek pro dvojčata/sourozence Jané Twin Two. Pouze do Velikonoc, ale třeba někomu přijde vhod právě přes zimu, než se dítko řádně rozchodí. Osobní předání v Praze.
Obrázek

Obrázek
Aaala
ZRNKA tým
ZRNKA tým

932 příspěvků
06. leden 2009
Praha
Příspěvekod Zuzka84 » pátek 17. únor 2012, 10:21
Prosim , nemel by nekdo na pujceni za uplatu kocarek , nejaky do terenu a dobre ovladatelny? predstavovala bych si X lander , ten uz jsme meli na prvni ditko a byl super , ale beru i jiny , celkem nutne bych potrebovala , ale neni moc penez, tak kdyby nahodou nekdo mel k dispozici , he he :)
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Zuzka84
Howgh
Howgh

7815 příspěvků
21. září 2006
české budějovice
Příspěvekod Cadovka » pátek 17. únor 2012, 10:24
Já bych mohla půčit Zappíka, ale to Ti asi nepomůže.

S.

Zuzka84 píše:Prosim , nemel by nekdo na pujceni za uplatu kocarek , nejaky do terenu a dobre ovladatelny? predstavovala bych si X lander , ten uz jsme meli na prvni ditko a byl super , ale beru i jiny , celkem nutne bych potrebovala , ale neni moc penez, tak kdyby nahodou nekdo mel k dispozici , he he :)
Cadovka
Krafařka
Krafařka

755 příspěvků
21. září 2006
Zlínský kraj
Příspěvekod Felinka » pátek 17. únor 2012, 10:25
Zuzko, předpokládám, že už sháníš sporťák. Měla bych Jané slalom pro 2007, barva Ebory, po 2 dětech. je to 3kolka, ale v terénu se mi s ní jezdilo líp než se 4 kolkou. Kdyžtak písni SZ, poslala bych ti fotku (až ho vyperu po naší čuňačce :oops: ) nechala bych ho levně, nechci ho už mít doma...
Felinka
Howgh
Howgh

10321 příspěvků
13. září 2007
Příspěvekod Zuzka84 » pátek 17. únor 2012, 10:40
cadovka , tak zappika mame zrovna taky , ale potrebuju sportak a abych ho mohla ridit i jednou rukou (druhou vest mladsiho za ruku)

felinko , poslala jsem ti SZ , tak snad dorazi . diky
Zuzka84
Howgh
Howgh

7815 příspěvků
21. září 2006
české budějovice
Příspěvekod Babátko » pátek 17. únor 2012, 10:41
Nepůjčil by někdo z Plzně takové to vibrační lehátko?-malej má ale necelých 11kg,tak nevim jestli mají takovou nosnost.Chci vyzkoušet,jestli by to k něčemu bylo než ho koupím.Děkuji :)
Babátko
Diskutérka
Diskutérka

2293 příspěvků
12. listopad 2007
Plzeň
Příspěvekod Rutia » pondělí 31. prosinec 2012, 14:05
Nepujcil by nekdo z Prahy a okoli od brezna 2013 kosik na miminko, na 2-3 mesice, popr. i starsi houpaci kocar, ktery by mi jen stal na balkone? Ten kocar i odkoupim, nemusi byt vyslovene pojizdny, ale musi houpat:)
Rutia
Krafařka
Krafařka

997 příspěvků
14. červen 2007
Příspěvekod Nonu » pondělí 31. prosinec 2012, 16:34
Zuzka84 píše:Prosim , nemel by nekdo na pujceni za uplatu kocarek , nejaky do terenu a dobre ovladatelny? predstavovala bych si X lander , ten uz jsme meli na prvni ditko a byl super , ale beru i jiny , celkem nutne bych potrebovala , ale neni moc penez, tak kdyby nahodou nekdo mel k dispozici , he he :)

Zuzko, jednoho X-landera XA bych tady měla. Je po 2 dětech a už mi tady jen leží. Ale jak říkám, je po 2 dětech....a nepůjčuji, ale dám za poštovné :-))

Marketa
Nonu
Pískle

81 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kami007 » pondělí 31. prosinec 2012, 19:45
už není aktuální ....
Kami007
Krafařka
Krafařka

663 příspěvků
19. leden 2007
Praha
Příspěvekod Mirabilis » pátek 11. leden 2013, 11:49
Brý den, nebyl by k půjčení elastický šátek na nošení na cca 3-4 měsíce? Mám pevný a ráda bych na čerstvý mimino zkusila elastickej. Díky
Mirabilis
Diskutérka
Diskutérka

2061 příspěvků
12. březen 2010
Příspěvekod Wiwi » sobota 12. leden 2013, 16:24
já mohu půjčit takový ten obyčejný elastický šátek českého výrobce, už nevím jakého, vínový, po dvou dětech. Kdyžtak napiš SZ:-)
ObrázekObrázek
Obrázek
Wiwi
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
13. září 2009
Příspěvekod Alík » středa 05. březen 2014, 22:31
Nabízím:
- Baby vak od Pecha, plus (čeveno/oranžový) - už ho nepoužívám, půjčím na dlouho :D
- Kolo s balančními kolečky a tlačnou tyčí, asi 10, "furtšlap" = využití jako tříkolka, suprově se na něm naučí šlapat - půjčím tak do léta 2015 :palma:
- Tak za měsíc "košík" na mimčo - postýlka na kolečkách bezvedná než se děti začnou zvedat na kolínka a starší sourozenci na mimi pěkně vidí, ale nesáhnou ;-)

Mělo to patřit spíš do Půjčovny BC, ale tu diskuzy jsem zrovna neviděl :palma:
Alík
Žvatlalka
Žvatlalka

286 příspěvků
27. leden 2007
České Budějovice
Příspěvekod Marcella » čtvrtek 06. březen 2014, 08:45
Alíku, píšu Ti SZ ;-)
Marcella
Treperenda
Treperenda