ADV TOP
ADV LEFT

Punčocháče - jaké? Kde?

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Llevelyn » úterý 01. duben 2014, 22:47
Bambusové jsou, určitě i dospělé. Dětské klasické jsou max 150, klidně bych ej brala jako spodní, já fakt silonky nesnesu :(
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14071 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Sutka » úterý 01. duben 2014, 23:03
Vladimira píše:
Pixar píše:Jaj, ty hnusaky :D ? To jeste existuje a nosi se to ? :palma: Ja je snad asi ani nemela, pamatuji jen barevne a jak nebyla pripravena stejna barva strampli a rolaku, tak jsem odmitla jit do jesli, skolky a vyrvajz :)

Jak ráda bych je svému atopickému dítěti dopřála, ale je čím dál těžší je sehnat, je to všude samá fialová umělá hmota s výšivkou přinejmenším sovy, když ne horšího tvora či bytosti...

A to ja vim kde sehnat viz http://www.proalergiky.cz/eshop/puncochace-ekzem.html- omlouivam se za vpad, ae neda mi to... Co ja se jich pro dite nanakupovala a jak krasne maji vytahane kolena a jsou z nich ted bezva hadry na vytirani, okna atd..
Sutka
Krafařka
Krafařka

718 příspěvků
21. září 2006
praha
Příspěvekod Vladimira » úterý 01. duben 2014, 23:15
Díky za tip!
Vladimira
Howgh
Howgh

15524 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Gehenna » úterý 01. duben 2014, 23:16
Vladimira píše:
Pixar píše:Jaj, ty hnusaky :D ? To jeste existuje a nosi se to ? :palma: Ja je snad asi ani nemela, pamatuji jen barevne a jak nebyla pripravena stejna barva strampli a rolaku, tak jsem odmitla jit do jesli, skolky a vyrvajz :)

Jak ráda bych je svému atopickému dítěti dopřála, ale je čím dál těžší je sehnat, je to všude samá fialová umělá hmota s výšivkou přinejmenším sovy, když ne horšího tvora či bytosti...

Jako řekni si, já jich tu mám :D
Gehenna
B-C Kašpar

26184 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Pomy » středa 02. duben 2014, 05:53
Pěkné mají i tady www.e-marilyn.cz a třeba i punčochy, kdo nemá rád klasické punčocháče do pasu.
Pomy
Žvatlalka
Žvatlalka

162 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod -rachel- » středa 02. duben 2014, 07:58
Pomy píše:Pěkné mají i tady http://www.e-marilyn.cz a třeba i punčochy, kdo nemá rád klasické punčocháče do pasu.

Jsem tam právě ztratila půl hodiny koukáním a lituju, že jsem kdy klikla - ty barevný prostě musím mít, a taky ty třpytivý a žakárový.
-rachel-
Klevetnice
Klevetnice

3204 příspěvků
28. květen 2007
Příspěvekod Plenka » středa 02. duben 2014, 08:01
Omlouvám se, ale vaše 3 stránky jsem nedočetla. Jsem zcela mimo téma, přesto bych si dovolila upozornit že osobně kvůlivá celé nepříjemnosti punčocháčů, které nosím pouze do práce a do společnosti, nosím krátké sukně a šaty přes kalhoty, klidně tedy přes ty v úvodním příspěvku zmíněné džíny. Kalhoty mi dávají svobodu pohybu, možnost vzít si pohodlné boty ke kalhotám, a bavlněné ponožky, a ta sukně je navrch :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2674 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Trirea » středa 02. duben 2014, 08:12
Tak já mám jiný problém, hledám bokové na xs , ale s délkou na 176 (sice mám 170, ale menší mi prostě lezou dolů). Takže když mi sedí na délku, řasí se mi to v pase
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Trirea » středa 02. duben 2014, 08:16
Jinak můžu nabídnout ¨tyrkysové, takové huňaté, něco jako froté, ale měkčí. Pro nás absolutně nevhodná velikost, je to tak na 8- :palma: 10-12let?
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Lucici » středa 02. duben 2014, 08:46
Lucici
Kecka
Kecka

1966 příspěvků
21. září 2006
Pelhřimov
Příspěvekod Katchen » středa 02. duben 2014, 09:08
Lucici, tak těm bych už věřila, vypadaj tak nějak důvěryhodně, neleskle, chlupatě. :palma: Děkuji.

Llev, to už jsme tak daleko, že bys mi ukazovala, jak si oblíkáš punčocháče, jo? Mmmm. :makeup:

Tri, k čemu jsou dobré bokové punčocháče? Neleze to? To by mě asi miglo.
Katchen
Howgh
Howgh

5266 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Adka007 » středa 02. duben 2014, 09:16
Llevelyn píše:
Zuziky píše:a mam mozna uplne blbej dotaz- fakt se bavite o puncochacich?

jasně, u mě akrylový neprůhledný " silný" Obrázek

Ty jsou krásný!!!!! Chci je!!! :D Ale co za sukni k nim Llev? Došlo mi, že nemám žádnou :D
Adka007
Diskutérka
Diskutérka

2630 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Trirea » středa 02. duben 2014, 09:19
Katchen píše:Lucici, tak těm bych už věřila, vypadaj tak nějak důvěryhodně, neleskle, chlupatě. :palma: Děkuji.

Llev, to už jsme tak daleko, že bys mi ukazovala, jak si oblíkáš punčocháče, jo? Mmmm. :makeup:

Tri, k čemu jsou dobré bokové punčocháče? Neleze to? To by mě asi miglo.

No pod bokovou sukni :)
právě že normální mi lezou ven a vypadá to strašně a já jiné, než bokové sukně nemám :)
Trirea
Howgh
Howgh

7574 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Kaktuska » středa 02. duben 2014, 09:43
Adka007 píše:
Llevelyn píše:
Zuziky píše:a mam mozna uplne blbej dotaz- fakt se bavite o puncochacich?

jasně, u mě akrylový neprůhledný " silný" Obrázek

Ty jsou krásný!!!!! Chci je!!! :D Ale co za sukni k nim Llev? Došlo mi, že nemám žádnou :D

Ja chci ty nohy do nich :grr:
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1027 příspěvků
25. duben 2007
Praha
Příspěvekod Llevelyn » středa 02. duben 2014, 12:56
Adko, nosím jenom sukně.. takže odpověď je.. jakoukoliv. Když an to máš váhu/odvahu/nohy tak i kratší, nad kolena. Já nosím min. pod kolena, ne úzké, áčkové, " patrové"... uáá, nutně potřebuju nějakou novou ( mám jich 24.. jako fakt , jsme to počítala) :d magor no.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14071 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..