ADV TOP
ADV LEFT

KDe sehnat postýlku?

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Franzisca » čtvrtek 15. březen 2012, 20:40
Ahoj, prosím o radu:
sháním postýlku pro mimino. Ale vysokou, na netu jsem narazila jen na jakési pidimidi postýlky, dvacet centimetrů od země, dvě polohy roštu, což na moje záda fakt není. V krámě jen objednávají z netu.

Ráda bych tu vyšší, co byla za nás - třicet cm od země nejnižší poloha roštu, metr vysoká, tři možnosti nastavení roštu postýlky, nejlíp buk, aby mi to hádě nerozkousalo.

Nemáte tušení, dke se dají sehnat, pokud nechci bazarovou? Jednu starou jsme renovovali, ale červotoč v ní žije dál - postýlka jde z domu, ale mimino je ještě malé, aby spalo ve velké posteli a s náma spát nemůže, protože se roztahuje a já pak spím na zbytkových 10 cm div ne v pozoru. Po takové noci mi záda ráno nadávají.

Díky

Franzisca
Franzisca
Žvatlalka
Žvatlalka

278 příspěvků
31. květen 2010
Příspěvekod Claricia » čtvrtek 15. březen 2012, 20:45
Tahle má tři polohy, máme ji a spokojenost: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52919105&tab=0
Claricia
Tornado Emergency

18958 příspěvků
15. listopad 2009
Vysočina u HB
Příspěvekod Llevelyn » pátek 16. březen 2012, 08:36
Budem rušit naší klec a prodávat, do nového už se nám nevleze.. zn. Gluck, buková, 3 polohy roštu. Matrace pohanka kokos..

http://www.babyplace.cz/postylka-gluck- ... okem-2011/
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..