ADV TOP
ADV LEFT

Předvánoční neřízený bazar NEhraček

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pride » úterý 19. listopad 2013, 13:01
Jééé to jsem teda prošvihla :-Z

[b]BOSH MUM[/b] bych brala taky ... neleží ještě někomu doma, kdo by se rád třeba zbavil? :oops:
Pride
Klevetnice
Klevetnice

3763 příspěvků
09. listopad 2006
Příspěvekod Tami » úterý 19. listopad 2013, 13:02
Dib píše:
Missorka píše:
Lu píše:Já bych zas brala nějaký robot na kuchyne, idealne aby umel umichat testo.

Mám robot, který nenávidím, nepoužívám a nejsem schopná vyhodit... Ale takovej fakt nechceš :-))

no já taky mám. ale nejsu si jistá, jestli to není stejná liga jako missorčin :kluk:
u nás si neužije, vlastně u nás ani není, není tu místo pro planě ležící krabici. máme ho pět let, pracoval dvakrát, jednou krájel babičce mrkev, jednou nám dělal těsto, když byla pekárna v rekonvalescenci. tak musím mkonstatovat, že u toho míchání dost drnčí.

je to bosch mum 4655, vlastně přesně toto, včetně vybavení..
http://kuchynske-roboty.heureka.cz/bosc ... 7/galerie/

nevím odkud jsi, lu... ale ono je to vlastně jedno. můžu poslat poštou na vyzkoušení, buď mi ho vrátíš, nebo si ho necháš. za nějakou rozumnou cenu.

tento mám doma roky, používám , je výborný, doporučuju
Tami
Krafařka
Krafařka

661 příspěvků
07. listopad 2006
Slovácko
Příspěvekod Andela » úterý 19. listopad 2013, 13:02
Nabízím podložku (jako vál) Apolo od Tupperware viz http://www.tupperware.cz/cz/prehled-vyr ... lozka-d005, ale žlutou. Leží mi tu nevyužita.
A přemýšlím o prodeji pekárny, značku musím mrknout, mám ju u našich. Použila jsem jí parkrát.
Andela
Treperenda
Treperenda

1427 příspěvků
21. září 2006
Děčín
Příspěvekod Kasia » úterý 19. listopad 2013, 13:10
Dib píše:je to bosch mum 4655, vlastně přesně toto, včetně vybavení..
http://kuchynske-roboty.heureka.cz/bosc ... 7/galerie/

Tý jo. Ten je úplně boží. Jak někomu může jen tak ležet doma? Mám ho několik let a používám min. 3x týdně. Nedám na něj dopustit. Malý, skladný, výkonný.

Mmch RATTO, v tomhle robotu zadělávám 2x týdně těsto na kváskový chléb a pak peču v troubě. Pekárna šla nakonec z domu. Přišla mi nakonec zbytečná. Všechna těsta vč. kynutých zvládá tento robot.
Kasia
Howgh
Howgh

5918 příspěvků
21. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Veera » úterý 19. listopad 2013, 13:19
Vladimira píše:Věnuju skleněné šachy za odvoz nebo poštovné. (tvrzené sklo, jsou určené normálně ke hraní)

Ty, jo, tak mně by asi udělaly radost. Respektive chlapovi. Nějak si je nedovedu představit. Jdu guglovat.
Veera
Diskutérka
Diskutérka

2826 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Vladimira » úterý 19. listopad 2013, 13:22
Veera píše:
Vladimira píše:Věnuju skleněné šachy za odvoz nebo poštovné. (tvrzené sklo, jsou určené normálně ke hraní)

Ty, jo, tak mně by asi udělaly radost. Respektive chlapovi. Nějak si je nedovedu představit. Jdu guglovat.

negugluj, jdu je vyfotit :D
Vladimira
Howgh
Howgh

15470 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Hajinka » úterý 19. listopad 2013, 13:32
Vydechla mi pekárna, pokud by někdo měl nevyužívanou, za rozumný peníz..... Měla jsem Etu.
Hajinka
Diskutérka
Diskutérka

2684 příspěvků
22. září 2006
Praha 4
Příspěvekod Sh. » úterý 19. listopad 2013, 13:35
Andela píše:Nabízím podložku (jako vál) Apolo od Tupperware viz http://www.tupperware.cz/cz/prehled-vyr ... lozka-d005, ale žlutou. Leží mi tu nevyužita.
A přemýšlím o prodeji pekárny, značku musím mrknout, mám ju u našich. Použila jsem jí parkrát.

za kolik??? :)
Sh.
Klevetnice
Klevetnice

3090 příspěvků
27. únor 2009
Brno
Příspěvekod Andruša » úterý 19. listopad 2013, 13:37
Tak ještě přidám poptávku - kdyby měl někdo doma pressovač od Nespressa nějakou jednoduchou levnou verzi tak beru, doma ho máme ale chtěla bych do práce. Jinou značku prosím ne, jen Nespresso.

Myslím že tahle diskuze může být přínosná i po Vánocích, až Ježíšci naježí nové mixéry, televize, myšky, telefony... tak se bude třeba starých zbavit :-)
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2016 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Vladimira » úterý 19. listopad 2013, 13:40
Vladimira píše:
Veera píše:

negugluj, jdu je vyfotit :D

Tak zde.
Akorát: ty čiré jsou "bílé" a ty matné "černé" (nebo naopak, jak libo).
Nejsou úplně nové, musely by se dát trochu do pucu.

EDIT: už jsou pryč
Přílohy
P1060452.JPG
Naposledy upravil Vladimira dne 21. listopad 2013, 21:51, celkově upraveno 1
Vladimira
Howgh
Howgh

15470 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Ratta » úterý 19. listopad 2013, 13:42
Andela píše:Nabízím podložku (jako vál) Apolo od Tupperware viz http://www.tupperware.cz/cz/prehled-vyr ... lozka-d005, ale žlutou. Leží mi tu nevyužita.

Tak tu pakárnu bych teda brala...
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Xsamotar » úterý 19. listopad 2013, 13:45
Andruša píše:
Myslím že tahle diskuze může být přínosná i po Vánocích, až Ježíšci naježí nové mixéry, televize, myšky, telefony... tak se bude třeba starých zbavit :-)

Mě se třeba po Vánocích bude hodit víc. Jelikož sice potřebuji nějaké věci do kuchyně, ale zadala jsem požadavek Ježíškovi a nevím co donese a co ne :)
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Mys_mys » úterý 19. listopad 2013, 13:45
Poptavam detskou sadu priboru Baby od tescomy, je jedno jestli kaceny ci slon. Klidne vice sad.

Obrázek
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Sh. » úterý 19. listopad 2013, 13:56
Ratta píše:

já se ptala prvnííííííí!!!!! :D :D :D
Sh.
Klevetnice
Klevetnice

3090 příspěvků
27. únor 2009
Brno
Příspěvekod Ratta » úterý 19. listopad 2013, 13:59
Sh. píše:
Ratta píše:

já se ptala prvnííííííí!!!!! :D :D :D

Fakt? Tak promiň :oops:

EDIT: Já jsem brala odpověď Anděly jako odpověď na mou poptávku, která tady byla první, ale to je asi můj subjektivní pohled, na "spravedlnost", viď. Nebo ať řekne Anděla, jak to myslela...
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012