ADV TOP
ADV LEFT

2x slabá čárka a teď žádná

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Evag » úterý 17. březen 2009, 08:47
Ahoj nemáte některá zkušenost? V pátek jsem měla na TT slabou čárku, v neděli snad až po 10 min zase slabounkou a dnes 35 DC žádnou a MS nikde. Vždy jsem testovala ráno a Mamatestem.

zařazeno
Evag
Pískle

45 příspěvků
30. prosinec 2008
Příspěvekod Martina80 » úterý 17. březen 2009, 09:01
Ahoj co zkusit jinou značku testu nebo si zajít k dr. na krev?
Jinak tu určitě najdeš v diskuzích podobné téma
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... ic&t=17726
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Martina80
Howgh
Howgh

9533 příspěvků
21. září 2006
JM
Příspěvekod Ibu » úterý 17. březen 2009, 09:07
Zkusila bych koupit jiný test a uvidíš ;)
Ibu
Klevetnice
Klevetnice

3996 příspěvků
21. září 2006
Písek
Příspěvekod Zelvicka » úterý 17. březen 2009, 09:08
ano zkušenost mám, ms vždycky dorazila
Zelvicka
Kavárenská povalečka :-)

23568 příspěvků
06. srpen 2007
Příspěvekod Skotik » úterý 17. březen 2009, 09:13
Evag,
bohužel, mám stejnou zkušenost jako Želvička :(
Ale určitě bych si zkusila ještě další test ;)
Klára
Skotik
Diskutérka
Diskutérka

2152 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Monika » úterý 17. březen 2009, 09:15
Ahoj, já bych se v tom raději moc nehrabala, teda, pokud chceš miminko, počkala bych ještě pár dnů, jestli nedorazí MS, když ne, testla bych a když negativní, šla bych k doktorce asi na vyvolávačku. Když pozitivní tak :hura:
Víš, ono je lepší testovat třeba až po týdnu zpoždění MS nebo i později. Víš, ono je spousta minipotratů, holky se tím dost užírají, trápí a pak vlastně nemůžou otěhotnět z tohoto důvodu. Protože když se netestuje, člověk vyhodnotí krvácení jako zpožděnou MS a hotovo a příští měsíc je těhu, když testne, užírá se, bojí se dalšího měsíce, co kdyby to dopadlo stejně atd.....
To je asi rada z trochu jiného soudku než se po tom moc pídit. Víš, jeden minipotrat mám za sebou, rok jse, se léčila, pak mi doktorka řekla, že hcg je 68, že možná jsem těhu, za 10dnů jsem šla na krev znovu hcg vylezlo na 1700, tak jsme to prohlásili za těhu a za dva dny jsem začala krvácet..... Kdybych k doktorce nešla, možná jsem byla těhu už další měsíc, protože vyjimečně na kontrolním ultrazvuku jsem měla folikul zralý. Pak zase rok nic. Jenomže ten ultrazvuk byl po kyretáži, takže 3měsíční stop těhotnění.
Tak promiň, jestli se ti moje rada moc nezamlouvá.
Monika
Krafařka
Krafařka

839 příspěvků
12. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Jahudka84 » úterý 17. březen 2009, 09:16
Souhlasím s většinou. Zkušenost též mám. Slabé čárky bohužel často nemusí vůbec nic znamenat :-( A zkusila bych taky koupit jiný test, i když mamatest je podle mě hodně spolehlivý.
Držím palečky, aby tam // byly a kdyby ne teď, tak brzy ;-)
Natali 11.2.2007
Samuel 20.5.2009
Annie 14.11.2011
Svatba 4.10.2003
Jsme spolu od 4.3.2000
Jahudka84
Howgh
Howgh

16423 příspěvků
21. září 2006
Praha - Újezd nad Lesy
Příspěvekod Inkognito » úterý 17. březen 2009, 10:11
Měla jsem také, mimčo se ale pořádně neuchytilo a po týdnu bylo po těhotenství. Vím, že to asi není to, co jsi chtěla slyšet, ale i taková varianta existuje.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Valli-ewa » úterý 17. březen 2009, 11:57
take se mi to stalo a mela jsem dost dlouhou dobu tenke a pak uz i normalni,ale do 14dnu nebylo na UTz nic:-( a ja krvacela.
lepsi je vyckat,ale chapu tu nedockavost,taky jsem takova.
zkus den vydrzet.
jinak preju samozrejme//
Valli-ewa
Klevetnice
Klevetnice

3960 příspěvků
22. září 2006
Třebíč
Příspěvekod Evag » úterý 17. březen 2009, 13:47
dík všem fak jsem chtěla slyšet něco pozitivního, asi jako každá z nás snažilek. A za jako dlouho jste dostaly MS po zmizení čárky. Jak dlouho ještě mám živit malinkatou naději:-((. TT Best - 2 má být citlivější od 20 jednotek (Mamatest je od 25) byl taky negativní ale dělala jsem ho teď přes den, zkusím ještě ten druhý zítra ráno pokud to nedostanu.
Evag
Pískle

45 příspěvků
30. prosinec 2008
Příspěvekod Domi » úterý 17. březen 2009, 14:06
Evi - taky jsem to tak měla :( Dva dny po sobě slabá čárečka, čekala jsem, že zesílí, ale naopak zmizela... MS přišla asi za 3 dny potom :( Nevěš hlavu, takových případů je opravdu hrozně moc (já si nadávala, že jsem vůbec testovala - ani jsem neměla ještě termín MS, tak jsem jen zbytečně živila naději...) O dva měsíce později se už zadařilo opravdu a druhá čárka výrazné intenzity byla už 4 dny před MS ;) Tak držím palce do dalšího kola a opravdu - NESMUTNI 8-)
Domi & Vojta & Šárka

ObrázekObrázekObrázek
Domi
Klevetnice
Klevetnice

3255 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Evag » úterý 17. březen 2009, 21:30
Konec nadějí pro tohle kolo:-((. MS se dostavila.
Evag
Pískle

45 příspěvků
30. prosinec 2008
Příspěvekod Monika » středa 18. březen 2009, 08:35
Evag, nevěš hlavu, to nemá smysl, takových minipotratů může ženská prodělat hafo . Bohužel dnes jsou ty testy takové, že hned ukazují trošku zvýšenou hladinu. Proto se říká, že dnes ženský pořád potrácí.... dřív to tak nebylo. Jenomže dřív tě nechtěli u doktora vidět dřív než aspoň 14dnů po zmeškání MS a to se spíš chodívalo mnohem, mnohem později. A fakt to neřeš, kor jestli to je tvoje první těhu, to bohužel končívá častěji blbě.... To druhé těhu už má mnohem větší šanci. TAkže se neboj děti mít určitě budeš a kupu. Já to měla v životě asi takto. Zřejmě jsem zahájila karieru potratem (netestovala jsem, nic.... jen se domnívám - navíc mi asi po roce doktor říkal, jestli už jsem náhodou nebyla těhu, že mám známky na dělože, pak jsem otěhotněla bez problémů a mám syna, pak zase jeden potrat po roce snažení - hrůza, pak po dalším roce snažení mám druhého syna) Kdybych ještě někdy otěhotněla, tak mám asi kolonky o záznamech z minulých těhu fakt plné. Ale důležité je, že mám dva snad vcelku zdravé kluky.
Takže klídeček, ber to jako standartní MS, hlavně se psychicky uklidni, jestli jste zdraví partneři, bude mimčo třeba příští měsíc, nebo popříští. Ale psychika je hoooodně důležitá.
Monika
Krafařka
Krafařka

839 příspěvků
12. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Elik » sobota 30. květen 2009, 15:39
Ahoj Evi,
taky už jsem si jednou totéž zažila (slabá čárka na testu, HCG 90, pak najednou čárka nikde a do týdne velmi bolestivá MS).
Je třeba to brát optimisticky... to je přece super, že vajíčko se oplodnilo a těhotenství začalo, znamená to, že oplodnění funguje, tak jak má.. (pro mě to byl obrovský pokrok po několika letech snažení). A i když to zrovna teď nevyšlo, jednou nám to oběma určitě vyjde!
Elik
Pískle

15 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Vixenka » sobota 22. srpen 2009, 12:40
Ahojky, taky jsem to zažila, pozitivní test byl dokonce 3x, vzdy co treti den jsem si jej udelala, ale carka byla stale slaba - nesilila. Dnes uz vim, co to znamenalo "fazolek" proste nebyl dost silny v 5tt odesel sam, nastesti, jsem nemusela na cisteni, telo to zvladlo samo. Ale vazne jsem rada, ze vim, ze to JDE :hura: takze pockam tri mesice u hura znovu do toho 8-)
Vixenka
Pískle

3 příspěvků
16. srpen 2009