ADV TOP
ADV LEFT

mimodelozni tehotenstvi???

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ratta » úterý 18. únor 2014, 13:18
Díky oběma za odpověď.

Kdyžtak nám dej potom vědět, jak to dopadlo. Doufám, že to dopadne co nejlíp ;-)
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Snopy » pondělí 24. březen 2014, 13:13
Ahoj holky,
tak jsem zase zpět :-). Vypadá to, že jsem těhotná. Ne ale z období, kdy jsem tu psala minule. Ale zadařilo se (snad) hned další měsíc. Asi bylo vážně pohonojeno :-).

Ale zase to není úplně jednoduchý!

MS mi vynechala, tak jsem si udělala test - jednoznačně pozitivní. O další dva dny další, ještě kvalitnější a jiná značka - tmavá fialová čárka. Tak jsem byla na KO na gyndě. Střídají se mi tam dva doktoři. Neplánovaně byla starší varianta doktora, který už mě jednou posílala s mimoděložním do Vinohradské, a nakonec mám z toho pětileté dítko :-).

Tentokrát mi taky řekl, že v děloze nic nevidí, že by to mohlo být mimoděložní. Vycházelo mi to na 5+2. Sestra mi odebrala krev. Byl pátek tak já musela až do dneška čekat na výsledky. To byl nejdelší víkend v mém životě!!!!

Dnes jsem volala na výsledky. HCG mám 2500 a sestra říkala že to vypadá dobře, že u mimoděložního by nevystoupalo. Že by bylo maximálně mezi 1000-1500. Ve středu jdu na kontrolu k mladýmu tak jsem zvědavá. Bojím se a moc doufám, že to bude ok... V HCG se vůbec nevyznám!
Snopy
Žvatlalka
Žvatlalka

111 příspěvků
10. leden 2014
Příspěvekod Snopy » středa 26. březen 2014, 17:50
Tak těhotná jsem a obal je v děloze :-). Teď ještě kontrola příští týden, jestli bude srdíčko.
Snopy
Žvatlalka
Žvatlalka

111 příspěvků
10. leden 2014