ADV TOP
ADV LEFT

snažilky 2012

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ln » pondělí 07. květen 2012, 16:26
Zdravím,
bylo mi doporučeno jít sem :-) Snažíme se o mimi.Sice 2012 rok nestihneme,ale rádi bychom březen 2013 :-) tak snad se zadaří :-D :hura: všem nově zjištěným gratuluji :erik: :erik:
Ln
Pískle

6 příspěvků
06. květen 2012
Příspěvekod Leela » úterý 08. květen 2012, 09:32
Ln, vítej, je tu sice celkem pusto, ale třeba se to rozhýbe. Ani já už to letos nestihnu, ale to je fuk. Můžem časem přejmenovat diskuzi ;)
O co se pokoušíte? :D teda jako první, další, odkud jsi a tak, něco nám tu písni ;)

Vip, no jupí. Metřík krásnej :) Ale dr je fakt blb. Nechceš jinýho radši hned? Jako jak jsem pochopila já až u Elíka tu v Libci, prvotrimestrální screening vůbec není automatická věc. Páč u prvního mě dr odesílal bez ptaní na screeningy tři. Měl by v I. tr. být u matek, kterým v době TP je už 35, jinak je to o dr. Některý prostě ještě nedospěli do odborného zjištění, že je scr. v I. tr mnohem průkaznější, má vyšší záchyt a menší falešnou pozitivitu, spolu s tím "genetickým" ultrazvukem stačí. Bohatě! Triply člověka akorát vystresnou, doženou na zbytečnou AMC, no je z toho tak měsíc většinou uplně zbytečnýho pekla. Takže bych si našla něco jako je v Pze a Liberci Gennet, a zaplatila si ten scr. sama. A na druhej bych prostě nešla.

Mikimys, a kohopak? :D

Svob, tak v práci dobrý, jo? to je fajn. do kdy tam budeš? Doporučuji užívat těhotenství ;)

Jinak, u nás se opět marodí, Jája zánět nosohltanu, atb. Kdypak to asi chytí Eliáš :grr: Zvlášť, když mě v tom krku jaksi taky začíná škrábat a na nosohltan já trpím ://
Jáchym 09/2007, Eliáš 04/2011, Tereza 02/2014
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Ln » úterý 08. květen 2012, 14:09
Snažíme se o druhé,teda začínáme :D a tak tiše doufám,že to půjde jako u prvního. :erik: :kluk: Už mu je 5let a furt zamačkává slzičky,že ještě sourozence nemá,což chápu.
Jinak mi je čerstvých 28let a jsem z okresu Ml.Boleslav takže "skorosousedky" :D
Ln
Pískle

6 příspěvků
06. květen 2012
Příspěvekod Leela » úterý 08. květen 2012, 14:58
Ln, já mám teď po druhátku cyklus přes 41 dní, tak se to blbě plánuje, začla jsem si dělat ovu testy, jestli to bude k něčemu a tiše doufám, že se zadaří do července, aby to tak nějak vyšlo k Elíkově 2. narozeninám 8-) Jáchymek by chtěl ségru, tož to nevím (já bych klidně i třetího kluka), jestli mu splníme :D Ale je supr, že vůbec toho dalšího sourozence chce. Tudle se ptal, proč nejsou tři. Tak se ptám, proč chce, aby byli tři. A on na to, že přece vzadu v autě je ještě jedno místo :D Miláček :kluk:
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Ln » úterý 08. květen 2012, 16:21
já teda po 28 dnech klasika..prášky neberu od prosince..
Manžel moc nechtěl,ale ubila jsem ho argumenty. :D udělala měsíční rozpočet,udělala smutné oči ala Kocour ze Shreka a bylo to :D Nehledě na to,že syn potřebuje sourozence jako sůl :D no snad to vyjde..
Ln
Pískle

6 příspěvků
06. květen 2012
Příspěvekod Svobca » úterý 08. květen 2012, 18:46
Ln - vítej ;) :D

[b]Leela
- na práci se mně neptej, stojí to za prd. Máme nového vedoucího a chce nám udělat ranní a odpolední směny, zítra máme poradu, tak jsem nadšená :-? A ráno valím na NT+ screening, tak mi prosím moc držte palce či pěsti, jsem z toho nervózní :( [/b]
Svobca
Treperenda
Treperenda

1496 příspěvků
25. září 2006
Brno
Příspěvekod Leela » středa 09. květen 2012, 11:11
Svob, tak co utz? Dobrý určitě :erik:
Hele, a co jít teda na neschopenku, než se prudit v práci, co? Najdeš si nějaký těhu jógu, tanečky, cvičení na míči nebo pilates, vybereš si na netu všelijaké potřebnosti a nepotřebnosti :D a můžeš si chodit někam pod strom číst, prostě těhotenstvíčko jako vyšitý :milos:
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Svobca » středa 09. květen 2012, 17:57
Leelo - ultrazvuk dobrý, miminko je v pořádku podle paní doktorky a odběry krve taky dopadly dobře. Takže zatím všechno v pořádku. Ještě uvidím za 2 týdny co na hematologii. Na neschopenku bych klidně šla, ale zatím se nikdo nemá k tomu, aby mi ji napsal, tak musím ještě vydržet.
Svobca
Treperenda
Treperenda

1496 příspěvků
25. září 2006
Brno
Příspěvekod Ln » čtvrtek 10. květen 2012, 12:00
Tak holky..dneska jsem si udělala těh.test..a je tááááám :hura: malá slabá // sice jen do půlky ale je tam :hura: :hura: :hura: krev asi až déle..neb u prvního jsem HCG měla až v srpnu a to jsem prosím byla od poloviny června těhule :D vycházel by mi termín 11.1. :D :hura: :hura: já su táák štastná..jen mě zaráží,že jsem měla teda MS..
Ln
Pískle

6 příspěvků
06. květen 2012
Příspěvekod Leela » pondělí 14. květen 2012, 16:16
Ln, juuuuuuu, gratulka veliká :hura: :hura:
ms neřeš, stalo se mnohým. hlavně, že tam je ;) a starší máš jak starédítko?
jo, už to vidím... no to teda je fakt nejvyší čas, zvlášť, když :kluk: sám toho :mimikluk: nebo i :mimiholka: chce, to je supr. Naši kluci jsou o 3 roky a 7 měsíců a už jsem se bála, že to bude moc, ale v poho, už si spolu hrajou, :kluk: dělá blbiny, aby se :mimikluk: smál, no někdy radost sledovat (jindy o strach zase, že ho shodí nebo tak, ale to výjimečně)
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Leela » čtvrtek 17. květen 2012, 21:19
Tak kdo tu zbude, kdo se přidá? 8-)
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Mikimys » sobota 19. květen 2012, 10:48
Ahoj holky, to jsou dobré zprávy:-)) Velká gratulace novým těhulkám
:hura:

Lee - Hádej, kdo to je:-)) Nápověda - superžena multimatka :-)

Jinak já tu asi zůstanu dlouho:-)) V současné době jsem ve fázi popření. Jen co jsem dobrala hormony, zas mám cyklus rozhozený (špinění od ovu do MS), nějak to asi prostě nefunguje, takže jsem se naštvala a na všechno se vybodla - na cvičení na hormonální i nehormonální medicíny, na klid v nezaměstnanosti, prostě na všechno, nějak mě to začalo vyčerpávat, že to furt nejde.

Takže zakládám nový e-shop a práce mám více než dost, těhotnění odsouváme po prázdninách. Navíc jsme naplánovali některé ne moc těhu-friendly aktivity (jako rallye, let ve větroni a tak), takže natruc teď nic nebude:-))
Mikimys
Žvatlalka
Žvatlalka

253 příspěvků
27. říjen 2011
Příspěvekod Svobca » pondělí 21. květen 2012, 06:24
Ahojky, jdu vás zkontrolovat :D

Ln - no vidíš, to šlo rychle a prej snažilky 2013 :D Tak hlavně, ať je všechno v pořádku ;)

Mikimys - tomu říkám aktivity, to je jak dělaný k otěhotnění :D Čeho se ten nový e-shop bude týkat?
Svobca
Treperenda
Treperenda

1496 příspěvků
25. září 2006
Brno
Příspěvekod Mikimys » pondělí 21. květen 2012, 06:27
Svob. - :) Zatím je to tajné, ale můžu říct, že to bude zaměřeno na začínající kutily všech věkových kategorií a dovedností:-)
Mikimys
Žvatlalka
Žvatlalka

253 příspěvků
27. říjen 2011
Příspěvekod Svobca » pondělí 21. květen 2012, 06:40
Mikimys - no vidíš, teď mě napadá, že bych se mohla podívat, kde se prodává taková "vaši páska" (nevím jak se to píše). Včera to ukazovali v Loskutákovi a moc se mi to líbilo. Bych to použila na fotky na stěnu a Fífovi na plakáty do pokojíčku ;)
Svobca
Treperenda
Treperenda

1496 příspěvků
25. září 2006
Brno