ADV TOP
ADV LEFT

Mutsy Duoseat

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod -rachel- » pondělí 19. květen 2014, 08:30
Po úspěšné sháňce po košíku do myčky se v beznaději obracím opět na vás, holky moje.
Pravidelně, už asi rok, serfuju české weby a hledám za slušnou cenu Mutsy Duoseat. Mám poslední dvě děti celkem krátce po sobě a ještě dobrý rok bych sourozenecký kočár využila.
Nemáte a neprodáte někdo za nějakou slušnou cenu tohle dvojsedátko? (nový za 4000 je na mě moc)
Našla jsem pár nabídek v Polsku kolem 2000,- ale jízda tam se nevyplatí a navíc tam všechny ty prodejkyně mají podmínku osobní odběr, takže poslání a navíc do zahraničí, mi fakt neprošlo. Ani se neodvažuju doufat, že by tady někdo měl možnost mi to z toho Polska dovézt a v rámci ČR poslat ke mě :oops:
Omlouvám se, že si tady z toho poslední dobou dělám bazárek, ale je to fakt nedostatkové zboží, tak hledám pod pultem ;-)
-rachel-
Klevetnice
Klevetnice

3355 příspěvků
28. květen 2007