ADV TOP
ADV LEFT

Snažilky 2011 a dále

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Iwuscha » pátek 21. leden 2011, 22:14
jo, založila jsem to :grr:

Mám prostě pocit, že nikam nepatřím, patřila jsem do snažilek 2009, pak 2010 a ted teda 2011
vím, že je spousta dlouhodobých diskusí, ale tam jsou prostě holky parta nebo maminy a těhulky.
Dost výmluv a omluv..

V lednu jsme měli jít do CAR na inseminaci, bohužel jsme oba přišli o práci, tak jsme to prostě odpískali..

takže to jsem já, stále nesmířená s tím, že do třiceti první mimi nestihnu..
Naposledy upravil Iwuscha dne 15. leden 2014, 17:20, celkově upraveno 1
Iwuscha
Krafařka
Krafařka

900 příspěvků
31. říjen 2009
Příspěvekod Perla » pátek 21. leden 2011, 22:29
Ahojkýýý, hlásím se hlásím :D !!! Sice tu už chodím do tolika diskuzí, že za chvíli nebudu dělat nic jinýho než sedět na BC, ale co už :grr: :D :D . Ba né, mám oba kluky nemocný a jsme zalezlí doma, tak mám čas, až zas začnem chodit ven, tak budu spíš hlavně nakukovat ;) .

Iwu, vám moc držím pěsti, zázraky se dějí, Tadeášek je důkazem :erik: !!!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Perla
Howgh
Howgh

12217 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Iwuscha » pátek 21. leden 2011, 22:37
Ahoj, no zázraky.. na počkání joo? Ten můj tomu taky věří.. spermio mu vyšlo dobře, tak se snaží přeprat přírodu..
Iwuscha
Krafařka
Krafařka

900 příspěvků
31. říjen 2009
Příspěvekod Nikiviki » pátek 21. leden 2011, 22:38
Čauves, můžu se přidat? Já teda myslela že do snažilek se hrnout nebudu a že pujdu rovnou k těhulkám :D ale nějak mi to nejde ták lehce jako s prvňasem :roll:
Nikiviki
Diskutérka
Diskutérka

2417 příspěvků
08. březen 2008
Příspěvekod Jitkas » pátek 21. leden 2011, 22:51
Ahoj, muze se take pridat ? Sice uz do nejakych diskuzi chodim, ale jsem zrovna po potratu a tak se mi mezi maminky, tehu a tak zrovna nechce. O mimi se snazime vlastne od porodu maleho. Jednou prirozene tehu, zamkle 6+4 a ted druhe po IUI dvojcatka zamkle cca 5+4. Dalsi IUI vidim tak na brezen, jen aby to vyslo a tehu bylo v pohode. Loni jsem podstoupila 6 IUI a vyslo az to posledni.
ObrázekObrázek

[url=http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/usDdP5k.jpg[/img]Obrázek[/url]
Jitkas
Krafařka
Krafařka

911 příspěvků
02. leden 2009
Příspěvekod Niki84 » pátek 21. leden 2011, 22:57
Iwus vždyť patříš k nám :erik: ale chápu Tě a držim moc moc palce! V létě nebo na podzim bych se k vám ráda přidala, doufám, že v tu dobu už budete mít všechny větší či menší bříška :erik:
Držim všem palce :sunny:
Niki84
Drbna
Drbna

4414 příspěvků
28. prosinec 2009
na kopci v Praze
Příspěvekod Perla » pátek 21. leden 2011, 23:03
Iwu nic není nemožné, je dobře, že tomu manžel věří ;) . Náš prvorozený je po IVF, u druhého jsme zkusili několik IVF a IUI a vůbec se nedařilo, až jsem to vzdala a pak byla v šoku z // :D . Po všech těch peripetiích jsem otěhotněla přirozeně :? ... doteď to nechápu :oops: :D . Prostě zázrak ;) .
Vím jak je to těžké, zažila jsem si to už dvakrát, kdy to prostě nešlo... ale jestli není nějaký závažný důvod... dočkáš se, věř tomu :erik: !!!

Nikiviki to mě mrzí... nám to nešlo ani s prvňasem, ani s druhátkem... tak trošku doufám, že do třetice to půjde snadněji :oops: ... ale upřímně jsem spíš psychicky připravená, že ne ;) .

Jitko to mě moc mrzí... chjo... taky jsem kdysi přišla o dvojčátka po IUI... v 11.tt :( ... no už je to dávno. Příště to už vyjde :erik: !!! ;)

Jůůů a krásně se tu slejzáme, chtělo by to seznámek Obrázek
(toho si nevšímejte, já jsem do seznámků blázen :oops: :D ... no už mlčím ;) )
Perla
Howgh
Howgh

12217 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Nikiviki » pátek 21. leden 2011, 23:07
Takže už víme kdo bude dělat seznamy 8-) paráda.
Holky jak to tu čtu, tak já vim prd co to jsou starosti s otěhotněním, vy už jste si zakusily... držim moc moc palce :erik:
Nikiviki
Diskutérka
Diskutérka

2417 příspěvků
08. březen 2008
Příspěvekod Romisek » pátek 21. leden 2011, 23:08
Ahoj,
mohu se taky přidat? Jsem ve snažilkách 2008, ale nějak to tam nežije.
Snažíme se o třeťátko - chvíli si říkám, že jsme blázni, chvíli se hrozně moc těším - necháváme tomu volný průběh (ha ha, copak to jde, stejně na to furt myslím).

Držím všem pěstičky, zázraky se opravdu dějí, znám jich několik.
Romča :erik:
Naposledy upravil Romisek dne 21. leden 2011, 23:28, celkově upraveno 1
ObrázekVojta 2007, Majdulka 2009, Máťa 2012

Mateřská láska je to, co matka cítí, když dítě spí.
Romisek
Treperenda
Treperenda

1376 příspěvků
30. květen 2007
pod Orlickými horami
Příspěvekod Jitkas » pátek 21. leden 2011, 23:11
Perlo,
zrovna jsem docetla Tvuj pribeh a naprosto Te chapu. Ja cekala na synka pres 3 roky, v zivote jsem neslysela o PCO. Jen ve 20ti jsem vysadila antikoncepci a nemela vubec ms a po 9 mesicich mi dal gyn. injekci a pak zase antiko. No a kdyz jsem chtela ve 30ti mimi, tak ms nikde, nejdrive gyncentrum, pak Pronatal a az v Iscare jsem se dockala toho nejvetsiho pokladu a hlavne i slusneho zachazeni, ochoty a vse co potrebuji, aby jsem byla aspon trochu v pohode a mohla otehotnet.
Priznavam, ze dvojcatka byl muj krasny darek v lonskym Vanocum a take k 36 narozeninam. Nicmene se porad nevzdavam nadeje, ze ty 37 narozniny uz budeme 4ri. Neumim to tak sepsat jako ty, ale chtela by jsem, treba by se mi ulevilo, kdyz plakat mi nejde.
ObrázekObrázek

Jitkas
Krafařka
Krafařka

911 příspěvků
02. leden 2009
Příspěvekod Jitkas » pátek 21. leden 2011, 23:13
Romi, blazen nejsi. Ja mam pocit, ze moje cislo je 5. Sice asi zustane nevyslyseno, ale 3 je moc fajn. :hura: Drzim palce, at jsme brzo tehu. :erik:
ObrázekObrázek

Jitkas
Krafařka
Krafařka

911 příspěvků
02. leden 2009
Příspěvekod Perla » pátek 21. leden 2011, 23:25
Romi nejste blázni, my moc toužíme po 4 dětech... což je teda konkrétně u nás fakt troufalé :oops: , vzhledem k tomu, jak jsou obě naše děti vybojované a vymodlené... ;) Ale díky Tadeáškovi jsem tak nějak naplněná optimismem a vírou, že není možné, aby to aspoň ještě jednou nevyšlo... tak snad mě ta víra a optimismus neopustí ;) .

Jitko já zas o tom neumím mluvit, tak se ze všeho vypisuju, pomáhá mi to neuvěřitelně. A třeba vám ještě ty dvojčátka vyjdou a budete příští vánoce slavit přece jen v pěti ;) !
Jituš a chystáte teď něco v CARu?

Holky držím všem palečky, ať se tu krásně těhotní :erik: !!!
Perla
Howgh
Howgh

12217 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Iwuscha » pátek 21. leden 2011, 23:29
ježiš holky, hlavně pozitivně..
my chodili do pronatalu, našli mi nějaký lehký problém se štítnou žlázou, chlap je naštěstí v pořádku.
Měla jsem to řešit s odborníkama, ale vybodla jsem se na to, už mám 3 měsíce depresi z toho všeho, hlavně teda z té práce.. když mi to dali podepsat připadala jsem si jak kdyby mi to dítě vzali :oops: a to jsem ještě ani neznala výsledky z pronatalu.. když jsem pak říkala doktorce, že miminko ne, že ani jeden nemáme práci, tekly mi slzy.. noo, takže mrtvý bod, a máme přijít až se rozhodnem že už jo..
No mě prostě díky dohodě kterou jsem podesala a díky novým zákonům nezbývá, než to fakt odložit a začít se znovu vážně snažit až po zkušebce v nove práci :oops: abych aspoň něco dostala a víte jak to ted prostě je.. prostě otěhotnět jako nezaměstnaná neni dobrej nápad..ale co už, vždycky nějak bude.. :D
Iwuscha
Krafařka
Krafařka

900 příspěvků
31. říjen 2009
Příspěvekod Romisek » pátek 21. leden 2011, 23:34
Holky, vy jste zlaté. :erik:
Vždycky jsem toužila po třech dětech, dvě mi přišlo málo (no někdy až nad hlavu i jedno, co si budeme povídat).
4 by byly úplně ideální dvě holky a dva kluci. Ale už nejsem nejmladší. Tajně doufám ve dvojčátka, se mi o tom zdálo, ha ha.
ObrázekVojta 2007, Majdulka 2009, Máťa 2012

Mateřská láska je to, co matka cítí, když dítě spí.
Romisek
Treperenda
Treperenda

1376 příspěvků
30. květen 2007
pod Orlickými horami
Příspěvekod Romisek » pátek 21. leden 2011, 23:39
Jíťo, Perlo, pevně věřím, že to vyjde. :erik:
Romisek
Treperenda
Treperenda

1376 příspěvků