ADV TOP
ADV LEFT

Sháním autosedačku 0-13kg se základnou

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Klaris » čtvrtek 22. květen 2014, 14:18
XSam - já jdu jen pogratulovat :) , řešení nemám, jen že jsme na tom byli s autem jak vy - doprostřed vejce nešlo dát (dvouboďák) , tak jsem jezdila já nacpaná uprostřed a muž ke mě dohazoval vejce, když já už seděla. Třetí dítě samozřejmě jako spolujezdec vpředu.

Nicméně vyměnili jsme po 3/4roce auto a tak jsme byli zvyklí, že já sedím s miminem vzadu (resp. mimino vyžadovallo můj servis) , že jsme pouze přesunuli mimino naprostřed, a nejstarší dála jezdila vpředu a ještě asi další 2roky. Víc nám to vyhovovalo, ona se vpředu zapnula sama (narvat ruce mezi sedačky a zapnout zvládají taky až teď, prostřední s horou keců - ani se jí nedivím, já z toho vždycky nervním) Vzadu tři děti vozíme tak posledního půl roku (tj od nějakých 3+let toho nejmladšího)
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8411 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Santhe » pátek 23. květen 2014, 16:35
Xsam, co jsem tak zkoumala, tak zadna sedacka nabizena v cr ti nepomuze - pokud base nema nohu, pozaduje navic poutani sedacky tim dlouhym pasem za hlavou sedacky (cam, peg perego...) U te americke by to mohlo byt jinak, ma kamaradka a vozi uprostred a sedacku nepouta...
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8343 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Le_chat_noir » pátek 23. květen 2014, 16:47
ahoj,my mame vajco uprostred mezi velkyma a dobry. neprijde mi to jako nejake vzpirani. prijde mi pak po ceste nejlepe dostupny. ale je fakt, ze ja si mohu do auta pred starsi v sedacce i stoupnout. ale i v mensim aute byl myslim uprostred ...
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8659 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Xsamotar » pátek 23. květen 2014, 17:02
Dámy, děkuji moc za rady.
Nakonec se nám to podařilo naskládat tak, že se vejdou a všechno sedí zhruba tak jak má :hura:
Ale kdybych nerozjela akci "sháním sedačku" tak tu bude muž ještě minimálně týden chodit a říkat, že je dost času na to to vyzkoušet :)
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22709 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav