ADV TOP
ADV LEFT

Předvánoční neřízený bazar NEhraček

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Andruša » úterý 19. listopad 2013, 08:00
Ahoj koupím sendvičovač s výměnnými plochami na sendviče, gril a vafle. Něco jako toto http://www.mall.cz/sendvicovace-vaflovace/sencor-ssm-9300 synek kdesi ochutnal vafle a doma by je chtěl dělat, ale do nového se mi jít nechce. Neleží někomu ve skříni ?
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2023 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Llevelyn » úterý 19. listopad 2013, 09:31
částečně už to tu je

HLEDÁM http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/140/39054

VĚNUJI http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/140/39048

PŘEJU DOBRÝ LOV :mnam:
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14078 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Marcella » úterý 19. listopad 2013, 10:01
Tak zkusím nabídnout i tady

Z poslední BCdodávky olejů mi tu zbyly nevyzvednuté, nezaplacené věci, takže kdybyste měli někdo o něco zájem nebo o někom věděli, tak budu ráda.

Jsou to tyto věci:

O 1 Bambucké máslo nerafinované 1 kg ZAMLUVENO

E 57 Citrón (citrus limon), Itálie, 100 ml

a půlka tohoto
O 27 Mandlový olej BIO za studena lisovaný 500ml ZAMLUVENO

Díky Marcela
Naposledy upravil Marcella dne 19. listopad 2013, 13:21, celkově upraveno 6
Marcella
Treperenda
Treperenda

1272 příspěvků
03. únor 2010
Příspěvekod Josefka » úterý 19. listopad 2013, 10:19
Andruša píše:Ahoj koupím sendvičovač s výměnnými plochami na sendviče, gril a vafle. Něco jako toto http://www.mall.cz/sendvicovace-vaflovace/sencor-ssm-9300 synek kdesi ochutnal vafle a doma by je chtěl dělat, ale do nového se mi jít nechce. Neleží někomu ve skříni ?

Valí , černo stříbrný SEVERIN, kupovaný letos, zeptám se muže, zda by se ho vzdal, kdyžtak pošlu SZ.

A ještě jsem tu měla elektrický nůž. Od té doby, co máme kráječ, tak zahálí. Asi ETA.
Josefka
Howgh
Howgh

6170 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Lu » úterý 19. listopad 2013, 10:33
Já bych zas brala nějaký robot na kuchyne, idealne aby umel umichat testo. Ale jsou dost drahe, pochybuji, ze ho ma doma nekdo omylem. :D

A nabizim prvni a druhy dil trilogie 50 ostínů šedi. Čtené jednou, jako nove.

Jo a jeste máme doma navíc jednu váhu. Tu na lidi, ne kuchynskou. :mrgreen: V pripadne zajmu zjistim znacku a nafotim.
Lu
Krafařka
Krafařka

923 příspěvků
17. červen 2007
Příspěvekod Plavunka » úterý 19. listopad 2013, 11:06
Marcello, taky jsem ti poslala SZ.
Plavunka
Krafařka
Krafařka

623 příspěvků
05. leden 2007
Praha-východ
Příspěvekod Dib » úterý 19. listopad 2013, 12:33
Missorka píše:
Lu píše:Já bych zas brala nějaký robot na kuchyne, idealne aby umel umichat testo.

Mám robot, který nenávidím, nepoužívám a nejsem schopná vyhodit... Ale takovej fakt nechceš :-))

no já taky mám. ale nejsu si jistá, jestli to není stejná liga jako missorčin :kluk:
u nás si neužije, vlastně u nás ani není, není tu místo pro planě ležící krabici. máme ho pět let, pracoval dvakrát, jednou krájel babičce mrkev, jednou nám dělal těsto, když byla pekárna v rekonvalescenci. tak musím mkonstatovat, že u toho míchání dost drnčí.

je to bosch mum 4655, vlastně přesně toto, včetně vybavení..
http://kuchynske-roboty.heureka.cz/bosc ... 7/galerie/

nevím odkud jsi, lu... ale ono je to vlastně jedno. můžu poslat poštou na vyzkoušení, buď mi ho vrátíš, nebo si ho necháš. za nějakou rozumnou cenu.

ROBOT JE ZAMLUVEN, řada zájemců je dlouhá.. díky.
Naposledy upravil Dib dne 19. listopad 2013, 21:53, celkově upraveno 4
Dib
Drbna
Drbna

4464 příspěvků
15. listopad 2006
tělem dobříš, srdcem valašsko
Příspěvekod Dib » úterý 19. listopad 2013, 12:38
sháním
velké dřevěnné prkýnko
, tak 40-50cm. kdyby třeba někomu leželo doma nevyužité.
a třeba kdyby někdo měl nevyužité "suši nádobí", nějaký tác a misečky na sojovku s wasabi, to by byl ježíšek rád. :d
Dib
Drbna
Drbna

4464 příspěvků
15. listopad 2006
Příspěvekod Ratta » úterý 19. listopad 2013, 12:42
Stále mi vrtá hlavou pekárna chleba. Toužím po ní, i když nevím, jestli to nebude další krám do domu po počátečném krátkém nadšení ležící ladem, vždyť to znáte. Mám? Máte někdo?
Ratta
Howgh
Howgh

5067 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Melina » úterý 19. listopad 2013, 12:43
Dib píše:
Missorka píše:
Lu píše:Já bych zas brala nějaký robot na kuchyne, idealne aby umel umichat testo.

Mám robot, který nenávidím, nepoužívám a nejsem schopná vyhodit... Ale takovej fakt nechceš :-))

no já taky mám. ale nejsu si jistá, jestli to není stejná liga jako missorčin :kluk:
u nás si neužije, vlastně u nás ani není, není tu místo pro planě ležící krabici. máme ho pět let, pracoval dvakrát, jednou krájel babičce mrkev, jednou nám dělal těsto, když byla pekárna v rekonvalescenci. tak musím mkonstatovat, že u toho míchání dost drnčí.

je to bosch mum 4655, vlastně přesně toto, včetně vybavení..
http://kuchynske-roboty.heureka.cz/bosc ... 7/galerie/

nevím odkud jsi, lu... ale ono je to vlastně jedno. můžu poslat poštou na vyzkoušení, buď mi ho vrátíš, nebo si ho necháš. za nějakou rozumnou cenu.

S dovolením - kdybych ten MUM doma neměla, tak bych ho určitě brala. Jako není zrovna nejtišší, ale já ho mám v permanenci pořád.
Melina
Howgh
Howgh

5929 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Dib » úterý 19. listopad 2013, 12:46
Ratta píše:Stále mi vrtá hlavou pekárna chleba. Toužím po ní, i když nevím, jestli to nebude další krám do domu po počátečném krátkém nadšení ležící ladem, vždyť to znáte. Mám? Máte někdo?

to nutně potřebuješ.
pak si seženeš kvásek, v pekárně zaděláš těsto, aby ses nemohla vymluvit na unavené ruce, a když ten chleba pak zkusíš, už si tu vatu v obchodě nekoupíš..
:P

(jako dá se v ruce.. ale tomu bych se já vyhýbala, su líná prostě, přišlo by mi, že těch dvacet minut na hnětení nemám..)
Naposledy upravil Dib dne 19. listopad 2013, 12:55, celkově upraveno 2
Dib
Drbna
Drbna

4464 příspěvků
15. listopad 2006
Příspěvekod Vladimira » úterý 19. listopad 2013, 12:47
už nic
Naposledy upravil Vladimira dne 27. listopad 2013, 17:42, celkově upraveno 2
Vladimira
Howgh
Howgh

15462 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Dib » úterý 19. listopad 2013, 12:49
blbnu, no.
Naposledy upravil Dib dne 19. listopad 2013, 12:54, celkově upraveno 1
Dib
Drbna
Drbna

4464 příspěvků
15. listopad 2006
Příspěvekod Pájík » úterý 19. listopad 2013, 12:52
Dib píše:
Ratta píše:Stále mi vrtá hlavou pekárna chleba. Toužím po ní, i když nevím, jestli to nebude další krám do domu po počátečném krátkém nadšení ležící ladem, vždyť to znáte. Mám? Máte někdo?

to nutně potřebuješ.
pak si seženeš kvásek, v pekárně zaděláš těsto, aby ses nemohla vymluvit na unavené ruce, a když ten chleba pak zkusíš, už si tu vatu v obchodě nekoupíš..
:P

(jako dá se v ruce.. ale tomu bych se já vyhábala, su líná prostě, přišlo by mi, že těch dvacet minut na hnětení nemám..)

A hlavně já to podle mě ručně tak krásně neuhnětu, já jsem za ní fakt vděčná a díky ní dělám kynutý těsto, kterýmu jsem se dřív vyhýbala.....u nás je to jeden z oblíbených spotřebičů
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3829 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Lu » úterý 19. listopad 2013, 12:56
Dip... pisu SZ. :)

Ratto... pekarnu chleba mam, pekla jsem v ni hodne ze suseneho drozdi. Ted pecu z kvasku a radsi pecen chleba v troube, takze pekarnu jsem pouzivala jen na michani testa. Coz by u me mohl nahradit ten robot. :) Ale rozhodne mi nikde nelezela, byla v provozu alespon 1x tydne.
Lu
Krafařka
Krafařka

923 příspěvků
17. červen 2007