ADV TOP
ADV LEFT

ZMŽ-Beauty-dobropárty 12.3.

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Hajinka » neděle 18. březen 2012, 20:29
Přijela bych co nejdříve, jak je to s dětmi? Jeden bude ve škole, druhý je dopo ve školce, ale jen do oběda...
Prosila bych určitě popsat cestu z Phy, plus co mám přivézt, atd., je to moje premiéra. Ráda bych rozebrala svoji pleť, která i v hluboké dospělosti stojí za...., co používat, co ne... začínám se mocli těšit :D
Hajinka
Diskutérka
Diskutérka

2701 příspěvků
22. září 2006
Praha 10
Příspěvekod Gejby » pondělí 19. březen 2012, 18:58
K jídlu asi kdokoliv, cokoliv ;) ...možná pak písněte, ať případně ostatní ví, čeho bude dost a čeho ne.

Já buď maso, nebo chlebíčky, ještě uvidím.

rekapitulace:
Missorka
Klozajda
Xsamotar
Nico
Le chat
Hajinka
Karoli
Xnelli
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gejby » neděle 25. březen 2012, 11:01
Tak se hlásím, že na úterý udělám nějaké maso...musím juknout do mrazáku, ale nejspíše mini špízky ( jen z masa ) a pak asi nějaké kuřecí, co šoupnu do trouby. Taky můžu dát dětem hranolky do trouby.

Myslím, že by se hodil nějaký čerstvý chleba či pečivo.
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Klozajda » neděle 25. březen 2012, 11:49
Tak já přivezu nějaký salátek.

Budeš mít Simču doma, přivezla bych jí zase parťačku. Ještě jsem to Elče ani neříkala, aby nebyla zklamaná.
Klozajda
Klábosilka
Klábosilka

305 příspěvků
06. duben 2007
Příspěvekod Hajinka » neděle 25. březen 2012, 15:12
Můžu dovézt chleba, rohlíky, bagety nebo tak něco. Ještě mám dotaz, v kolik nejdříve je dojezd? A budu pravděpodobně bez dětí. Nevadí to? O to dříve taky budu odjíždět, snad mi klapne vyzvedávání ze školy/školky.
Hajinka
Diskutérka
Diskutérka

2701 příspěvků
22. září 2006
Praha 10
Příspěvekod Gejby » neděle 25. březen 2012, 15:34
Příjezd bych asi dala mezi 11-12 hod. Danda vstává kolem desáté, tak ať se zkusí v klidu nasnídat :D .

Síma bude doma, protože manžel prchá a bere si auto a do školky to máme kolem 5 km, tak tam pešky skákat nebudu :D . Takže oba prcky mám doma.
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Hajinka » neděle 25. březen 2012, 16:05
Aha, tak teď váhám, jestli nepočkat na mlaďocha do půl druhé a tím pádem nemuset řešit hlídání. Strýček google tvrdí, že cesta trvá 30 minut..
Hajinka
Diskutérka
Diskutérka

2701 příspěvků
22. září 2006
Praha 10
Příspěvekod Gejby » neděle 25. březen 2012, 20:46
Hajinka: např z Čerňáku to k nám jezdím 15-17 minut po dálnici. Pravdou ale je, že nejezdím zrovna předpisově :D
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Hajinka » pondělí 26. březen 2012, 20:04
Mno, a mám po ptákách. Teda spíš po beauty. Máti je po operaci kolene a požádala mě, abych zítra hlídala jejího nemocného psa, jelikož jí otec veze na kontrolu a vyndání stehů někam na Kladno, či co. :-Z
Nemohla jsem jí odmítnout. :-?
Takže jsem ze hry a zítra nemůžu přijet, čímž se omlouvám. Těšila jsem se :(
Hajinka
Diskutérka
Diskutérka

2701 příspěvků
22. září 2006
Praha 10