ADV TOP
ADV LEFT

Kde půjčit či super levně koupit stan pro 5 osob?

Kde půjčit či super levně koupit stan pro 5 osob?

Příspěvekod Trirea » úterý 10. červenec 2012, 20:38

Ahoj,
shaním stan, nechci nic extra, žádný horolezecký :). Chtěli bychom zkusit s dětma na chvíli kempovat, tak 3 dny. Přemýšleli jsme i o koupi, ale nechceme investovat do něčeho, co se málo využije. Tedy pokud bychom sehnali stan levně, tak koupíme, ale prostě fakt levně. Nevíme, jak se to dětem bude líbit, jak to zvládneme my. Hlavně, abychom se tam vešli celá tlupa, takže pro 5 osob.
Trirea
Howgh
Howgh

Příspěvekod Pixar » úterý 10. červenec 2012, 21:03

Ve stanech se nevyznam, ale videla jsem bilboard na vystavu stanu se slevou (myslim :oops:, ze tam bylo neco o sleve) na Vystavisti v Letnanech ;)

Necetla jsem, ale to bude asi ono :)

http://www.vystavastanu.cz/
Let tomorrow and today
Bring a life of ECSTASY
Wipe away your tears of confusion
If you want to be with me
You can come with me if you want to
Even though you still may not want to
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

Příspěvekod Hromi » úterý 10. červenec 2012, 21:09

Já se ve stanech vyznám, jsem zatím teoretik, který má vybráno :D a čeká a čeká na prachy :roll: Každopádně, pokud nechcete nic drahého a jde jen o zkoušku, zajeď do Tesca, tam mají teď výprodej, stan pro 2 osoby za cca 200 korun, kupte dva a je vystaráno... S dětma bych neriskovala půjčovat si veliký stan, páč nemáš jistotu, že ho vrátíte komplet ;)

Ovšem ten stan s Tesca - kvalita odpovídá ceně :roll:
Hromi
Howgh
Howgh

Příspěvekod Trirea » úterý 10. červenec 2012, 21:18

kdyz ja bych haranty mela radsi pod "strechou" najednou :)
my nekde stan pro 2 mame, ovsem nemuzeme ho najit :roll:
Trirea
Howgh
Howgh

Příspěvekod Pizulinda » úterý 10. červenec 2012, 21:27

Stan za 200 bude jednoplášťový, kdysi jsme něco takovýho měli a jak to špatně dýchá, tak ráno jsme měli úplně všechno mokrý, jak se srážela uvnitř voda... Stan určitě dvouplášťový. Když se vychytá nějaká akce, dá se shnat i slušnej za malý peníze. Myslím, že by vám i stačil pro 4 dosplělý osoby, když máte 3 malý děti. My spíme zas v pohodě ve stanu pro 2 a jsme 2+1.
Ovšem nejlepší je stan Oravan co máme z dob manželova dětství (70. léta), je to teda hangár, na převoz nic moc, zabere celý auto, ale kempuje se v něm jak v domě :-)
Pizulinda
Klevetnice
Klevetnice

Příspěvekod Taptinka » úterý 10. červenec 2012, 22:08

Mám stan pro dvě ženský (tzn. pro 4 osoby), tzv. iglů - můžu klidně půjčit.
V případě zájmu se zvednu a zajdu opsat podrobnosti, jsou-li ještě na obalu ;)
Taptinka
Drbna
Drbna

Příspěvekod Andruša » středa 11. červenec 2012, 06:11

Hromi píše:Já se ve stanech vyznám, jsem zatím teoretik, který má vybráno :D a čeká a čeká na prachy :roll: Každopádně, pokud nechcete nic drahého a jde jen o zkoušku, zajeď do Tesca, tam mají teď výprodej, stan pro 2 osoby za cca 200 korun, kupte dva a je vystaráno... S dětma bych neriskovala půjčovat si veliký stan, páč nemáš jistotu, že ho vrátíte komplet ;)

Jsme taky ve stanu plánováníé koupě a já se teda nevyznám, poraď jaký máš vytipovaný a nebo jak se zorientovat na trhu - chci velikost pro čtyři ale po minulých zkušenostech (kdy nám při dešti teklo do celkem drahého půjčeného stanu všemi švy) taky o to, aby udržel i nějaký větší déšť.
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

Příspěvekod Chokina » středa 11. červenec 2012, 06:17

Tri
a co je pro Vás " za pár korun?" jakou máte představu? O koupi, či půjčení, cenově?
Smečka tří pinďourů..
Patrik 3/2007, 3130g, 50cm
Jeníček 10/2010, 2670g, 46cm
Kája 6/2012,3260g ,50cm
Chokina
Klevetnice
Klevetnice

Příspěvekod Klaris » středa 11. červenec 2012, 07:17

Andruša píše:
Hromi píše:Já se ve stanech vyznám, jsem zatím teoretik, který má vybráno :D a čeká a čeká na prachy :roll: Každopádně, pokud nechcete nic drahého a jde jen o zkoušku, zajeď do Tesca, tam mají teď výprodej, stan pro 2 osoby za cca 200 korun, kupte dva a je vystaráno... S dětma bych neriskovala půjčovat si veliký stan, páč nemáš jistotu, že ho vrátíte komplet ;)

Jsme taky ve stanu plánování koupě a já se teda nevyznám, poraď jaký máš vytipovaný a nebo jak se zorientovat na trhu - chci velikost pro čtyři ale po minulých zkušenostech (kdy nám při dešti teklo do celkem drahého půjčeného stanu všemi švy) taky o to, aby udržel i nějaký větší déšť.

celkem slušné dělá Pinguin (i když cena pravda už neodpovídá supermarketům ;) ) nebo Hannah. My teda měli nejdřív Hannah (2x2m, pak nám byl už malý) a teď jsme šli do Pinguina (máme tento http://www.pinguin-shop.cz/zbozi/stan-p ... pus-4/p-37 vejde se nás 5 - děti jsou ještě malé, akorát koukám na tu cenu, jsem ho pořídila ve slevě a vyšel mě na 3700 :) )

Edit: a když se zagooglí tak jsem ho taky našla s dopravou zdarma za 3900 :)
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

Příspěvekod Martina80 » středa 11. červenec 2012, 10:24

Záleží na tom jakou si představuješ cenu pro někoho je levně 1000,- pro jiného třeba 4000,- takže bych hodila nějakou maximální cenu a od toho se dá pak odvíjet ;)
Martina80
Howgh
Howgh

Příspěvekod Hromi » středa 11. červenec 2012, 21:06

Andruša píše:

Jsme taky ve stanu plánováníé koupě a já se teda nevyznám, poraď jaký máš vytipovaný a nebo jak se zorientovat na trhu - chci velikost pro čtyři ale po minulých zkušenostech (kdy nám při dešti teklo do celkem drahého půjčeného stanu všemi švy) taky o to, aby udržel i nějaký větší déšť.

Tak my toho prostě taháme hrozně moc. Tedy tahali jsme s jedním dítětem, s druhým jsme ještě nestanovali. Každopádně jezdí s náma taky fena retrievra a ta venku rozhodně nespí a spát nebude :D

U nás tedy je vybraný tento stan. Moc se mi líbí i to nacouvání auta :oops: do stanu. Je to takový pojízdný dům ;)

http://www.mall.cz/rodinne-stany-6-osob/husky-grande-7
Hromi
Howgh
Howgh

Příspěvekod Trirea » čtvrtek 12. červenec 2012, 12:25

no co nejlevnější :)
řekla bych max 2000, ale ten by musel být de luxe :D
Trirea
Howgh
Howgh

Příspěvekod Trirea » čtvrtek 12. červenec 2012, 14:22

Tapti a myslis, ze by se tam ta nase hord vesla?
Trirea
Howgh
Howgh

Příspěvekod Taptinka » čtvrtek 12. červenec 2012, 14:28

Trirea píše:Tapti a myslis, ze by se tam ta nase hord vesla?

Mě se neptej, můj odhad je takovej že občas tvrdím např. že se auto nevejde na silnici, natož dvě :D Mám "velký oči", blbej odhad, no... :D

Jak budu doma opíšu to info, a uvidíš. Dělám na Muzeu, do Prahy tedy můžu přivézt - je to taková ta taška. Klidně i jen na vyzkoušení.

A pokud by se hodil, tak za půjčení nic :) A nebo jo - 200,- na zrnka :)
Taptinka
Drbna
Drbna

Příspěvekod Trirea » čtvrtek 12. červenec 2012, 14:30

Tapti a myslis, ze by se tam ta nase hord vesla?
Trirea
Howgh
Howgh

Další

Zpět na BC půjčovna