ADV TOP
ADV LEFT

2x slabá čárka a teď žádná

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Trixl » sobota 22. srpen 2009, 13:23
Už to tu někdo psal, že všechny ty vymoženosti doby jsou dvojsečné. Dozvíš se nad čím bys normálně nehloubala, prostě by ti jen přišla ms o pár dnů později. Dři píšou něco o 40% ukončených těhu takhle brzy a možná je toho víc.
Podívej se na to z druhé strany, jak moc bys stála o to rozhodovat se v případě vývojové vady. Evidentně nebylo vše jak má být, takže tvoje maličké ještě čeká, až to bude jak potřebuje.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Monika » sobota 22. srpen 2009, 21:35
Já bych 3 měsíce rozhodně nečekala. Šla bych do toho třeba hned. Ber to tak, že dřív ženy opravdu nic netušili, proto dnes mají starší ženské hned na jazyku, že dnes holky nic nevydrží a hned potrácí......(oni nechodili k doktorovi v 5tt, třeba i v x- tém měsíci)
Víš, jakmile se budeš cítit psychicky, šla bych na věc, nečekej, prý potrat či porod je jako pohnojení pole a navíc nebyla jsi na žádným zákroku. Znám spoustu žen, které potratily později než ty, byly na zákroku a hned po šestinedělí otěhotněli a za 9 měsíců porodily. Některé ani šestinedělí nedodrželi.
TAké vím, co je potrat, navíc jsme se už rok snažili.....Je to záhul na psychiku, ale jakmile se přeneseš psychicky, jdi do toho, určitě to už dopadne dobře.
Monika
Krafařka
Krafařka

839 příspěvků
12. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Gretina » čtvrtek 10. září 2009, 19:35
Taky bych nečekala tři měsíce, jdi do toho hned a vůbec ničeho se neboj. To se čeká jen po kyretáži. Tak vzhůru do toho :erik: :erik: držím pěsti :mimiholka: :mimikluk:
ObrázekPavelObrázekMichal
ObrázekDanielObrázekDavidObrázekDominikObrázekFilip

MOJI KLUCI
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Vixenka » úterý 24. listopad 2009, 17:53
Ahoj holky, tak jsem se na Vas prisla cca po 3 mesicich mrknout, nakonec jsme to s partnerem vydrzeli vlastne jen 2 a pustili se do "miminkovani" znovu, a tradaaaa je to tady :) min. tyden jsem si delala test a carka byla paradne silna a v podstate hned:) takze jsem cela happy, i kdyz mam obavy, jak to dopadne, snad se fazolek udrzi, nevim, ale mam z toho dobry pocit, tak snad ano :) Ale radeji jeste pockam s navstevou gyndare aspon do pristiho tydne, at mam jistotu, ze uz neco uvidi:) Takze diky moc za podporu a drzte pesti, at se bobek drzi :oops: diky vixenka
Vixenka
Pískle

3 příspěvků
16. srpen 2009
Příspěvekod Snopy » pondělí 17. únor 2014, 00:58
Měla jsem to úplně stejně ms nedororazila, tak jsem si udělala test a tam slabá čárka. Za dva dny žádná čárka zato něco mezi silným špiněním a slapší ms - normálně mi trvá 7 dní, ale teď jen pět. Jestli se fazolka neuchytila, je potřeba jít k doktorovi. Kdybych si nedělala test, tak bych si řekla, že se ms jen opozdila a je trošku jiná než obvykle...
Snopy
Žvatlalka
Žvatlalka

111 příspěvků
10. leden 2014
Příspěvekod X-eva » pondělí 17. únor 2014, 15:14
Já jsem měla takovou situaci 2x - člověk už se raduje a pak nic. Buď to bylo falešně pozitivní vlivem nějaké cysty (říká se) nebo to bylo fakt pozitivní a pak minipotrat, prostě se to vajíčko neuchytilo. Dost mně to pokaždé vzalo, naštěstí v obou případech jsem pak brzo poté otěhotněla.
Tak trochu si myslím od té doby, a klidně mě ukamenujte, že těhotenský testy, by snad neměly patřit do rukou laiků - právě kvůli takovýmu zbytečnýmu nervování...
X-eva
Pískle

25 příspěvků
02. leden 2012
Příspěvekod Snopy » pondělí 17. únor 2014, 15:22
X-eva píše:Já jsem měla takovou situaci 2x - člověk už se raduje a pak nic. Buď to bylo falešně pozitivní vlivem nějaké cysty (říká se) nebo to bylo fakt pozitivní a pak minipotrat, prostě se to vajíčko neuchytilo. Dost mně to pokaždé vzalo, naštěstí v obou případech jsem pak brzo poté otěhotněla.
Tak trochu si myslím od té doby, a klidně mě ukamenujte, že těhotenský testy, by snad neměly patřit do rukou laiků - právě kvůli takovýmu zbytečnýmu nervování...

Evo a měla jsi po tom "normální" ms? Já jsem to měla tak divně... něco mezi silným špiněním a ms.
Snopy
Žvatlalka
Žvatlalka

111 příspěvků
10. leden 2014
Příspěvekod X-eva » pondělí 17. únor 2014, 15:23
To nemůžu říct, protože jsem pokaždé otěhotněla hned v následujícím cyklu...
X-eva
Pískle

25 příspěvků
02. leden 2012