ADV TOP
ADV LEFT

Mamča s diagnózou RS?

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kupcovka » pátek 20. červen 2008, 09:56
Ahojky, pročítám diskuze jako divoká a snažím se najít toto téma,ale zatím marně. Zároveň jsem tu nově registrovaná a tak se zatím moc neorientuji. Jsem maminka čekatelka v 16tt a mám roztroušenou sklerózu. Zajímalo by mě, jak se daří jiným maminkám s touto diagnózou během těhotenství i po porodu, ale nemohu žádnou najít. Prosím, pokud už existuje nějaká podobná dikuse, písněte mi kde ji najdu. Děkuji ;)
Kupcovka
Žvatlalka
Žvatlalka

272 příspěvků
19. červen 2008
Plzeň-sever
Příspěvekod Lucka79 » pátek 20. červen 2008, 10:46
Ahoj,
nevím, jestli tu je diskuze na toto téma. Kamarádky sestra s roztroušenou sklerózou má roční holčičku a těhotenství bylo v pohodě, ani nebyla na nemocenské. Ale kojení jí doktoři povolili jen po dobu dvou měsíců, že déle by jí to moc vyčerpávalo.
Držím palce, ať je to taky takové pohodové!
Lucka79
Diskutérka
Diskutérka

2131 příspěvků
19. červen 2007
Příspěvekod Noodle » pátek 20. červen 2008, 11:35
taky o zadne diskuzi nevim, jelikoz se me to netyka, ale kamaradka s RS ma jiz rok a pul stareho chlapecka.
prvni tehotenstvi neskoncilo dobre, potratila. Ovsem duvod neznam...druhe bylo v pohode, kojila do 6 mesicu a pak musela zacit brat leky. ted rikala ze je v pohode. Hlavne ma skveleho manzela, ktery ji hodne pomaha a podporuje.
preji at ti vsechno vyjde a mas zdraveho prcka! :)
Noodle
Klábosilka
Klábosilka

596 příspěvků
09. květen 2008
Příspěvekod Aprilmouse » pátek 20. červen 2008, 12:18
Kamarádka má, měli problém počít vůbec dítko, ale nakonec to šlo po x letech snažení ráz na ráz, mají dvě krásné zdravé děti. Kojení pokud možno co nejkratší dobu, co se týče porodu, tak to oboje bylo plánovaný císař v době, kdy se ještě nerozjede porod.
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

13818 příspěvků
25. září 2006
Jaroměř
Příspěvekod Kracenka » pátek 20. červen 2008, 13:17
A nezkusila ses podívat třeba tady? http://www.klubsms.cz/
Švagrová jí taky má, ale ta má děti už odrostlejší a rs jí diagnostikovali teprve před pár lety (i když podle toho, co říká, tak jí potíže začaly zřejmě právě po druhém těhotenství). Ale zrovna nedávno jsme byli s tím jejich klubem na dovolené a malých dětí tam bylo docela dost (a rs měly většinou maminky), takže se na jejich stránkách určitě najde dost lidí s takovou zkušeností. Jak tam tak koukám, tak zrovna před dvěma týdny proběhl seminář na téma Mateřství a RS.
Kracenka
Krafařka
Krafařka

672 příspěvků
22. září 2006
Praha - Žižkov
Příspěvekod Kupcovka » pátek 20. červen 2008, 13:40
Moc děkuji za reakce a odpovědi. V klubu mladých sklerotiků jsem přihlášená, ale líbí se mi to pokecání tady na BC, můžu probrat cokoli a nejen RS. Jen mě to tak napadlo, je mi tu příjemněji než na oficiálních stránkách RS. MOC DĚKUJI a v jiných diskuzích na písanou :D Pa
Kupcovka
Žvatlalka
Žvatlalka

272 příspěvků
19. červen 2008
Plzeň-sever