ADV TOP
ADV LEFT

BC půjčovna - věnuji

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kacenka1 » středa 13. srpen 2014, 17:40
Gondwana píše:Nabízím tester: http://parfemy.heureka.cz/burberry-lond ... ml-tester/
100ml cca 3-4krát z něj bylo odstříknuto. Bohužel je bez vršku. Leží mi tu nevyužitý. Daruji za poštovné nebo co dáte navíc, pošleme na Zrnka.
Prosím, ale hlaste jen vy, kdo víte jak voní a spotřebujete ho. Mně nevoní a nikomu v mém okolí taky ne.

Ahoj, já bych asi vzala...zrovna nedávno jsem očichávala a docela mi to vonělo/ snad si to nepletu :palma:
Kacenka1
Drbna
Drbna

4599 příspěvků
15. červenec 2007
Příspěvekod Rutia » středa 13. srpen 2014, 19:32
Gondwana píše:Rutia, který to je? Má uši? Bezušatý bych nechtěla, ale kdyby bylo za co chytit....

Má takové malé uši:))
Rutia
Krafařka
Krafařka

997 příspěvků
14. červen 2007
Příspěvekod Zuzka84 » neděle 09. srpen 2015, 14:54
Dostali jsme odtud kočárek (omlouvám se, už nevím nick od koho byl) ,když jsme to fakt potřebovali, protože jsme si nemohli dovolit koupi, tak bych ráda kočárek zase posalala dál tomu kdo to potřebuje, náš mladý pán stejně v kočáru jen řve a řve :-/ .Je to Jané Nomad - sporťák + korba,autosedačku by jsme si ještě nechali. Za odvoz - jsme z českých budějovic, případně v září pojedeme s Davidem na hospitalizaci do Motola, tak kdyby si to někdo mohl vyzvednout v Praze u Motola, to by asi šlo domluvit ...
Přílohy
cUbcOiNCJGWL_s720x720.jpg
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Zuzka84
Howgh
Howgh

7815 příspěvků
21. září 2006
české budějovice
Příspěvekod Josefka » neděle 09. srpen 2015, 17:49
Daruji Velkou knihu o matce a dítěti