ADV TOP
ADV LEFT

BC půjčovna: Hledám to i ono. Věnovali byste?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Llevelyn » sobota 03. prosinec 2011, 10:08
Nepřebývá někomu doma funkční mlýnek na mák ?
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14078 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Lo » sobota 03. prosinec 2011, 14:54
Llevelyn píše:Nepřebývá někomu doma funkční mlýnek na mák ?

my měli někde i dva.. ale jak jsme prodávali dům po babičce, tak se ty mlýnky někam dali. Pokud najdu, dala bych vědět.
Lo
Kecka
Kecka

1628 příspěvků
06. prosinec 2007
Příspěvekod Lora » sobota 03. prosinec 2011, 21:28
Ahoj všem,
nemáte, prosím, doma někdo staré kuchyňské váhy? Takové ty se dvěma miskami a sadou závažíček? A nechcete se jich zbavit? ;) Sháním pro syna "měřiče" :) k vánocům. Pokud by něco stály, ráda věnuji obnos na Zrnka.
Díky, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Mamamila » sobota 03. prosinec 2011, 21:35
Knihu už nepotřebuji, zahadně se našla :hura: :hura: :hura:

ps. mlýnek na mák bych brala taky :oops: :oops: :oops:
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61252 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Amazonka01 » pondělí 05. prosinec 2011, 14:05
Mám prosbu, Jůle se zhoršil atop a vadí jí jakýkoliv dotyk uměliny. A protože mažem a mažem, tak má tak jedno triko na půl dne.
Tak prosím o pár ČISTĚ BAVLNĚNÝCH trik s DLOUHÝM rukávem ve velikosti 116 - 128 (+-). Nevadí ani fleky, ani dírky, bude to jako spodní prádlo chránící rozdrbanou kůži.
"Na tragickej život jsem já pes!"
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod

18928 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Gejby » pondělí 05. prosinec 2011, 14:08
Amazonka01 píše:Mám prosbu, Jůle se zhoršil atop a vadí jí jakýkoliv dotyk uměliny. A protože mažem a mažem, tak má tak jedno triko na půl dne.
Tak prosím o pár ČISTĚ BAVLNĚNÝCH trik s DLOUHÝM rukávem ve velikosti 116 - 128 (+-). Nevadí ani fleky, ani dírky, bude to jako spodní prádlo chránící rozdrbanou kůži.

Kouknu ti na krámku. Flekaté stejně dávám zdarma a jednobarevné taky extra nejdou, tak pokud najdu 100% bavl, pošlu ;) ...alespoň udělám kontrolu triček, na kterou se chystám nějakou dobu :D
Gejby
Treperenda
Treperenda

1132 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Holly » pondělí 05. prosinec 2011, 14:15
Amazonka01 píše:Mám prosbu, Jůle se zhoršil atop a vadí jí jakýkoliv dotyk uměliny. A protože mažem a mažem, tak má tak jedno triko na půl dne.

Mrknu se, večer dám vědět... ;)
Holly
Diskutérka
Diskutérka

2901 příspěvků
26. září 2007
Příspěvekod Amazonka01 » pondělí 05. prosinec 2011, 15:02
Moc děkuju :erik:
Amazonka01

18928 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Martina » pondělí 05. prosinec 2011, 22:15
Missorka píše:
Lora píše:Ahoj všem,
nemáte, prosím, doma někdo staré kuchyňské váhy? Takové ty se dvěma miskami a sadou závažíček? A nechcete se jich zbavit? ;) Sháním pro syna "měřiče" :) k vánocům. Pokud by něco stály, ráda věnuji obnos na Zrnka.
Díky, Lora

Loro, máme, věnujeme, ale jsou strašně těžký a litinový, tak bych nevěděla, jak poslat...

Není Lora z Prahy?
Že bych je odvezla v pátek /pokud vše platí/ a příští týden by byli k vyzvednutí u mně v práci na Národní? Dle časových možností bych se mohla pokusit i někam jinam přiblížit.
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3254 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Holly » úterý 06. prosinec 2011, 19:21
Amazonka01 píše:Moc děkuju :erik:

Kočko, neděkuj, nemám vůbec nic čistě bavlněného, mám ve všem aspoň 5% lycry, kupuju to tak cíleně, aby se mi bavl. věci nevytahovaly a byly pořád krásné, tak jedině kabátky od pyžamek mě ještě napadlo, ty naopak pořizuju jen z čisté ba. ;)
Holly
Diskutérka
Diskutérka

2901 příspěvků
26. září 2007
Příspěvekod Amazonka01 » úterý 06. prosinec 2011, 19:28
Klidně i kabátky od pyžamek (je to fakt fuk), taky je používám. A přesně, já mám taky trika s malým % uměliny (lycra, elastan a pod, kvůli lepší údržbě), jenže ona se mi letos osypává už i po tom :(
Amazonka01

18928 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Hamina » úterý 06. prosinec 2011, 19:30
Amaz, juknu se dam vedet. Neco jsem vyrazovala po MAru, ale nevim jestli to bude 100% bavlna. Kdyz by byly vetsi vadi??
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3330 příspěvků
21. září 2006
Doma
Příspěvekod Amazonka01 » úterý 06. prosinec 2011, 19:40
Hami, větší určitě nevadí :)
Amazonka01

18928 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Lora » středa 07. prosinec 2011, 11:44
Missorka píše:
Díky, Lora

Loro, máme, věnujeme, ale jsou strašně těžký a litinový, tak bych nevěděla, jak poslat...

Missorko! To by byla krása :) :erik: . Co mohu nabídnout protislužbou? Protihodnotou? Nebo něco na Zrnka poslat? (až bude kam...) Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » středa 07. prosinec 2011, 11:45
Martina píše:
Missorka píše:
Díky, Lora

Není Lora z Prahy?
Že bych je odvezla v pátek /pokud vše platí/ a příští týden by byli k vyzvednutí u mně v práci na Národní? Dle časových možností bych se mohla pokusit i někam jinam přiblížit.

Martino! :erik: Taky moc díky, byla bych vděčná a ráda... Budeš s tím mít ale starost :-? . Nemůžu nějak potěšit třaba tvé děti? Na Národní bychom, samozřejmě, dorazili...
Díky, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha