ADV TOP
ADV LEFT

ZMŽ - z matky ženou! :-)

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.

Vaše konfekční velikost?

32-34
21
4%
36-38
212
36%
40-42
195
33%
44-46
106
18%
48-50
37
6%
52 a víc...
13
2%

Celkem hlasů : 584

Příspěvekod Pixar » pátek 13. duben 2018, 14:06
Zuza77, to je mile, ze sis na me vzpomněla :)
Khaki stiny jsem nakonec po nake době sehnala (perfektne se hodi k zelenym ocim a cernym vlasum), ale mam tak velkou spotřebu malovatek, ze teda ještě kouknu, když rikas ;-)
A jakou zn. jsi koupila? Ja vloni zkusila tyto (taky je maji v dm) https://www.vmd-drogerie.cz/essence-met ... ks-3-5-ml/
jsou stribrnesede, ale tmavsi, a mam je tak v oblibe, bozi jsou, ze jsem nakoupila do zasoby, presne, jak pises a bojim, ze je prestanou delat. Mají i jiné odstiny, asi pujdu ještě do svetle stribrnych. Taky mam několik tekutych cernych linek, cernych tuzek a per - nektery spotřebuju do mesice, s nekteryma se mi spatne dela a nektery pak nejsou. Ale nikdy nedam na cernou linku dopustit, navíc muze se dle nalady a prilezotosti udelat tenoucka nebo hrubsi, k rudy rtence bomba. Moje fajn matova cervena rtenka k cernym linkam: https://www.nyxcosmetics.com/soft-matte ... X_007.html Mam taky pekny cerny stiny s třpytkami (miluju kourovy oci) a matovy sedy stiny od ARTDECO a spokojenost. Matovy stiny mi dodají takovy "raneny" look. Jo a mam rozjasňující stiny do koutka oka od Catrice High lightning a fajn. Musim!!! ale uz poridit tu bazi pod ocni stiny, jednak jsem uz starsi a nevydrzi to perfektni cely den jako zamalada.
Ac se nerada fotim a samostatny svy fotky prakticky nemam, tak jsem se ted donutila (rikala jsem si, TVL, Pixar, ty fakt vypadáš uzasne a k sezrani jak nikdy, potes se na památku a posli sebe i druhym!), rozeslala sebe blizkym a uspech. Kamosce se nejvic ale libi my prsa a uces :D , manzel ještě mail ani neotevrel... :roll: (však me ma každý den doma :D a furt strasne se mi libis, tak aspoň tak) a ctitel upa ale upa zesilel :D Vypada to, ze uz jsem zas zena! :hura:
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Klevetnice
Klevetnice

3003 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Zuza77 » pátek 13. duben 2018, 14:31
Mám bourjois satin tekute stíny, ale teď nevím, jestli gray nebo iron. Prostě ty světlejší.
drogerie.cz/bourjois-satin-edition-24h-eyeshadow-ocni-stiny-08-iron-8-ml/
A lákají mě ty samé v nějaké růžové. Jsem spíš světlejší typ.
Ale rudou rtenku používám denně. Odstín 118 https://m.yves-rocher.cz/rtenka_grand_rouge_4
Podle toho, jak pritlacim, je buď krásně jemna nebo úplně krvavá.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12278 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Katchen » pátek 13. duben 2018, 15:32
No tak teda jo, jaro...

Dámy, jak si vybrat správný odstín rtěnky? Jako makeup zkusím na hřbetu ruky, deodoranty očuchám, ale rtěnku? Něco jsem koupila, přišlo mi to dobré, ale teď mi kamarádka říkala, že je to na mě moc tmavé. Koupila jsem si červenou. A asi bych ráda i nějakou jemnou decentnější na obyč nošení. Že bych potřebovala i tutorial, jak rtěnku správně nanést, abych nevypadala jak klaun, ani nemluvím. :oops:

A stejný dotaz na parfém. Totiž toaletní vodu. Táhne mi na čtyřicet a já nemám svoji vůni a ani si neumím vybrat! Občas mi učaruje nějaká vůně okolojdoucí, ale já vůbec nevím, podle čeho vybírat. A a pak se do těch velkých obchodů se šminkami samozřejmě bojím. :palma:
Katchen
Howgh
Howgh

5120 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Pepro » pátek 13. duben 2018, 15:43
můžu se přidat do diskuze?
jaký kupujete silonky a kde?
Já zatím pořizuju Bellinda, ale vzhledem k mojí spotřebě...
nebo máte nějaký tip na ty, co jim neujíždí oka?
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3884 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Pepro » pátek 13. duben 2018, 16:14
Katchen, taky jsem řešila...
rtěnku jsem nikdy moc nenosila, šla jsem postupně přes jemnější odstíny, napřed vlastně jen lesky, dostala jsem se až k rudé, ale na tu musím mít náladu. Já si nakonec na každodenní nošení oblíbila "natural", přijde mi, že sluší každé, je nanápadná, přitom rty pěkně zvýrazní.
mám Astor soft sensation lipcolor butter, odstin 020
používám i konturku, přijde mi to lepší.
a jak na to - já hledám tipy na youtubu, třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=NezVoF9-sRQ

a na parfémy - jít do pořádné parfumerky a zkoušet a zkoušet. Ne v jeden den, ale mockrát. A až se Ti něco zalíbí, tak to přijít očuchat i jindy (asi "v jiné fázi cyklu")
a jednou si udělat radost a ten parfém si koupit.
mmch - já zjistila, že když už mi vůně voní, tak má ve svém složení vždycky minimálně 2-3 stejné složky, o to je pak jednodušší říct si, co by mi vonět možná mohlo...
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3884 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Zuza77 » pátek 13. duben 2018, 17:18
Katchen, začni tím, které flakonky se ti líbí. Ono to má něco do sebe. Většinou uvnitř pro mě atraktivní lahvicky najdu zajímavou vuni. A právě v těch velkých parfumeriich je super To, že si vyzkoušíš, odejdeš, rozmyslis, nikdo ti nic nevnucuje, nemusíš hned nakoupit.
A teda vůně je základ ženského pocitu. Jdi do toho!!

Zuza77
Howgh
Howgh

12278 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Martyk » pátek 13. duben 2018, 20:13
pepro, kupuju Bellinda v DM za 39/kus a oka nepouští.

Zuzo, zkus bázi pod oční stíny. Mám do Artdeca, stála 200 a vydržela přes rok a stíny se s ní ani nehnou.
Martyk
Howgh
Howgh

11325 příspěvků
02. leden 2009
Praha Západ
Příspěvekod Martyk » pátek 13. duben 2018, 20:13
Katchen, rtěnky se dají vyzkoušet např. v Sephoře, oni ti jí vydenzifikují a ty ji normálně zkusíš na rty.
Martyk
Howgh
Howgh

11325 příspěvků
02. leden 2009
Praha Západ
Příspěvekod Maceska » pátek 13. duben 2018, 20:39
katchen, začni natural nebo lehce růžovou. na nanášení se mi osvědčil štěteček, lépe se konturuje a můžeš míchat odstíny.
Maceska
Žvatlalka
Žvatlalka

170 příspěvků
12. únor 2009
Brno
Příspěvekod Nelinda » sobota 14. duben 2018, 09:15
No, já si ty tekuté stíny snad taky koupím. Já ale vždycky nanáším víc odstínů, dají se ty tekuté kombinovat mezi sebou nebo s normálníma práškovýma?
Nelinda
Treperenda
Treperenda

1092 příspěvků
19. duben 2007
Příspěvekod Zuza77 » sobota 14. duben 2018, 09:27
S praskovyma nevím. Mezi sebou asi ano, ale je otázka, jak moc ti pak bude vadit smíchana barva na tom aplikatoru.
A ještě teda upozorním, aby někdo nebyl zklamaný, že poměrně dlouho po nanášení mám pořád pocit vlhkeho víčka, jakoby se to lepi. Ale ve skutečnosti to perfektně drží a neslepuje. To jen chvíli ten pocit

Zuza77
Howgh
Howgh

12278 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Nelinda » čtvrtek 19. duben 2018, 23:05
Zuza77 píše:S praskovyma nevím. Mezi sebou asi ano, ale je otázka, jak moc ti pak bude vadit smíchana barva na tom aplikatoru.
A ještě teda upozorním, aby někdo nebyl zklamaný, že poměrně dlouho po nanášení mám pořád pocit vlhkeho víčka, jakoby se to lepi. Ale ve skutečnosti to perfektně drží a neslepuje. To jen chvíli ten pocit

Dík, tak zkusím asi jen jedny a pak uvidím.

Odesláno z mého Lenovo A2016a40 pomocí Tapatalk
Nelinda
Treperenda
Treperenda

1092 příspěvků
19. duben 2007
Příspěvekod Barci » pátek 20. duben 2018, 08:55
Milé ženy, dejte mi typ co na kruhy pod očima.
Já se většinou ani nemaluji a když tak je to vždy stejné - BBkrém (makeup vážně jen na plesy a podobně), linka a řasenka, občas max rtěnka. Nechci používat makeup, ale ani ten mi ty kruhy po očima stejně nezakryje.
Nemám to oteklé, spíš propadlé, světlé a takové průhledné, lehce asi do zelena.

Já se ani tak neučím z matky ženou jako z dívky ženou, prostě s tím věkem to už jde znát a to co mi do těch 25 procházelo, už nejde.
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3314 příspěvků
19. listopad 2008