ADV TOP
ADV LEFT

Nabízím šicí stroj

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gondwana » sobota 17. březen 2012, 09:58
Dělám pořádek ve skříních a holky, vykouknul na mne můj starý šicí stroj. Nechcete ho někdo?
Bude ještě dlouho dobře sloužit nenáročné paní nebo slečně, ale mně předčasný Ježíšek nadělil jiný, lepší. Nechávala jsem si tento pro případ, že bych se s novým modelem nesžila a staroušek už zůstal mezi nepotřebnými krámy.
Je to Rubina, dvacet let stará, ale jak říkám - na obyčejné šití je k nezaplacení. Jestli si pro ni můžete přijet osobně, bylo by to nejlepší.
Pán v opravně mi za něj nabídnul pětistovku že by si ji vzal na repas nebo na součástky, za tuto cenu bych se s ním klidně rozloučila.

Je to tento: http://elektro.hyperinzerce.cz/sici-str ... rno-mesto/

Omlouvám se za zařazení diskuse, ale nemůžu najít tu správnou BC diskusi. Kdyžtak mne, prosím přeřaďte kam je potřeba.
Gondwana
Howgh
Howgh

7002 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Gvendolina » sobota 17. březen 2012, 18:26
Ahoj, já bych zájem měla, veliký, pokud ještě nikdo. Kam by bylo potřeba pro něj dojet?
Gvendolina
Klábosilka
Klábosilka

468 příspěvků
30. srpen 2011
Příspěvekod Gondwana » sobota 17. březen 2012, 19:48
Gvend. už se mi o něj přihlásily dvě paní. Uvidíme, jestli to s nima vyjde nebo ne. Jsi v pořadí.
Gondwana
Howgh
Howgh

7002 příspěvků
27. září 2006
Příspěvekod Gvendolina » sobota 17. březen 2012, 20:12
Dobře, zatím díky.
Gvendolina
Klábosilka
Klábosilka

468 příspěvků
30. srpen 2011
Příspěvekod Radunka » sobota 17. březen 2012, 22:28
Já tu mám průmyslový šicí stroj, Minerva tuším a jsem líná ho otřít a vyfotit, potřebuju se ho zbavit, překáží. Je ale strašně těžkej :D
Radunka
Diskutérka
Diskutérka

2776 příspěvků
21. září 2006
Chrudimsko
Příspěvekod Gondwana » pondělí 19. březen 2012, 19:22
Hasmandka píše:Já bych přesně k tomu stroji, co nabízí Gond, potřebovala takové to plastové udělátko na entlování. Mám zlomené a náhradní už nelze sehnat. Tak kdyby náhodou někdo mohl postrádat, byla bych vděčná. Ježíška nadělujícího nové šicí stroje nepokrytě závidím. ;)

Has, také jsem ho sháněla. Můj tchán má známé v bývalém zaměstnání a údajně by to tam mohl dodat aby mu ho vyrobili. Už jsem se na to ptala, protože to moje je takové opotřebované. Mám ti kdyžtak taky jedno vydyndat?
Gondwana
Howgh
Howgh

7002 příspěvků
27. září 2006