ADV TOP
ADV LEFT

Nitroděložní tělísko aneb za jak dlouho lze otěhotnět

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ariana » úterý 26. červen 2012, 22:30
Hezky den všem!Chtěla poprosit zda by jste se semnou nemohly podělit o zkušenosti za jak dlouho se vám podařilo otětotnět po vyndání nehormonálního tělíska!
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Ariana » úterý 26. červen 2012, 22:53
Jasnačka že budu!Jen jsem to chtěla vědět tak trošku z praktického hlediska!Jestli třeba se tělo po vyndání něják dáva dokupy a nějákou dobu to trvá ta rekonvalescence nebo je to možné opravdu hnedle! ;)

A o tom pres ma zkusenosti moje sestra!Ta mela Danu,ale posunula se ji ona to nevedela a ted ma dceru Julinku :D :D :D :D
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Amazonka01 » středa 27. červen 2012, 05:43
To je těžce individuální, mně to trvalo 3/4 roku (před tím 3 děti na první pokus), ale jestli to bylo tělískem, tak to mi asi nikdo přesně nezodpoví :)
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Ariana » středa 27. červen 2012, 06:10
Amazonka:Dekuji ze jste se podelila o svou zkusenost!

Jeste jsem se chtela zeptat cetla jsem na netu,ze nektere zeny maji po zavedeni teliska problemy s imunitou,ze jsou casto nemocne chripky,virozy at,ze je oslabena imunita,jak se telo brani cizimu predmetu v tele.
Nemate nekdo nejakou zkusenost taky v tomto smeru?!
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Jagaga » středa 27. červen 2012, 06:31
No, mě se to také povedlo přes tělísko, leč to nedopadlo a došlo na revizi. Po té se mělo dodržet šestinedělí, to se ovšem zcela nedodrželo, takže je z toho.... :D. Nevím jak to je při normálním vyndání tělíska, jestli ti 'nařídí' nějakou pauzu, ale asi ne.
Nějakou zvýšenou nemocnost si z té doby nepamatuju.
Jagaga
Klábosilka
Klábosilka

319 příspěvků
01. listopad 2011
Příspěvekod Trixl » středa 27. červen 2012, 08:44
Ariano měla jsem nehormonální tělísko 10 let, asi jen silnější ms jinak jsem neměla žádné problémy ani nechtěné otěhotnění. Po vyndání jsme se mohli okamžitě začít snažit, tělísko bylo jen fyzická bariéra uhnízdění vajíčka, ale onemocněla jsem (moje chyba silně jsem prochladla a dostala jsem vleklý zánět ledvin 3 měsíce různá atb) tak se snažení o mimi protáhlo a když jsem měla konečně svolení trvalo cca 6 měsíců než se objevily //. Což ale klidně mohlo souviset s tím, že jsem byla před tím nemocná a tělo se asi chtělo dát nejprve pořádně do kupy.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Alikk » středa 27. červen 2012, 09:22
Hura Ari jde do toho :hura:
Obrázek
Alikk
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Ariana » středa 27. červen 2012, 10:39
Jagaga:Dekuji za informace!Hlavne za to info o nemocnosti! ;) To me docela dosti zajimalo!Kdyz je chut tak proc byt striktni s nejakym otravnym sestinedelim,ze?! :D :D :D :D ;)

Trixl:10 let?!Ja myslela,ze se to zavadi na 5 let! ;) Dekuji za info o fyzicke bariere to je presne to co jsem chtela vedet! :oops: ;)

Alik:sááááákriš ty jsi me odhalila! :D :D :D :D :D :D
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Trixl » středa 27. červen 2012, 11:03
Myslím jsem to trochu přetáhla :D mudrovi jsem se vyhýbala co to šlo byl takový divný, otrávený a už ani nenosil čistý plášť ... a pak jsem se přestěhovala a chvilku trvalo než jsem se rozhoupala a našla si gyndru ženskou. Nic mi na to neřekla, že jsem to měla tak dlouho.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Ariana » středa 27. červen 2012, 14:25
Trixl:Prej trochu pretahla! :D :D :D
Tak to jste teda odvazna holka!Ja mam gyndra chlapa,ale nemuzu si stezovat!Je opravdu citlivy na to ze je to chlap'! :D :D :D :D

Nemate nekdo jeste dalsi zkusenosti ohledne vysazeni delky otehotneni a nemocnosti!Cim vic infa tim lepe!
Treba i co se tyka pripadu s dlouhymi cykly a nepravidelnou menses?!
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Sylvah » středa 27. červen 2012, 14:59
Ahoj,
já jsem měla Mirenu a otěhotněla jsem přesně dva měsíce po vyndání....pohoda ;) .
Držím palce!
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Ariana » středa 27. červen 2012, 18:46
Sylvah:tak to jste mela opravdu stesticko!Kdyz jste mela hormony a tak rychle se zadarilo! ;) To teda fakticky pohoda! :)
Dekuji za drzeni palcu!Uvidime jak se to bude vyvyjet?!
MAm ale dlouhe cykly asi anovulacni takze si myslim,ze u mne to tak rychle nepujde?! :roll:
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Alikk » čtvrtek 28. červen 2012, 09:15
Ari, mlcim jako hrob :) Ani nevim proc jsem tu vlezla, kdyz se me to ani zdalky netyka :) zvedava baba nooo :grr:
Obrázek
Alikk
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Ariana » čtvrtek 28. červen 2012, 11:06
Alikk:Tak treba se te to jednou tykat bude?! ;) A kdyz to prijde tak alpon budes informovana!Jo a taky budeme teda zvedavosticku svedet na nynejsi tve tehu jo! :D :D :D :D :D ;) Na neco to vymluvit musime! :D :D :D
Obrázek
Ariana
Žvatlalka
Žvatlalka

252 příspěvků
25. červenec 2010
Moravskoslezský
Příspěvekod Alikk » čtvrtek 28. červen 2012, 11:55
Ari, OK, mozna za par roku. To vis, my mame kocarek kde lze pridelat druha sedacka na druhe mimco a manzelovy plany jsou, ze po prvnim se s tim snad parat nebudem a druhe bude na ceste hned :)

Ja spis budu po porodu zakladat forum, jak se da rychle otehotnet po porodu a pri kojeni :oops: :D chci kojit co nejdele co to pujde.
Obrázek
Alikk
Krafařka
Krafařka

615 příspěvků
12. září 2010